sc lc apc 2.0/3.0mm patch cord fibre leads fiber optic cable

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
$0,80 - $1,00 / Adet | 1 Adet / Adet (Min. Sipariş)
Tedarik Süresi::
Miktar( Adet) 1 - 1000 >1000
Tahmini Süre (gün) 7 Pazarlık edilebilir
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Marka adı:
Piogoods
Model Numarası:
PGPC-2
No. Fiber:
1
Kullanımı:
FTTX
Kablo tipi:
G652, G655, G657
Konnektör:
LC/PC, SC/PC
Elyaf üretimi:
Corning/YOFC
Ceket:
LSZH/PVC
Çapı:
0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
Uzunluk:
3 m veya kullanıcı tanımlı
Kullanım dalga boyu:
1310-1550nm
Kevlar:
Dupont
Fiber modu:
Tek mod/çoklu mod
Fiber çekirdek:
Tek çekirdekli/çift çekirdekli
Tipi:
Fiber optik patchcord
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
20000 Piece/Pieces per Month
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
PP torba ve karton
Liman
shenzhen, China
Tedarik Süresi: :
Miktar(Pieces) 1 - 1000 >1000
Tahmini Süre (gün) 7 Belirlenecek

sc lc apc 0.9mm patch cord fiber fiber optik kablo talepleri

 

 

ürün resimleri

 

 

 

 

ürün Açıklaması

1. LC-LC SX Tek modlu fiber optik patch kablosu

2. Yüksek geri dönüş kaybı

3. Düşük ekleme kaybı

4. Yüksek tekrarlanabilirlik 

özellikler

Insert-çekme, anahtar odaklı bağlama mekanizması sağlar hangi yüksek tekrarlanabilir, düşük kayıp bağlantısı Simplex, dubleks ve standart veya özelleştirilmiş için Çok çekirdekli aksesuarları yapısı.

PC/UPC/APC lehçe

Telcordia GR-326-CORE Şartname ile uyumlu

malzeme plastik fiş UL94V-O talebi Ve RoHS Standardına uymak

uygulamalar

CATV, Metro, Test ekipmanları

yerel alan ağları (Lan)

geniş Alan Ağları (Wan)

aktif cihaz sonlandırma

telekomünikasyon ağları 

özellikler

 

öğe

tek modlu

çoklu mod

elyaf çapı

9/125um

62.5/125um 50/125um

ekleme kaybı

PC≤0. 3dB APC≤0. 2dB

PC≤0. 3 dB

geri dönüş kaybı

PC≥50 dB APC≥60 dB

PC≥35 dB

Insert-çekme testi

(1000 kez) ≤0. 3 dB

kavşağı

≤0. 2 dB

çalışma sıcaklığı

-40 ° C ~ + 80 ° C

Anti-çekme kuvveti

15kgf

 

 

 

ulaşım

 

express tarafından 200 adet ürünleri için navlun (referans için)
ABDkanadaşiliarjantinbrezilyaVietnamtaylandkamboçya
$62$62$135$135$1354 $240 $$61
rusyaukraynaingilterefransaalmanyaİsveç,slovenyayeni Zelanda
84 $105 $$62$62$62$6257 $57 $

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.