notice Not: Koronavirüsün (COVID-19) siparişlerinizi etkileyip etkilemeyeceğini öğrenmek için mutlaka tedarikçinizle iletişime geçin. close

PG-GE3014XRV 1GE + 1FE + WIFI + CATV epon onu wifi

  • 50-199 Adet
    $28,00
  • 200-499 Adet
    $27,50
  • 500-1999 Adet
    $26,00
  • >=2000 Adet
    $25,50
Miktar:
- + Adet mevcut
0 parça seçildi, toplam ABD doları
Detayları Gör
Kargo ücreti:
Lütfen ürünlerin miktarını teyit edin.
Tedarik Süresi:
7 ödeme alındıktan şu kadar gün sonra
Örnekler: $26,00 /Adet , 1 Adet (Min. Sipariş): Örnek Satın Al
Örnekler - $26,00 /Adet , 1 Adet (Min. Sipariş): Örnek Satın Al
Yükleniyor... Sepete Ekle
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Marka adı:
PIOGOODS
Model Numarası:
PG-GE3014XRV
Tipi:
FTTx çözümleri
No. Fiber:
1
Kullanımı:
FTTX
Ürün adı:
PG-GE3014XR 1GE + 1FE + WIFI + CATV epon onu wifi kullandı
Bağlantı noktası:
1GE + 1FE
Wifi:
Mevcut
Uygulama:
GPON ve EPON
Fonksiyonu:
Içerir huawei
Garanti:
1 yıl
Orijinal:
Çin
Ürün Sertifikası certification
CE Sertifikalı.
Valid from 2018-09-27 until 2049-12-31

Paketleme & Kargo

Satış Birimleri:
Tek ürün
Tek paket boyutu: 
25X15X7 cm
Tek brüt ağırlık:
0.500 kg
Paket Türü:
carton box
Örnek Resim:
package-img
Tedarik Süresi: :
Miktar( Adet) 1 - 500 >500
Tahmini Süre (gün) 7 Belirlenecek

 

 

PG-GE3014XRV 1GE + 1FE + WIFI + CATV epon onu wifi kullandı

 

1. Genel bakış

NHDV tarafından farklı FTTH çözümlerinde HGU (ev ağ geçidi birimi) olarak tasarlanmıştır, taşıyıcı sınıfı FTTH uygulaması veri servis erişimi sağlar.

NOlgun ve istikrarlı, uygun maliyetli XPON teknolojisine dayanmaktadır. EPON OLT veya GPON olt'a eriştiğinde EPON ve GPON ile otomatik olarak geçiş yapabilir.

NIt benimserHYüksek güvenilirlik, kolay yönetim, yapılandırma esnekliği ve kaliteli hizmet (QoS), çin telekom EPON CTC3.0 ve GPON standardı ITU-TG.984.X modülünün teknik performansını karşılamayı garanti eder

NRealtek yonga seti 9603C tarafından tasarlanmıştır

 

2. Fonksiyonel özelliği

NEPON/GPON modunu destekleyin ve modu otomatik olarak değiştirin

NDestek ONU otomatik keşif/bağlantı algılama/yazılımın uzaktan yükseltmesi

NWAN bağlantıları rota ve köprü modunu destekler

NRota modu PPPoE/DHCP/statik ip'yi destekler

NDestek WIFI arayüzü ve çoklu SSID

NOLT tarafından Video hizmeti ve kontrol için destek CATV arayüzü

NDestek QoSVe DBA

NDestek portu izolasyonu ve portuVLan yapılandırma

 

NDestek güvenlik duvarı fonksiyonu ve IGMP gözetleme/Proxy multicast özelliği

NLAN IP ve DHCP sunucu yapılandırmasını destekleyin

NDestek Port yönlendirme ve döngü algılama

NTR069 uzaktan yapılandırma ve bakım desteği

NSistem arıza önleme için özel tasarım Bakım kararlı sistem

3. Donanım özellikleri

Teknik ürün

Detaylar

PON arayüzü

1G/EPON portu (EPON PX20 + ve GPON sınıf B +)

Alma hassasiyeti: ≤-27dBm

Verici optik güç: 0 ~ + 4dBm

Iletim mesafesi: 20KM

Dalga boyu

TX: 1310nm, RX: 1490nm

Optik arayüz

SC/APC konnektörü

LAN arayüzü

1x10/100/1000Mbps ve 1x10/100Mbps otomatik uyarlanabilir Ethernet arayüzleri. Tam/yarım, RJ45 konektörü

CATV arayüzü

RF, WDM, optik güç: + 2 ~-18dBm

Optik yansıma kaybı: ≥ 45dB

Optik alıcı dalga boyu: 1550 ± 10nm

RF frekans aralığı: 47 ~ 1000MHz, RF çıkış empedansı: 75Ω

RF çıkış seviyesi: 78dBuV

AGC aralığı: 0 ~-15dBm

MER: ≥ 32dB @-15dBm

Kablosuz

IEEE802.11b/g/n ile uyumlu,

Çalışma frekansı: 2.400-2.4835GHz

MIMO desteği, 300 mbps'ye kadar oran,

2T2R,2 harici anten 5dBi,

Destek: çoklu SSID

Kanal: otomatik

Modülasyon tipi: DSSS, CCK ve OFDM

Kodlama şeması: BPSK, QPSK, 16QAM ve 64QAM

LED

9 LED, WIFI durumu için, WPS,PWR,LOS,PON,LAN1 ~ LAN2, yıpranmış, Normal(CATV)

Basma düğmesi

3, sıfırlama fonksiyonu için, WLAN, WPS

Çalışma durumu

Sıcaklık: 0 ℃ ~ + 50 ℃

Nem: 10% ~ 90% (yoğuşmasız)

Depolama durumda

Sıcaklık: -30 ℃ ~ + 60 ℃

Nem: 10% ~ 90% (yoğuşmasız)

Güç kaynağı

DC 12V/1A

Güç tüketimi

≤ 6W

Boyut

155mm × 92mm × 34mm (l × w × h)

Net ağırlık

0.24Kg

 

 

 

4.Panel ışıklarıINtroduction

Pilot lamba

Durum

Açıklaması

WIFI

Üzerinde

WIFI arayüzü doldu.

Yanıp sönen

WIFI arayüzü veri gönderiyor veya/ve alıyor (ACT).

Kapalı

WIFI arayüzü düştü.

WPS

Yanıp sönen

WIFI arayüzü güvenli bir şekilde bir bağlantı kuruyor.

Kapalı

WIFI arayüzü güvenli bir bağlantı kurmaz.

PWR

Üzerinde

Cihaz çalışıyor.

Kapalı

Cihaz kapatıldı.

LOS

Yanıp sönen

Cihaz dozları optik sinyal almaz.

Kapalı

Cihaz optik sinyal aldı.

PON

Üzerinde

Cihaz PON sistemine kayıtlı.

Yanıp sönen

Cihaz PON sistemini kaydediyor.

Kapalı

Cihaz kaydı yanlış.

LAN1 ~ LAN2

Üzerinde

Port (LANx) düzgün bir şekilde bağlanır (LINK).

Yanıp sönen

Port (LANx) veri gönderiyor veya/alıyor (ACT).

Kapalı

Bağlantı noktası (LANx) bağlantı istisnası veya bağlı değil.

Yıpranmış

(CATV)

Üzerinde

Giriş optik gücü-13dbm'den 3dbm'den veya daha düşüktür

Kapalı

Giriş optik gücü-13dbm ve 3dbm arasındadır

Normal

(CATV)

Üzerinde

Giriş optik gücü-13dbm ve 3dbm arasındadır

Kapalı

Giriş optik gücü-13dbm'den 3dbm'den veya daha düşüktür

 

5. Uygulama

NTipik çözümü:FTTO (ofis),FTTB (yapı),FTTH (ev)

NTipik iş:INTERNET,IPTV,IP kamera,WIFI,CATV vb

Şekil: uygulama şeması

 

6. Sipariş bilgileri

Ürün adı

Ürün modeli

Açıklamaları

SFF tipi XPON ONU

1G1F + WIFI + CATV

1x1 0/100/1000Mbps Ethernet, 1x10/100Mbps Ethernet, 1 SC/APC konektörü, 2.4GHz WIFI,1 RF çıkış arayüzü, plastik kasa, harici güç kaynağı adaptörü

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.