QSFP-100G-ER4L-S NEXUS 9200 N9K-C93180YC-EX fiber optik modüller

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
$3.200,00 - $4.900,00 / Adet | 1 Adet / Adet (Min. Sipariş)
Tedarik Süresi::
Miktar( Adet) 1 - 2 >2
Tahmini Süre (gün) 2 Pazarlık edilebilir
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Marka adı:
Toptrans
Model Numarası:
QSFP28 100G ER4
Oranı:
100G
Dalga boyu:
1310nm
Mesafe:
40 km
Teşhis::
Dijital
Sıcaklık:
0 ° c ~ 70 ° c
Voltaj kaynağı:
3.3 v
Modül tipi:
Sıcak takılabilir
Garanti:
3 yıl
Model numarası::
TOP-QSFP + 100G-ER4
Durum:
Yeni
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
3000 Piece/Pieces per Day
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
Anti-statik paket, standart ambalaj
Liman
Shenzhen
Tedarik Süresi: :
Miktar(Pieces) 1 - 2 >2
Tahmini Süre (gün) 2 Belirlenecek
Ürün açıklaması

QSFP-100G-ER4L-S NEXUS 9200 N9K-C93180YC-EX fiber optik modüller

  

Özellikleri

MarkaEn Trans
Menşe yeriÇin
DurumYeni
Dalga boyu1310nm
Veri hızı100 GB
Mesafe40Km
KonnektörLC konektörü
Fiber tipiQSFP28
Garanti3 yıl
Zaman teslimat1 gün
Paket10 adet
TicariSıcaklık0 ila 70°C(32Nakliye158°F)

 

 

 

Orijinal ürünler

Ürünler serisi:

Topstar, Shenzhen hen'deki Fiber optik alıcı-vericilerin önde gelen üreticilerinden ve tedarikçilerinden biridir. Aşağıdaki gibi ana çekirdek işimiz:

Orijinal SFP modülü:Biz orijinal profesyonel bir tedarikçisi (Finisar/Brocade/Huawei/Avago/kaynak/WTD/JDSU/INTEL, vb) sfp modülü, Fazla 200,000 adetEnvanter aylık inDepo tek standlı talebinizi karşılar.

 

Sıcak satış öğe

Ambalaj ve nakliye

Kargo

1.Uluslararası ekspresDHL, FedEx, UPS, TNT ve EMS

2. Yük ileticileri veya pazarlık nakliye yöntemleri belirten müşteriler!

3Teslim süresi: Ödeme alındıktan sonra 1 iş günü

 

Ödeme koşulları

1.Ödeme:T/T, Western Union, MoneyGram, HSBC,Nakit ödeme yanı sıra

2.MOQ:10 adet

3.Garanti:3 yıl

4.Paket bilgileri:Miktarına göre, kutuda 1 veya plastik kutuda 10 adet veya 20 adet sunabiliriz. Ve gerektiği gibi yapabilirsiniz.

 

Hizmetlerimiz

 

1. 3 yıl garanti. 

2. Çoklu dil hizmetleri: İngilizce, rusça, İtalyanca ve İspanyolca vb. 

3. Cevap talepleri içinde 1 saat ve destek çevrimiçi 24*7. 

4. On yıldan fazla deneyimli teknik ekip desteği. 

5. Özelleştirilmiş etiketler ve paketler ve ODM ve OEM hizmetleri sundu.

 

Şirket bilgileri

 

Kaliteli

1. Üretim için 100% yeni malzeme, cips Maxim, CY, Mitsubishi vb gibi uluslararası firmalardan satın alınır. 

2. ISO9001, RoHS, FCC, CE sertifikaları ile yüksek kaliteli ürünler. 

3. Çoklu algılama: hammadde algılama, optik ve elektrik için üç mermi testiÖzellikleri, 24 saat yaşlanma testi, teslimattan önce anahtarlarda uyumluluk testi.

 

 Üretmek

1. Aynı anda farklı ürünler üretmek için birkaç üretim hatları.

(1X9, SFP, GBIC, XENPAK, X2, XFP, SFP, SFP +, QSFP, QSFP +, CSFP, PON SFP)

2. Mükemmel ve geniş uyumluluk.3. Ayda 40,000 ~ 100,000 adet fiber optik modülü için büyük üretim kapasitesi. 

 Satış ekibimiz ve müşteri ziyaretlerimiz

  

Sss

1. Herhangi bir kalite problemi olduğunu bulursam ne yapacaksın?

Cevap: biz risksiz para iade garantisi ile her satış yedeklemek!
7 yıldır müşterilerine hizmet veren iyi niyetle bir şirketten güvenle satın alabilirsiniz!

2. Şirketiniz kalite kontrolü ile ilgili nasıl?
Cevap: biz profesyonel test ekipmanları ve QC ekibi var. Her birim göndermeden önce mükemmel performans ile çift test edilecektir.

3. Ticaret şartları nelerdir?
Cevap: kurşun zamanı: ödemenizi onayladıktan sonra 1 gün (stokta, tam test etmek için 1 güne ihtiyacımız var)
Ödeme süresi: Western union, T/T, Aliexpress escow, para gram
Garanti: 3 yıl

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Beğeneceğiniz
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.