Profesyonel OEM güzel fiyat sc lc om3 fiber optik çift yönlü yama kablosu

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
$0,50 - $3,00 / Adet | 1.0 Adet / Adet (Min. Sipariş)
Örnekler:
$3,00 /Adet | 1 Adet (Min. Sipariş) | Örnek Satın Al
Nakliye:
Destek Ekspres · Denizyolu taşımacılığı
Kişiselleştirme:
?zel logo (Min. Order: 100 Adet)
?zel ambalaj (Min. Order: 100 Adet)

Daha Fazla

Grafik ?zelle?tirme (Min. Order: 100 Adet) Daha Az
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Marka adı:
FOC,OEM
Model Numarası:
Fiber optik yama kablosu
Tipi:
Fiber optik kablo
Çok modlu Fiber:
OM3
No. Fiber:
2.
Kullanımı:
FTTH
Model numarası:
SC LC OM3
Renkli:
Aqua
Bağlantı:
SC LC
Fiber tipi:
Mulitmode
Uygulama:
FTTH FTTB FTTX ağ
Çapı:
3.0mm,2.0mm
Uzunluk:
Özelleştirilmiş uzunlukları (1m/2m/3m...+ 1
Geri dönüş kaybı:
> 45db
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
10000 Piece/Pieces per Day Professional OEM nice price sc to lc om3 fiber optic duplex patc
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
Profesyonel OEM güzel fiyat sc lc om3 fiber optik dubleks yama kablosu bireysel kutu, PE torba ve karton, deniz yoluyla göndermek, hava veya ekspres.
Liman
SHENZHEN

Profesyonel OEM güzel fiyat sc lc om3 fiber optik çift yönlü yama kablosu

Ambalaj ve nakliye

 

Paketleme detayları:Bireysel kutu veya müşterinin isteğine göre

 

Kargo detayları: 5Gün

 

 

Özellikleri

 

1. Fiyat rekabetçi

 

2. Düşük ekleme kaybı

 

3. Fabrika uçlu ve test edilmiş

 

4.Fiber seçenekleri: G.652 /G.657/OM1/OM2/OM3 ve PM Panda Fiber

 

5. Konnektör seçenekleri: FC/SC/LC/ST

 

6. Parlatma seçenekleri: PC/UPC/APC

 

7. Özellik konnektörü seramik ferüle

 

Uygulamaları

 

1. Erişim ağı

 

2. Telekom/CATV sistemleri

 

 3.FTTx

 

Özellikleri

 

 

Parametreleri

Standart Fiber kablo donanımları

Fiber tipi

SM(G.652/G.657A)

MM(OM1/OM2/OM3)

Ceket malzemeleri

LSZH/PVC

Konnektör tipi

SC/LC/ST/FC

Yüksük malzemeleri

Seramik

Test dalga boyları

1310 ± 30/1550 ± 30nm

850 ± 30/1300 ± 30nm

Ekleme kaybı (dB)
TIA/EIA-455-107

≤ 0.3dB
(PC/UPC/APC)

≤ 0.3dB
(PC/UPC)

Geri dönüş kaybı (dB)
TIA/EIA-455-107

≥ 45dB(PC/UPC)
≥ 55dB(APC)

≥ 35dB(PC/UPC)

Değiştirilebilirlik

≤ 0.2dB

Kablo donanımları

Pigtail/simpleks/dubleks/Fan-out Patchcord

Çalışma sıcaklığı (° C)

-10 ~ + 70

Depolama sıcaklığı (° C)

-40 ~ + 85

Paket

1 adet/çanta

 

Şirket bilgileri

 

 

 

Sertifikaları

 

Müşteri ve OEM

 

İlgili ürünler

 

Sss
 
 
 
Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.