notice Not: Koronavirüsün (COVID-19) siparişlerinizi etkileyip etkilemeyeceğini öğrenmek için mutlaka tedarikçinizle iletişime geçin. close

Shenzhen FTTH Fiber optik PLC splitter/terminal kutusu 1X64 SC/APC ABS Kutusu

$48,00 / Adet | 1 Adet (Min. Sipariş)
Miktar:
- + Adet mevcut
0 parça seçildi, toplam ABD doları
Detayları Gör
Kargo ücreti:
Lütfen ürünlerin miktarını teyit edin.
Tedarik Süresi:
15 ödeme alındıktan şu kadar gün sonra
Kişiselleştirme:
Özel logo (Min. Sipariş: 1000 Adet)
Grafik özelleştirme (Min. Sipariş: 1000 Adet)

Daha Fazla

Özel ambalaj (Min. Sipariş: 1000 Adet) Daha Az
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Marka adı:
ZG Tech
Model Numarası:
1X4 fiber optik PLC splitter
Renkli:
Siyah, sarı, yeşil
Bağlantı noktası:
1x64
Konnektör:
Sc/upc, sc/apc, fc/upc, fc/apc
Paket:
Çelik boru, ABS kutusu
Avantajı:
En iyi fiyat ve istikrarlı kalite
Teslim süresi:
Miktarına göre, asap

Paketleme & Kargo

Satış Birimleri:
Tek ürün
Tek paket boyutu: 
20X20X20 cm
Tek brüt ağırlık:
3.000 kg
Paket Türü:
Şeffaf plastik kutu, bağımsız karton kutu, ekonomik ambalaj-bir karton kutu birkaç öğe içerir
Tedarik Süresi: :
Miktar( Adet) 1 - 1000 >1000
Tahmini Süre (gün) 15 Belirlenecek

Shenzhen FTTH Fiber optik PLC splitter/terminal kutusu 1X2 1X4 1X8 1X16 1X32 1X64 SC/APC ABS kutusu

 

Özellikleri:

·Tüm optik Yapı

·Yüksek güvenilirlik

·Düşük PDL, düşük ekleme kaybı

·Hi-directivity, yüksek geri dönüş kaybı

·Iyi istikrar ve güvenilirlik

·Mükemmel polarizasyon insensitivity

·Esnek ambalaj

·Çalışma dalga boyu: 1, 310nm veya 1, 550nm ve diğer dalga boyu istek üzerine mevcuttur

·Kaplin oranı: 50/50, 20/80, 30/70, 40/60, 10/90 ve özelleştirilmiş oranlar mevcuttur

·FC, SC, ST, LC, LC/APC, SC/APC, MU ve FC/APC fiber optik konektörler mevcuttur

 

Uygulamaları:

·Optik LAN ve WAN ve CATV

·FTTH projesi ve FTTX dağıtımları

·Geniş bant yüksek bit hızı veri iletimi

·Aktif cihaz sonlandırma

·Test cihazları

·Fiber optik iletişim ağları

·PON Ağları

·Optik Sinyal Dağıtımı

 

 

Özellikleri     
1 * N1*41*81*161*321*64
Çalışma dalga uzunluğu (nm)1260-16501260-16501260-16501260-16501260-1650
Ekleme kaybı (dB) Max (S/P):7.4/7.210.7/10.513.7/13.516.9/16.521
Kayıp homojenliği (dB) Max0.811.41.92.7
Dönüş kaybı (dB) Min (S/P)50/5550/5550/5550/5550/55
      
Çalışma sıcaklığı:-40 ~ + 85     
Depolama sıcaklığı:-40 ~ + 85     
Bölme oranı: ortalama     
Tip: 1X32     
Fiber kablo dış boyutu: 0.9, 2.0, 3.0mm (D) mevcuttur     
Fiber kurşun uzunluğu: 1.5 m veya özelleştirilmiş     
Iletim modu: SM G.652 G.655 veya MM 50/125, 62.5/125     
Giriş/çıkış yolu: FC, SC, ST isteğe bağlıdır     
Giriş/çıkış bağlantısı: PC, UPC, APC isteğe bağlıdır     

 

 

 

 

RFQ

 

Ödeme

Büyük siparişler için T/T, L/C ve e-kredi hatları sunulmaktadır.

Küçük siparişler için kredi kartları kabul edilir.

 

Kargo ve Teslimat 

Ürünleri 10 gün içinde göndereceğiz.

Hava yoluyla küçük batched veya konteyner ile büyük siparişler gönderiyoruz.

 

Dönüş ve Garanti

Tüm ürünler gemi dışarı önce test edilmiştir

Tüm ürünler 5 yıl garanti var. Insan yapımı bir sorun yoksa, sizin için özgürce değiştireceğiz veya tamir edeceğiz.

En iyi satış sonrası hizmete sahibiz. Herhangi bir sorun olursa, ekibimiz müşterilerimiz için çözmek için elimizden geleni yapacağız.

 

Iletişim bilgileri

 

Skype: zgsales5

Web sitesi:Www.zgtech-solution.comWww.optical-solution.com
Ekle: kat 6, bina 1, Huafeng 1st teknoloji parkı, Sanwei, Xixiang town, Bao'an bölgesi, Shenzhen City, Guangdong, çin. Posta Kodu: 518126

 

 

 

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.