Tek modlu çift fiber ortam dönüştürücü güvenlik sistemi güzel fiyat en kaliteli

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
  • 1 - 9 Adet
    $15,60
  • >=10 Adet
    $15,00
Nakliye:
Destek Denizyolu taşımacılığı
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Marka adı:
ONV medya dönüştürücü
Model Numarası:
ONV0110-SCX-S2 Serisi media converter
ürün Adı:
ikili fiber medya dönüştürücü güvenlik sistemi güzel fiyat en kaliteli
marka:
ONV Medya dönüştürücü
PoE Portları:
2 liman medya dönüştürücü
çip:
süper perfermance Amerikan askeri sınıf PoE anahtarı
iletim hızı:
10/100 M medya dönüştürücü
sertifika:
CE, FCC, C-TICK, RoHS, SGS, ISO, medya dönüştürücü
tipi:
tek modlu medya dönüştürücü
Model:
ikili fiber medya dönüştürücü
özellik 3:
üst performans medya dönüştürücü
uygulama:
IP kamera, IP telefon, POE anahtarı, CCTV
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
50000 Piece/Pieces per Month Single mode dual fiber media converter security system nice pric
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
Her medya dönüştürücü için karton kutu.
Tek modlu çift fiber ortam dönüştürücü güvenlik sistemi güzel fiyat en kaliteli
Liman
Shenzhen Single mode dual fiber media converter security system nice price top quality
Tedarik Süresi: :
Shipped in 2 days after payment
ürün Açıklaması

ürün Adı

 

10/100 M serisi fiber optik alıcı-verici 100Base-FX 100Base-TX arasındaki kablo ve kullanmak olabilir fiber kablo veya 10Base-T kablo ve 10Base-FL fiber kablo veri iletim kullanım için.

akıllı toplum için uygundur, bu ağ iletim uzatmak için 100 m itibaren 2Km. ayrıca arasındaki arabağlantı gerçekleştirmek anakart sunucu, tekrarlayıcılar, hub, anahtarları, terminal.

tak ve tasarım kolay kurulum yapar, hiçbir yerinde ayarı, tüm ışık, uluslararası standartlara uygun elektrik arayüzleri, ürünleri farklı zorlu endüstriyel ortamda uygulanabilir.

özellikler
2-Port ile 100 M Ikili Fiber Medya Dönüştürücü Modlu/Tek Modlu
 iki güzergah sağlamak-hızlı Ethernet 10/100 Myolu
Ethernet 10 Base-T veya 100 Base-TX 100Base-FX fiber medya dönüştürücüler
destek IEEE 802.3, IEEE 802.3U, IEEE 802.3X, IEEE 802.1d
Ethernet desteği, dubleks modu ile istişareler beri ben hızı, paralel/crossover hattı adaptif işlevi veya zorunlu modu
destek 10 Mbps ve 100 Mbps otomatik adapte (iş tam-dubleks bant genişliği 200 Mbps)
uzaktan tanı bağlantı kaybı sağlamak, ben, ben Bağlantı ve Bağlantı bağlantı teşhis, dinamik veri iletimi, tam-dubleks/yarım dubleks, oranı göstergesi
destek uzun çerçeve iletim, ve çeşitli genişleme anlaşmaları iletilen veri çerçeveleri ile tam uyumlu olduğunu
çift 10/100 Ethernet erişim, tamamen fiziksel izolasyon. aynı yolu iki optik fiber iletim hattı ağ
destek optik yol kesinti transfer fonksiyonu, kesinti-alarm ekipmanları iletilebilir
teklİf çift/tek fiber iletim, ve farklı dalga boyu LED optik güç, ve diğer arayüz yapılandırma
emektar durum göstergeleri, kolayca ve doğru arayüzü anlamak, bağlantı devlet çalışmalarını
kapsamlı satış sonrası hizmet kalite güvencesi üç yıl ve bakım hizmetleri sağlamak için hayat

 

hedef Endüstriler:

akıllı ulaşım denetim sistemi (ITS)

yüksek-hız Yolu denetim/Tele-Haberleşme Sistemi
büyük şirketler, ağ güvenlik izleme sistemi, çok fonksiyonlu sistemi
uzun mesafe Muti-medya Okullaşma, kampüs izleme, uzun mesafe yayın televizyon iletim sistemi
 

fiziksel Uygulama Referans

Fiber Özellikleri:(genellikle FC fiber optik konnektörleri, sipariş edebilirsiniz ST)

 

tipi
TEKSAS dalgaboyu
(nm)
TX güç
mesafe Km
kaybetmek dBm/Km
izin verilen kaybı
dBm
lif tipi
çok modlu
850
-19.5 ~-16
0 ~ 2
3
12
850nm (multi-mode)
1310
-19.5 ~-16
0-3
1
12
1310nm (multi-mode)
Tek modlu
1310
-12 ~-7
0 ~ 20
0.5
16
tek-modu (9/125um)
1310
-8 ~-5
0 ~ 40
0.5
20
tek-modu (9/125um)
1310
-6 ~-2
0 ~ 60
0.25
25
tek-modu (9/125um)
1550DFB
-5 ~ 0
0 ~ 100
0.25
26
tek-modu (9/125um)

 

Ethernet Özellikleri
arayüz Hızı Oranı: 10/100 Mbit/s Otomatik adaptasyon, varsayılan 100 MBPS çalışma koşulu
arabirim Tipi: RJ-45
İletim modu: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, mağaza-ve-ileri süreci modu
Doublet: 0-100 M
Anlaşmaları destekleyen: IEEE802.3U 100Base-TX, 10/100 M
iletişim Çalışma biçimi: Tam-dubleks veya yarım dubleks
çevre Şartları:
çalışma Sıcaklığı: 0 & #8451; ~ + 70 & #8451;
depolama Sıcaklığı:-45 & #8451; ~ + 95 & #8451;
bağıl nem: 0 ~ 95% (yoğuşmasız)
güç Voltaj: AC85-260v/50Hz
MTBF: ≥105 saat
güç Girişi: DC5V 1000mA

sipariş Bilgileri:(bağımsız paketlenmiş ve kart tipi, Kart tipi 2U Raf için uygundur)

 

Model

özellikleri (Çift Fiber SC Noktası)

maksimum Iletim

ONV0110-MCX-S2

10/100 M modlu çift fiber, 2x RJ45 port, SC fiber portu, dahili güç kaynağı, 1310nm veya 850nm

2Km

ONV0110-SCX-S2

10/100 M tek modlu çift fiber, 2x RJ45 port, SC fiber portu, dahili güç kaynağı, 1310nm

20Km

ONV0110-SCM-S2

10/100 M tek modlu çift fiber, 2x RJ45 port, SC fiber portu, dahili güç kaynağı, 1310nm

40Km

ONV0110-SCL-S2

10/100 M tek modlu çift fiber, 2x RJ45 port, SC fiber portu, dahili güç kaynağı, 1310nm

60Km

ONV0110-SCD-S2

10/100 M tek modlu çift fiber, 2x RJ45 port, SC fiber portu, dahili güç kaynağı, 1550nm, DFB

110Km

Not sipariş:özelleştirilebilir farklı iletim özellikleri, maksimum fiber iletim mesafesi 40 km olabilir, 60 km, 110 km

 

aksesuarları paketinde 

paket İçeriği

2-port 10/100 M tek modu tek fiber media converter

güç kablosu
kullanıcı Kılavuzu

garanti

 

ürün Boyutu Ekran


ONV0110-SCX-S2 Serisi 10/100 M 2 Port Tek Modlu Çift Fiber Media Converter SC arayüzü Dahili Güç Kaynağı

 

şartname

 

ürün Adı2-Port 100 M S Ikili Fiber Medya Dönüştürücü SC Fiber Portu ile
ürün ModeliONV0110-SCX-S2
bağlayıcı Tipi2x10/100 M RJ45 Ethernet portu + 1x fiber SC noktası
ağ MedyaCat5 veya Cat5e ağ kablosu (< 100 m)
MTBFMTBF: 190,000 saat (yaklaşık 21 yıl)
yönlendirme Modumağaza ve ileri modu
optik ElyafSC arayüzü, tek modlu çift fiber
optik Mesafe20 km
dalgaboyu1310nm
arayüz Hızı10/100 M
LED Ekranbağlantı, PWR, SDP, FDX
güç KaynağıAC85-260V/50Hz
güç Tüketimi2.5 w (Giriş: DC5V 1000mA, dahili güç kaynağı
boyut121mm x 81mm x 26mm
kurulummasaüstü veya kravat halat ile
kabuk0-20 km
NMPCE
çalışma Ortamıortamı sıcaklık:-0 & #8451; ~ + 70 & #8451;; depolama sıcaklığı:-45 & #8451; ~ + 95 & #8451;; bağıl Nem: 0 ~ 95% (yoğuşmasız)
endüstriyel StandartCE, FCC, Rohs
garanti1 yıl garanti

 

 

 uygulama 

 

 

ambalaj ve Nakliye

ambalaj ve Nakliye

ISO 9001-2008 yönetim sistemi

 

adım 1:

malzeme muayene ve örnekleme testi.

 adım 2:

örnekleme yüksek sıcaklık yaşlanma.

 adım 3:

örnekleme yüksek ve düşük sıcaklık döngüsü testi.

 adım 4:

montaj ve fonksiyonel test.

 adım 5:

toplu odası sıcaklık yaşlanma.

 adım 6:

toplu kaynak ve performans testi.

 adım 7:

giden kalite kontrol ve Ambalaj.

 adım 8:

bitmiş ürünler depolama ve teslimat.

 

teslimat için, bizim kooperatif iletici veya kendi seçebilirsiniz ajan iletici. teşekkürler.

bizim Hizmetleri

bizim hizmetleri

 

biz teklif ömür boyu satış sonrası hizmetleri tüm bizim için PoE anahtarları, PoE splitter, PoE enjektör.

 

sertifika

 

 

şirket Bilgileri

 şirket Bilgileri

 

optik Ağ Video Teknolojileri (Shenzhen) Co, Ltd şimdi bir güvenlik iletim ekipmanları çin'de önde gelen üreticilerinden biridir

 

biz bir fabrika konum ve biz kendi Ar-Ge ekibi, biz OEM yapabilirsiniz/ODM de.biz birçok ülkeye ediyorum yıllardır birçok sergiler katılmak için, almanya'da CeBIT gibi, uluslararası güvenlik sergi Taipei, ISC Batı Las Vegas, moskova'da MIPS, vb, ve daha birçok yerli Çin, Hongkong dahil.moskova'da MIPS önümüzdeki hafta biz katılmak edeceğiz. konum sıcak bizi ziyaret etmenizi bekliyoruz zamanınız varsa. teşekkür ederim.

 

 

bizim Fabrika ve Ekibi

 

SSS

SSS

 

1, neden bizi tercih?

biz Shenzhen Çin birinci üretici üretmek için akıllı PoE anahtarı, PoE splitter, PoE enjektör, vb bizim cips Amerikan askeri dereceli yüksek stabilite ve yüksek performans ile. biz kendi Ar-Ge ekibi de.

 

2, satış sonrası hizmet hakkında ne?

biz satış sonrası tüm ürünlerimiz tüm çözümler sunuyoruz.

 

3, eğer manufaturer vardır?

evet.

 

4, ne senin POE ürünleri uygulama?

Thet sığabilecek tüm IP kamera, IP telefon, veya diğer cihazlar, ve olmayan IP ürünleri de.

 

5, nasıl bizimle irtibata?

Pls temas:

 

MSJessica Zeng

Whatsapp: 0086 13827731214

Skype: cissy. zeng1908

Tel:0086-755-33376623

faks:0086-755-33376608

e-posta:sales9 @onv.com.cn

www.onvcom.com

merkeziadres:oda 1003, blok D,Tairan Yapı, Chegongmiao, Futian district, Shenzhen, çin.

fabrika Adresi: Fivth kat, Senyutai Teknoloji Merkezi Yapı Bir, Huaning Yol, Dalang Caddesi, Longhua district, Shenzhen, çin.

anahtar kelimeler: optik ağ gezegen poe anahtarı industrail sınıf 3 limanlar IPS31032P-M IEEE802.3af standart POE endüstriyel anahtarı 3 port 100 M yüksek kalite 4 10/100/1000 M POE endüstriyel ethernet anahtarı yönetilmeyen endüstriyel poe anahtarı 48 V gigabit

4 gigabit poe anahtarı ethernet kaliteli poe endüstriyel anahtarı 4 port gigabit kaliteli yüksek stabilite poe anahtarı 5 port endüstriyel 5 port Tam Gigabit Endüstriyel Ethernet PoE Anahtarı ONV-IPS33054PF Endüstriyel poe anahtarı 5 yıl garanti yüksek kalite yüksek stabilite Endüstriyel poe anahtarı 5 yıl garanti ucuz fiyat ONV Endüstriyel poe anahtarı 5 yıl garanti düşük fiyat yüksek stabilite ONV Endüstriyel poe anahtarı 5 yıl garanti 5 liman POE Amerikan askeri ONV Endüstriyel poe anahtarı 5 yıl garanti 4 POE portu 1 SFP 26-Port giga PoE anahtarı yönetilen IEEE802.3af giga PoE anahtarı yönetilen ONV güzel fiyat toptan PoE anahtarı yönetilen ağ CCTV ONV0110-SCX-S2 Serisi için optik 10/100 M 2 Port Tek Modlu Çift Fiber Media Converter SC arayüzü Dahili güç Kaynağı ONV0110-SCX-S2 Serisi 10/100 M 2 Port Tek Modlu Çift Fiber Media Converter SC arayüzü Dahili Güç çin fabrika kaynağı yapımı

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.