PoE anahtarı 28-port gigabit poe yönetilen anahtarı CCTV

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
$199,00 - $299,00 / Adet | 1 Adet / Adet (Min. Sipariş)
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Ürün durumu:
Stok
Portlar:
28
İletim hızı:
10/100/1000Mbps
Fonksiyonu:
LACP, Poe, QOS, Snmp, İstiflenebilir, VLAN Desteği
İletişim modu:
Tam dubleks ve yarı dubleks
Sertifikasyon:
CE RoHS FCC
Kapasite Anahtarı:
52G
Marka adı:
ONV
Model Numarası:
POE33028PFM
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Güvenli kabuk (SSH) protokolü::
SSH, Telnet trafiğini kilitliyor veya kapatıyor
IP kaynağı koruma::
Spoofed adresleriyle veri gramını ağda olmaktan korur
G.8032 ERPS:
Endüstriyel yüksek güvenilir uygulama için <50ms halka koruması
Toplama: bağlantı toplama kontrolü:
Protokol (LACP) IEEE 802.3ad; 12 gruba kadar
Güvenli yuva katmanı (SSL), HTTPS::
SSL http trafiğini şifreler
Fırtına kontrolü::
Bir lan'daki trafiğin bir yayın tarafından bozulmasını önler
Yayılan ağaç protokolü (STP)::
: Standart yayılan ağaç 802.1d hızlı yayılan ağaç (RSTP) 802.1w
VLAN::
Aynı anda 4K vlans'a kadar destek (4096 VLAN kimliğinden);
IGMP v1/v2 gözetleme: IGMP sınırı:
Bant genişliği yoğun çok noktaya yayın trafiği sadece istek üzerine
Port güvenliği::
MAC adreslerini bağlantı noktalarına kilitler
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
30000 Piece/Pieces per Month
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
Kutularda veya ahşap kutular IPPC ile
Liman
shenzhen
28 portlu tam Gigabit yönetilen PoE anahtarı

ONV-POE33028PFM serisi, ONV tarafından bağımsız olarak geliştirilen bir gigabit L2 + yönetilen PoE fiber anahtarı. 24*10/100/1000Base-T RJ45 bağlantı noktaları ve 4*100/1000Base-X SFP fiber slot bağlantı noktalarına sahiptir. Port 1-24, standart PoE güç kaynağında IEEE 802.3af/'yi destekleyebilir. Tek portlu PoE gücü 30 w'a ulaşır ve maksimum PoE çıkış gücü 400W(at-600W) 'dir.

Gigabit erişim, Gigabit SFP fiber port uplink
-Tüm seri, kullanıcıların “Gigabit Ethernet portu ve Gigabit SFP bağlantı noktası” kombinasyonunu destekler

Çeşitli senaryoların ihtiyaçlarını karşılamak için esnek bir şekilde ağ oluşturma.

-Engellenmeyen kablo hızı iletimini destekleyin.

-Geri basınca göre IEEE802.3x ve yarım dupleks tabanlı tam dupleks desteği.

Akıllı PoE güç kaynağı

-   Güvenlik izleme, telekonferans sistemi, kablosuz kapsama alanı ve diğer senaryoların ihtiyaçlarını karşılayan 24*10/100/1000Base-T RJ45 bağlantı noktaları.

  -   PoE olmayan cihazlara zarar vermeden, PoE standardında IEEE 802.3af/.

  -   PoE portu için öncelikli sistem, güç bütçesi yetersiz olduğunda ve cihazın aşırı çalışmasından kaçındığında önce yüksek öncelikli seviye portuna % güç kaynağı olacaktır.

-   PoE ağ yönetimi, PoE portu güç tahsisi, öncelik ayarı, port güç durumu görüntüleme, zaman çizelgeleme, vb.

PoE ağ yönetimi ve hızlı halka fonksiyonu

-   IEEE802.1Q VLAN, esnek VLAN bölümü ve QinQ yapılandırması.

-   QoS, Priority, SP, WRR & SP + WRR dahil olmak üzere 802.1P, Port & DSCP, kuyruk zamanlama algoritmasına dayalı öncelikli mod.

-   ALC, eşleşen kuralları yapılandırarak, işlem işlemini ve zaman iznini işleyerek veri paketini filtreleyin ve esnek ve güvenli erişim kontrolü sağlayın.

  -   IGMP V1/V2 ve IGMP gözetleme.

-  ERPS/STP/RSTP/MSTP.

 -   Statik ve dinamik toplama.

Güvenlik

-   802.1X kimlik doğrulama.

-   Port izolasyonu,Fırtına kontrolü.

-   IP-MAC-VLAN-Port bağlama.

Istikrarlı ve güvenilir

-   Düşük güç tüketimi,Galvanizli çelik kasa, Fan aktif soğutma.

-   Kendi geliştirdiği güç kaynağı, yüksek artıklık tasarımı, uzun vadeli ve istikrarlı bir PoE güç çıkışı sağlar.

-   CE, FCC, RoHS.

-   Kullanıcı dostu panel, PWR,SYS, Link, poe'nin LED göstergesi ile cihaz durumunu gösterebilir.

Tek elden uzaktan kumanda ve yönetim

-   Web yönetimi, CLI komut satırı (konsol, Telnet), SNMP (V1/V2/V3).

-   HTTPS, SSLV3 ve SSHV1/V2.

-   RMON, sistem günlüğü, LLDP ve liman trafik istatistikleri.

-   CPU izleme, bellek izleme, Ping testi ve kablo teşhis.

Model
ONV-IPS33028PFM
ONV-IPS33028PFM-at
Arabirim özellikleri
Sabit Port
24*10/100/1000Base-T PoE bağlantı noktaları (veri/güç)

4*100/1000Base-X SFP SFP yuvası bağlantı noktaları (veri)

1 * RS232 konsol portu (115200,N,8,1)

Ethernet portu
10/100/1000Base-T, otomatik algılama, tam/yarım dupleks MDI/MDI-X kendi kendini uyarlama
Bükümlü çift şanzıman
10BASE-T: Cat3,4,5 UTP(≤ 100 metre)

100BASE-TX: Cat5 veya üstü UTP(≤ 100 metre)

1000BASE-T: Cat5e veya daha sonra UTP(≤ 100 metre)
Optik kablo
Çoklu mod: 850nm 0 ~ 550M, tek mod: 1310nm 0 ~ 40KM,

1550nm 0 ~ 120KM.
SFP yuvası bağlantı noktasına
Gigabit SFP optik fiber arayüzü, varsayılan eşleşen optik modüller

(Isteğe bağlıSipariş tek modlu/çok modlu, tek fiber/fiber optik alıcı/verici optik

Modülü. LC)
Çip parametre
Ağ yönetim tipi
L2 +
Ağ protokolü
IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T;

IEEE802.3u 100Base-TX/FX; IEEE802.3ab 1000Base-TX

IEEE802.3z 1000Base-X; IEEE802.3x
Nakliye modu
Mağaza ve ileri (tam tel hızı)
Anahtarlama kapasitesi
192Gbps
Yönlendirme oranı @ 64 bayt
41.7Mpps
MAC
8K
Tampon bellek
8M
Jumbo çerçeve
10K
LED göstergesi
Güç: PWR (sarı), sistem: SYS (sarı), ağ; Link/Act (sarı),

POE: PoE (yeşil), Fiber bağlantı noktası: L/A (yeşil)
Sıfırlama anahtarı
Evet, tek tuşla fabrika sıfırlama
PoE ve güç
PoE portu
Port 1 Port 24 IEEE802.3af/at @ POE
PoE yönetimi
PoE güç kaynağının toplam güç limiti

PoE çıkış gücü tahsisi, kapalı ve af & at

PoE öncelik yapılandırma

PoE çalışma durumu

Güç kaynağının gecikme başlangıcı

PoE çalışma ve zaman çizelgesi
Güç kaynağı Pin
Varsayılan: 1/2 (+), 3/6 (-)
Maksimum güç başına
30W; IEEE802.3af/at
Toplam PWR/giriş voltajı
400W (AC100-240V)
600W (AC100-240V)
Güç tüketimi
Bekleme:<18W; Tam yük:<380W
Bekleme:<22W; Tam yük:<600W
Güç kaynağı
Dahili güç kaynağı, AC 100 ~ 240V 50-60Hz 5.0A
Dahili güç kaynağı, AC 100 ~ 240V 50-60Hz 6.6A
Fiziksel parametre
Çalışma sıcaklığı/nem
-20 ~ + 55 ° c; 5% ~ 90% RH yoğuşmasız
Depolama sıcaklık/nem
-40 ~ + 75 ° c; 5% ~ 95% RH yoğuşmasız
Boyut (L * W * H)
440*290*44.5mm
Net/brüt ağırlık
<4.4kg / <5.0kg
<4.6kg / <5.3kg
Kurulum
Masaüstü, 19 inç 1U dolap
Belgelendirme ve garanti
Yıldırım koruması
Yıldırımdan korunma: 4KV 8/20us; Koruma seviyesi: IP30

Sertifikası
CCC;CE işareti, ticari; CE/LVD EN60950;FCC bölüm 15 sınıf B; RoHS;
Garanti
3 yıl, ömür boyu bakım.
Ağ yönetim özellikleri
Arayüzü
Bağlantı noktası hızına göre yayın fırtına kontrolü; IEEE802.3X (tam çift yönlü)

Erişim portundaki mesaj akışının hız sınırı. Minimum parçacık

Boyutu 64Kbps.

Port sıcaklık koruma ayarı; Port yeşil Ethernet enerji tasarrufu

Ayar
Katman 3 özellikleri
L2 + ağ yönetimi; IPV4/IPV6 yönetimi; L3 yumuşak yönlendirme

Yönlendirme, statik rota, varsayılan rota @ 128 pcs, APR @ 1024 pcs
VLAN
Limana dayalı 4K VLAN, IEEE802.1q; Protokole dayalı VLAN

MAC tabanlı VLAN; Ses VLAN, QinQ yapılandırması

Erişim, gövde, hibrit Port yapılandırması
Bağlantı agregasyon
LACP; Statik toplama; Grup başına maksimum 13 toplama grubu ve 8 port.
Kapsayan ağaç
STP (IEEE802.1d); RSTP (IEEE802.1w); MSTP (IEEE802.1s)
Endüstriyel halka ağ protokolü
G.8032 (ERPS); Kurtarma süresi daha az 20ms

En fazla 255 halka, halka başına maksimum 1024 cihaz.
Çok noktaya yayın
IGMP Snooping v1/v2/v3; Max 1024 çok noktaya yayın grupları, hızlı çıkış

MLD snov1 v1/v2,Multicast VLAN
Port yansıtma
Bağlantı noktasına göre çift yönlü veri yansıtma
QoS
Diff-Serv QoS, öncelik işareti/not; Her portun 8 * çıkış kuyrukları

802.1p/DSCP öncelikli haritalama; Kuyruk zamanlama algoritması (SP, WRR,

SP + WRR)

Akış tabanlı paket filtreleme; Akış tabanlı yönlendirme; Akış tabanlı oran sınırlaması
ACL
L2'den L4 paket filtrelemesine, ilk 80 bayt mesajına uyuyor.Sağlamak ACL bazlı

Mac'te, Port tabanlı ACL, port ve vlan'a dayalı ACL

Hedef MAC adresi, IP kaynağı, hedef IP, IP protokol tipi, TCP/UDP

Bağlantı noktası,TCP/UDP Port aralığı ve VLAN, vb.
Güvenlik
Kullanıcı hiyerarşik yönetimi ve şifre koruması

SSH 2.0,SSL,Port izolasyonu, ARP mesaj hız limiti

Mac siyah delikler, IP kaynak koruması; AAA & RADIUS,MAC öğrenme sınırı

ARP denetimi, anti-dos saldırısı; Ip-mac-vlan-port bağlama

Yayın fırtına kontrolü, ana bilgisayar verileri için yedekleme

IEEE802.1X ve MAC adresi kimlik doğrulaması

DHCP
DHCP İstemcisi, DHCP gözetleme, DHCP sunucusu, DHCP rölesi
Yönetim
Konsol/AUX Modem/Telnet/SSH2.0 CLI; Web yönetimi (HTTPS)

FTP, TFTP, Xmodem, SFTP,SNMP V1/V2C/V3 üzerinde İndirme ve yönetim

Tek tuşla kurtarma; NTP; Sistem çalışma günlüğü; Ping testi; Kablo teşhis; LLDP

ONV NMS-akıllı ağ yönetim sistemi platformu (LLDP + SNMP)

CPU anında kullanım durumu görünümü
Sistemi
Web tarayıcısı: Mozilla Firefox 2.5 veya üstü, Google tarayıcı chrome V42 veya

Daha yüksek, MicrosoftInternet Explorer10 veya daha sonra;

Kategori 5 Ethernet ağKablo

Tcp/ip, ağ adaptörü ve ağ işletim sistemi (Microsoft gibi)

Bir ağdaki her bilgisayara Windows, Linux veya Mac OS X) yüklendi
Model
Açıklaması
ONV-POE33028PFM
L2 + yönetilen PoE fiber anahtarı, 24*10/100/1000M RJ45 bağlantı noktaları ve

4*100/1000M SFP fiber slot bağlantı noktaları, Port 1-24 can

Destek IEEE 802.3af/PoE standardında, dahili 400W güç kaynağı.
ONV-POE33028PFM-at
L2 + yönetilen PoE fiber anahtarı, 24*10/100/1000M RJ45 bağlantı noktaları ve

4*100/1000M SFP fiber slot bağlantı noktaları, Port 1-24 can

Destek IEEE 802.3af/PoE standardında, dahili 600W güç kaynağı.
Ambalaj listesi
Içeriği
Adet
Ünitesi
28 portlu tam gigabit yönetilen PoE anahtarı
1
Seti
RJ45-DB9 hattı
1
PC
AC güç kablosu
1
PC
Montaj kitleri (asılı kulak)
1
Seti
Kullanım kılavuzu
1
PC
Garanti kartı
1
PC
Not:PoE anahtarı, SFP modülüyle eşleşmiyor.

ONV-POE31004PLD

ONV-POE31008PLD

ONV-POE36048PFM

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>

Diğer kategorilerdeki benzer ürünler:

Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.