notice Not: Koronavirüsün (COVID-19) siparişlerinizi etkileyip etkilemeyeceğini öğrenmek için mutlaka tedarikçinizle iletişime geçin. close

Sfp modülleri glc-lh-sm optik alıcı verici 1.25g 1310nm 10km

$3,20 / Adet | 100 Adet (Min. Sipariş)
Miktar:
- + Adet mevcut
0 parça seçildi, toplam ABD doları
Detayları Gör
Kargo ücreti:
Lütfen ürünlerin miktarını teyit edin.
Tedarik Süresi:
10 ödeme alındıktan şu kadar gün sonra
Örnekler: $4,00 /Adet , 1 Adet (Min. Sipariş): Örnek Satın Al
Örnekler - $4,00 /Adet , 1 Adet (Min. Sipariş): Örnek Satın Al
Yükleniyor... Sepete Ekle
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Hubei, China
Marka adı:
WolonFiber
Model Numarası:
Glc-lh-sm
Tipi:
Fiber optik alıcı-verici
Kullanımı:
FTTX
Ürün adı:
Glc-lh-sm
Iletim veri hızı:
1.25G
Konnektör:
LC
Çalışma durumda sıcaklık:
0 ~ 70℃
Güç kaynağı voltajı:
3.3 V
Uygulama:
Veri merkezi, (Veri merkezi)
Fiber:
Dubleks
Garanti:
3 yıl
Iletim mesafesi:
10 KM
Dalga boyu:
1310nm

Paketleme & Kargo

Satış Birimleri:
Tek ürün
Tek paket boyutu: 
10X6X4 cm
Tek brüt ağırlık:
0.1 kg
Paket Türü:
Plastik/karton/özelleştirilmiş
Örnek Resim:
package-img
Tedarik Süresi: :
Miktar(Adet ) 1 - 1000 >1000
Tahmini Süre (gün) 10 Belirlenecek
Ürün Discription

Açıklaması
1310nm 10 km alıcı-vericileri, çift veri oranını destekleyen yüksek performanslı, uygun maliyetli modüllerdir.

SMF ile 1.25 Gbps ve 10 km iletim mesafesi.
Alıcı üç bölümden oluşur: bir DFB lazer verici, entegre bir PIN fotodiyot
Trans-empedans preamplifikatör (TIA) ve MCU kontrol ünitesi. Tüm modüller sınıf I lazer güvenliğini karşılar
Gereklilikler.



Özellikleri
● Çift veri hızı 1.25 Gbps/1.063 Gbps çalışma
● 20 km iletim için 1310nm DFB lazer ve PIN fotodedektörü
Simplex LC yuvası ile SFP MSA ve SFF-8472 ile uyumlu
● Dijital teşhis izleme: dahili kalibrasyon veya harici kalibrasyon
● SONET OC-24-LR-1 ile uyumlu
● Ile uyumlu RoHS
● IEEE 802.3z standardı ile uyumlu
● + 3.3 V tek güç kaynağı
● Çalışma durumu sıcaklık aralığı 0 ° c ila + 70 ° c (ticari) veya-40 ° c ila + 85 ° c (endüstriyel)
Şartname

Ürün özellikleri

Dört kanallı tam çift yönlü alıcı modülleri

Kanal başına 26 Gbit/s'ye kadar iletim veri hızı

Düşük güç tüketimi <3.5 W

Çalışma durumu sıcaklığı 0 ℃ ila 70 ℃

3.3 V güç kaynağı voltajı

RoHS 6 uyumlu

Sıcak takılabilir QSFP28 form faktörü

Tek MPO konektörü priz

Dahili dijital teşhis fonksiyonu

Uyumlu marka
Şirket bilgileri
Sertifikası
Sss
Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Beğeneceğiniz
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.