SIMPLEX 2.0/3.0 MM Fiber Optik Yama Kablosu/pof Patch-Cord

Geri Bildirim Derecelendirmesi
$20,00 / Adet | 500 Adet (Min. Sipariş)
Miktar:
- + Adet mevcut
0 parça seçildi, toplam ABD doları
Detayları Gör
Kargo ücreti:
Lütfen ürünlerin miktarını teyit edin.
Tedarik Süresi:
15 ödeme alındıktan şu kadar gün sonra
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China (Mainland)
Marka adı:
OEM
Model Numarası:
Alan Kablosu Meclisi
Fiber Tipi:
SM G657A
Uygulama:
Hava, doğrudan gömülü, kanal
Compiance:
RoHS
Paket:
Ihracat veya özelleştirilmiş için standart paket
Adı:
MPO/MTP yama kablosu
Renkli:
Isteğe bağlı
Standartları:
IEC, Telcordia-GR-326-Core
Kablo sayısı:
12 çekirdekli
Konnektör tipi:
Kadın kadın MTP/MTP

Paketleme & Kargo

Satış Birimleri:
Tek ürün
Tek paket boyutu: 
50X30X30 cm
Tek brüt ağırlık:
10.0 kg
Paket Türü:
Ihracat veya özelleştirilmiş için standart paket
Tedarik Süresi: :
Miktar(Adet ) 1 - 500 >500
Tahmini Süre (gün) 15 Belirlenecek

SIMPLEX 2.0/3.0 MM Fiber optik yama kablosu/pof yama kablosu

Ürün Açıklaması

MTP/MPO kablosu 40G (12 çekirdek) ve 100G (24 çekirdek) optik doğrudan bağlantı ve yüksek yoğunluklu veri merkezi uygulamaları için tasarlanmıştır; orijinal abd Conec MTP konektörleri MPO standartlarına tamamen uygundur.

 

FIBERCANFiber optik kablo RoHS ve UL uyumludur ve tüm fiber patch kablolar konektörleri, güzel kaliteyi sağlamak için ekleme kaybı için optik olarak % 100% test edilir.

 

 Lütfen bize soruşturma göndermek için rerfer için sipariş kılavuzları aşağıda kontrol edin, teşekkür ederim!

 

 MPO jonksiyon kablosu  12 çekirdekli MPO yama kablosu OM4 OM3 MTP/MPO kablosu
ModelMPO/2-3-4/5-6-78
1. bir konnektörMPO
2. bir lehçe tipiPC, UPC, APC.
3. bir PINF = kadın
4. B uç konektörüMPO
5. B lehçe tipiPC, UPC, APC.

6. bir PIN

F = kadın
7. Fiber TipiB6A1 = G657A1;
8. Fiber sayısı8 çekirdek, 12 çekirdek, 24 çekirdek
9. kablo CeketV = PVC; Z = LSZH
10 inç uzunluk1 m
11 Polarty.A, B, C mevcut
Daha fazla resim

 

Hizmetlerimiz

 

Şirket Bilgileri

JunJin teknolojisi, 2010 yılında kurulan fiber optik yama kablosu ve kablo üreticisidir.Şimdi fabrika alanı 2980 metrekare.Ana iş,Fiber optik kablolama, fiber dış bağlantı, MPO/MTP ürün ve fiber optik kablo. Ürünlerimiz yaygın olarak kullanıldıTelekom odasında, LTE base staion, wimax, veri merkezi ve fiber optik yama kablosu tesisi.Sürekli kalite iyileştirme ve hızlı bir şekilde pazar taleplerine cevap, JJT abd, İngiltere, İtalya, almanya, Fance, İspanya, brezilya, arjantin, tayland, Maylasia, singapur, avustralya, Cezayir vb.

 

Sertifikaları

 

Fabrika

 

SSS
1.Ticaret şirketi veya üretici misiniz?
Biz 10 yıllık geçmişi olan üreticiyiz.

2.Hakkında kalite?
Fiyat onayından sonra, kalitemizi kontrol etmek için numuneler isteyebilirsiniz.

3.Küçük siparişi kabul edebilir misin?Evet, küçük sipariş mevcuttur. Müşterilerimizin yeni projesini destekliyoruz, çünkü biliyoruz ki iş her zaman küçük düzenden.
 
4.Teslim süresi nedir? 
Genellikle yaklaşık 2 ~ 3 iş günü, miktarına bağlıdır. Ödeme yapıldıktan sonra mümkün olan en kısa sürede sizin için mal ayarlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

5.OEM hizmetini kabul edebilir misiniz?
Evet, biz OEM hizmeti hoş geldiniz. Biz üzerinde logo yazdırabilirsiniz ürün. Sizden herhangi bir fikir mevcut.

6.Ödeme şekliniz nedir?
T/T, L/C, D/A, D/P, Moneygram, Western Union ve Paypal.
 
<H2> SIMPLEX 2.0/3.0 MM Fiber optik yama kablosu/pof yama kablosu
Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Beğeneceğiniz
Kolaylığınız için bu ürün yada tedarikçi sonuçları çeviri araçları kullanılarak çevrilmiştir. Çevirilerle ilgili bir tavsiyeniz varsa, lütfen gelişmemize yardımcı olun.
All product and supplier information in the language(s) other than English displaying on this page are information of www.alibaba.com translated by the language-translation tool automatically. If you have any query or suggestion about the quality of the auto-translation, please email us at (email address). Alibaba.com and its affiliates hereby expressly disclaim any warranty, express or implied, and liability whatsoever for any loss howsoever arising from or in reliance upon any auto-translated information or caused by any technical error of the language-translation tool.