Telsiz SFP 1.25G 1310nm 10 km Fiber Modülü

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
$1,00 / Adet | 1 Adet / Adet (Min. Sipariş)
Nakliye:
Destek Denizyolu taşımacılığı
Örnekler:
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Marka adı:
LINK-PP
Model Numarası:
SFP Alıcı-verici
Ana Müşteri:
Ti Sumsung Cisco Senmens...
SFP Parça Numarası:
SFP Alıcı-verici
SFP Veri Hızı:
1.25 Gbps
Verici:
N/a
Konnektör Tipi:
Çift yönlü LC
Fiber Tipi:
SMF
SFP Maksimum Mesafe:
10 km
Nominal optik dalga boyu (nm):
1310nm
SFP Yaşam Döngüsü:
Aktif
SFP RoHS6 Uyumlu:
Evet
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
60000 Piece/Pieces per Month SFP Transceiver
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
SFP alıcı-verici miktarına göre, kutuda 1 veya plastik kutuda 10 adet veya 20 adet sunabiliriz. Ve gerektiği gibi yapabiliriz
Liman
Shenzhen/Hongkong/Shanghai/Ningbo/Tianjin/Beihai/Nanjing/Guangzhou

Alıcı verici SFP 1.25G 1310nm 10 km Fiber modülü

Anahtar kelime

SFP alıcı-verici

Veri hızı1.25 Gbps
Dalga boyu1310nm
Maksimum mesafe10 km
UygulamalarıEthernet
Konnektör tipiÇift yönlü LC
Fiber tipiSMF
VericiN/a
Çalışma sıcaklığı0 ~ + 70℃
Gerilim kaynağı3.3 V
ROHSROHS-6 uyum
Ststus mevcutAktif
Montaj tipiTakılabilir, SFP
Kurşunsuz durum/RoHS durumuKurşunsuz/RoHS uyumlu
Nem hassasiyet seviyesi (MSL)1 (sınırsız)

Neden bizi seçmelisiniz

Dünyanın lider tedarikçisiOptik alıcı-verici modülleri.

Profesyonel sertifika

• ISO 9001: 2008

• ISO 14001: 2004

• UL sertifikası

• CE sertifikası

• FCC sertifikası

• TUV sertifikası

• FDA sertifikası

• Reach Cetitifaction

• RoHS uyumluluğu

• Aktif çevre politikası

% 100% garanti kaliteli

• Sıkı kontroller altında üretilmiştir

• % 100 test edildi (sadece toplu test edilmedi)

• Link-pp 6 yıldır Broadcom ve Finisar OEM

• Başarılı müşteri: Texas Instruments Samsung Cisco Siemens ve Intel…

• Link-pp, TI (Texas Instruments) 'nin tercih edilen tedarikçisidir.

• Kalite garantisi: 6 yıl

Rekabetçi fiyat ve servis

• Amphenol, 3COM, Cisco, Intel, Broadcom ve finisar'dan daha rekabetçi fiyat

• Teslim süresi: siparişlerden 2-3 hafta sonra

• Ücretsiz örnekler mevcuttur

• Müşteri gereksinimleri için yeni tasarım sağlayın

• DHL UPS DEDEX veya TNT tarafından nakliye maliyeti % 90 kapalı

LINK-PP kurumsal politikası

• Kurumsal hedef, en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamaktır

Kalite, teslimat ve hizmette sürekli iyileştirmeler yoluyla

• LINK-PP her çalışandan kaliteli performans taahhüt eder ve bekler

• Şirket standardı hatasız ürün ve hizmetlerdir

Alıcı verici SFP 1.25G 1310nm 10 km Fiber modülü

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Beğeneceğiniz
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.