Üçlü Oyun Cihazı 4LAN + 2 POTS + WiFi + CATV EPON ONU GEPON ONU WiFi yönlendirici Ağ Geçidi IPTV Seti Top kutusu

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
$31,90 - $41,70 / Adet | 1 Adet / Adet (Min. Sipariş)
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Marka adı:
V-çözüm
Model Numarası:
V2804REWT
Uplink:
1 EPON arayüzü
Downlink:
4GE + 2FXS + WiFi + CATV
Yonga seti:
BCM68380 serisi
LAN portları:
4
Fonksiyonu:
Güvenlik duvarı/QoS / VPN
Güç:
12V, 1.5A
Renkli:
Beyaz
Boyut:
247mm * 147mm * 37mm
Net ağırlık:
500g
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
5000 Piece/Pieces per Month
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
Nötr Ambalaj
Liman
Guangzhou

Üçlü oyun cihazı 4LAN + 2 tencere + WiFi + CATV EPON ONU GEPON ONU WiFi yönlendirici ağ geçidi IPTV Set üstü kutusu

Giriş 

 V2804REWT EPON ONU, sabit ağ operatörlerinin veya kablo operatörlerinin FTTH ve üçlü oyun servis talebini yerine getirmek için tasarlanmıştır. Telekom operatörleri FTTO (ofis), FTTD (masa), FTTH (ev) geniş bant hızı, SOHO geniş bant erişimi, video gözetimi ve diğer gereksinimleri karşılar. Olgun kararlı, uygun maliyetli Gigabit EPON teknolojisine dayanır ve yüksek performans oranına ve 802.11n WiFi (2T2R) teknolojisine, katman 2/3 teknolojisine sahiptir. entegre CATV ve yapılandırma esnekliği. Farklı hizmet için garantili QoS ile son derece güvenilir ve bakımı kolaydır ve IEEE802.3ah ve çin telekom'undan EPON ekipmanının teknik gerekliliği gibi teknik düzenlemelerle tamamen uyumludur.

 

Ürün fotoğraf gösterisi

 

 

 

 

 

 

Teknik Özellikler

 

Teknik ürün

V2804REWT

Ana Yonga Seti

Realtek

PON arayüzü

1 EPON konektörü, SC tek modlu/tek fiber, downlink/uplink 1.25Gbps.

PON Liman Tipi

BOSA

Dalga boyu

Tx1310nm, Rx 1490nm, CATV 1550nm.

Hassasiyet

<-27dBm (PX20 +).

Aşırı yük

>-3dBm (PX20 +).

Optik arayüz

1 PON arayüzü, 1 CATV arayüzü, SC/APC konektörü

LAN arayüzü

1*10/100/1000 Mbps + 3*10/100 Mbps otomatik uyarlamalı Ethernet arayüzleri tam/yarım. RJ45 konektörü.

RF arayüzü

1 RF çıkış arayüzü.

LED

9, güç durumu için, LOS, REG, GE, FE, CATV.

WLAN

IEEE802.11b/g/n, 300 Mbps, 2T2R iki harici anten ile uyumlu

WLAN verimli

100 Mbps @ 40 kullanıcı, 1518 bayt, şifreleme yok

107 Mbps @ 40 kullanıcısı, 512 bayt, şifreleme

Çalışma durumu

Sıcaklık:-5℃ ~55

Nem: 10%~90%(Yoğuşmayan)

Depolama durumda

Sıcaklığı:-30℃ ~60

Nem: 10%~90%(Yoğuşmayan)

Güç kaynağı

DC 12 V

Güç tüketimi

10 W

Boyut

185mm × 122mm × 33mm(L×W×H)

Net ağırlık

0.4Kg

Özel Özellikler

Ø tak ve çalıştır, entegre otomatik algılama, otomatik yapılandırma ve otomatik firmware yükseltme teknolojisi.

Ø Tam uyum IEEE 802.3ah özellikleri ve OAM fonksiyonu.

Ø zengin VLAN, DHCP sunucusu ve IGMP snooping çok noktaya yayın özelliğini destekleyin.

Ø Avantajı trafik yönetimi

Ø gelişmiş dinamik bant genişliği tahsisi (DBA)

Ø WAN portu köprü veya yönlendirici modunu destekler.

Ø destek 802.11n WiFi (. 2r) fonksiyonu.

Ø gelişmiş L2, QinQ VLAN ve QoS desteğine sahiptir.

Ø destek NAT, güvenlik duvarı işlevi.

Ø kullanım ve bakım kolaylığı için konsol/Telnet/NMS yönetim arayüzünü destekleyin.

Ø destek 2 K MAC adres tablosu.

Ø Broadcom/PMC/Cortina yonga setine dayalı OLT ile tam uyumluluk.

 

Ambalaj ve Nakliye

 

 

 

 

SSS
 

 

1. daha düşük bir fiyat alabilir miyiz? Herhangi bir Indirim?
Evet, fiyat sorun değil, her şey miktarına göre müzakere edilebilir.

 2. ücretsiz bir örnek alabilir miyim?
V çözümünün yeni müşteri için mevcut olmadığı için üzgünüm.

 3. bu PON alanlarında yeniyiz, bana yardım edebilir ve bana bazı ürünler önerebilir misiniz?
Evet tabi ki. size yardımcı olmak bizim için bir zevktir.
Sadece başvurunuz hakkında daha fazla bilgi vermeniz gerekiyor.

 4. senin adedi nedir?
Herhangi bir örnek testi için hiçbir MOQ, örnek sipariş sonra en az 10 adet/model.

 5. OEM, ODM hizmeti mevcuttur?
Evet, v-çözüm müşterilerine en yüksek kalitede ODM ve OEM ürünleri sunmak için güçlü yeteneği var.
Ve miktarınız hakkında gereksinim duyacaktır.

6. ödeme ve l gibi ticaret şartları içinEadtime.
> Ödeme koşulları: biz esas olarak T/T banka havalesi, Paypal ve Western Union desteği
> Fiyat şartları: FOB Guangzhou
> Nakliye yöntemleri: EMS, DHL, Fedex, TNT, UPS, deniz veya kendi nakliye acentesi
> Leadtime: örnek sipariş, 3-7work gün; toplu sipariş 15-25work gün (ödemenizden sonra)

 7. garanti hakkında nasıl?
Garanti için 12 ay var.
Garanti, şiddetle kırılanlardan veya diğer markalarla güncellenmelerden sorumlu değildir.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin!

 

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.