notice Not: Koronavirüsün (COVID-19) siparişlerinizi etkileyip etkilemeyeceğini öğrenmek için mutlaka tedarikçinizle iletişime geçin. close

Toptan ST FC UPC SM SX Fiber Optik adaptör Sağlayıcı

  • 25-249 Adet
    $0,80
  • 250-1249 Adet
    $0,78
  • 1250-2499 Adet
    $0,75
  • >=2500 Adet
    $0,70
1 batch = 25 Adet
Miktar:
- + Adet mevcut
0 parça seçildi, toplam ABD doları
Detayları Gör
Kargo ücreti:
Lütfen ürünlerin miktarını teyit edin.
Tedarik Süresi:
4 ödeme alındıktan şu kadar gün sonra
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Marka adı:
UT
Model Numarası:
FC-ST Adaptörü
Uygulama:
FTTH Sistemi
Ürün adı:
Toptan FC ST Adaptörü
Tipi:
Kadın için Kadın
Modu Tipi:
SM
Kollu renk:
Kırmızı
Adı:
FC ST Adaptörü
OEM:
Evet
Dalga boyu:
850nm/1310nm/1550nm
Lif Tipi:
SX
Malzeme:
Metal

Paketleme & Kargo

Satış Birimleri:
Tek ürün
Tek paket boyutu: 
20X10X2 cm
Tek brüt ağırlık:
0.550 kg
Paket Türü:
1 plastik kutu içinde 25 adet
Örnek Resim:
package-img
Tedarik Süresi: :
4

Toptan ST FC UPC SM SX Fiber optik adaptör sağlayıcı

Ürün açıklaması

 

 1. özellikleri
  • Iyi uyumluluk
  • Hassas mekanik boyutları
  • Yüksek güvenilirlik ve kararlılık
  • Zirkonya veya fosfor bronz kol
  • Tek mod, çok modlu versiyonlar
  • FC, SC, ST, MU, LC, MTRJ, MPO çeşitli konektörler
  • Düşük ekleme kaybı

2. uygulama

  • Telekomünikasyon ağı
  • Test cihazları
  • Yerel alan ağı (LAN)
  • CATV
  • Mühendislik kurtarma
  • FTTH
  • Farklı tipte seramik halka Bores bağlayın

3. şartname

  • Ekleme kaybı

Tek modlu PC≤0. 3dB, UPC≤0. 2dB, APC≤0. 2dB

Çok modlu PC≤0. 3dB

Hibrid adaptör ≤0. 3dB

Kadın ve erkek adaptör ≤0. 4dB (her iki uç)

  • Stabilite ≤0. 2dB
  • Tekrarlanabilirlik ≤0. 2dB
  • Frekans kullanım ≥1000 kez
  • Çalışma sıcaklığı aralığı-40 ° c ~ + 80 ° c

4. ORder bilgi

 

Ortak adaptörleri
Konnektör tipiSeramik yüksük delik uç yüzüTek mod/çoklu modAçıklama
FCPC/UPC/APCSM/MMYuvarlak, kare, bölünmüş kare, dikdörtgen
SCPC/UPC/APCSM/MM 
STPC/UPCSM/MM 
LC, MUPC/UPCSM/MMÇift
MTRJPC/UPCSM/MM 
E2000PC/UPCSM/MM 
Hibrid adaptörler
Konnektör tipiSeramik yüksük delik uç yüzüTek mod/çoklu modAçıklama
FC-SCPC/UPC/APCSM/MM 
FC-STPC/UPC/APCSM/MM 
FC-LCPC/UPCSM/MM 
SC-STPC/UPCSM/MM 
SC-LCPC/UPCSM/MM 
FC-MUPC/UPCSM/MM 
 
Ayrıntılı görüntüler

 

Ilgili ürünler
Ambalaj ve nakliye

 

Hizmetlerimiz

 

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.