Plastik Singlemode OS2 SC UPC fiber optik sıcak eriyik hızlı kurulum bağlayıcı splice konnektörü

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
$0,30 - $0,60 / Adet | 10 Adet / Adet (Min. Sipariş)
Tedarik Süresi::
Miktar( Adet) 1 - 1000 >1000
Tahmini Süre (gün) 3 Pazarlık edilebilir
Kişiselleştirme:
Özel logo (Min. Order: 1000 Adet)
Özel ambalaj (Min. Order: 1000 Adet)
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Hubei, China
Marka adı:
Wolon
Model Numarası:
Hızlı bağlantı SA 2
Tipi:
Fiber adaptörü ve konnektörler, Singlemode, çok modlu
Kullanımı:
FTTX
Ürün adı:
SC SM fiber optik hızlı bağlantı
Ekleme kaybı:
≤ 0.2dB, max 0.5dB
Geri dönüş kaybı:
PC≥ 45dB, UPC≥ 50dB, APC≥ 65dB
Sertifikası:
ISO9001: 2015
Çalışma dalgaboyu:
1260nm-1650nm ekleme
Konnektör tipi:
FC, SC, ST, LC, MPO, vb.
Malzeme:
Plastik
Garanti:
1 yıl
Dalga boyu:
1310nm/1490nm/1550nm
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
500000 Piece/Pieces per Month
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
Plastik/karton/plastik Singlemode için özelleştirilmiş çok modlu SC APC fiber optik sıcak eriyik hızlı kurulum bağlayıcı bağlayıcı bağlayıcı üzerinde
Liman
Wuhan/Shanghai/shenzhen
Örnek Resim:
package-img
Tedarik Süresi: :
Miktar(Pieces) 1 - 1000 >1000
Tahmini Süre (gün) 3 Belirlenecek
Video Açıklaması

Plastik Singlemode çok modlu SC UPC fiber optik sıcak eriyik hızlı kurulum konnektörü konnektörü konnektörü

Ürün Detayları

 Özellikler:

1. Fiyat-rekabetçi

2.Düşük Ekleme Kaybı

3. Fabrika sonlandırıldı ve test edildi

4.Fiber Seçenekleri: G.652

5.Bağlayıcı seçenekleri: FC/SC/LC/ST

6. Parlatma seçenekleri: PC/UPC/APC
7. Seramik ferüle ile özellik konektörü

 

UygulamaS:

 

1. Erişim Ağı

2. Telekom/CATV sistemleri 

3. FTTx

 

Özellikler:

 

Konnektör Tipi

FC, SC, ST, LC, MPO, MTRJ vb.

Çalışma Dalgaboyu

1260nm-1650nm

Ekleme Kaybı

≤0. 20dB, max 0.3dB

Geri dönüş Kaybı

PC≥45. 0dB, UPC≥50. 0dB, APC≥60. 0dB

Değiştirilebilirlik

≤0. 20dB

Titreşim

10-60Hz, 1.5mm ≤0. 10dB

Çekme

≤0. 10dB (0. 9mm hariç 0-15Hg)

Fiş kez

> 1000 (kez), ≤0. 20dB

Depolama Sıcaklığı

-40 ° c ~ + 85 ° c

Çalışma Sıcaklığı

-40 ° c ~ + 85 ° c

Bağıl nem

95%, (+ 25 ° c ~ + 65 ° c, 100 h'den sonra)

 

 

Ana ürünleri

 

 

Şirket Bilgileri

 

Ambalaj ve Nakliye

 

 

 

Ortakları

 

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Beğeneceğiniz
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.