notice Not: Koronavirüsün (COVID-19) siparişlerinizi etkileyip etkilemeyeceğini öğrenmek için mutlaka tedarikçinizle iletişime geçin. close

Optik pasif cihaz In-Line VOA Singlemode Fiber optik değişken zayıflatıcı LC/SC/FC/ST konnektör

  • 2-9 Adet
    $28,00
  • 10-99 Adet
    $27,00
  • >=100 Adet
    $23,50
Miktar:
- + Adet mevcut
0 parça seçildi, toplam ABD doları
Detayları Gör
Kargo ücreti:
Lütfen ürünlerin miktarını teyit edin.
Tedarik Süresi:
15 ödeme alındıktan şu kadar gün sonra
Örnekler: $30,00 /Adet , 1 Adet (Min. Sipariş): Örnek Satın Al
Örnekler - $30,00 /Adet , 1 Adet (Min. Sipariş): Örnek Satın Al
Yükleniyor... Sepete Ekle
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Marka adı:
ZG Tech
Model Numarası:
Değişken optik zayıflatıcı
Tipi:
FTTx çözümleri
No. Fiber:
1.
Kullanımı:
FTTX
Ürün adı:
Optik zayıflatıcı
Konnektörler:
LC/SC/FC/ST, özelleştirilmiş
Dalga boyu:
1310 ~ 1550(SM)/850 ~ 1300(MM)
Yüksük tipi:
Zirkonya seramik
Zayıflama aralığı (dB):
0 ~ 60
Geri dönüş kaybı (dB):
≥ 50
Ekleme kaybı (dB):
<1.5
Çalışma sıcaklığı (℃):
-5 ~ + 75
Depolama sıcaklığı (℃):
-40 ~ + 85
Özelliği:
Düşük ekleme kaybı, düşük PDL

Paketleme & Kargo

Satış Birimleri:
Tek ürün
Tek paket boyutu: 
23X13X2 cm
Tek brüt ağırlık:
0.060 kg
Paket Türü:
Blister kutu (iç) karton kutu (dış) veya özelleştirme.
Örnek Resim:
package-img
Tedarik Süresi: :
Miktar( Adet) 1 - 100 >100
Tahmini Süre (gün) 15 Belirlenecek

LC/SC/FC/ST konnektörlü optik pasif cihaz In-Line VOA Singlemode Fiber optik değişken zayıflatıcı

 

 

 

Ürün adıOptik zayıflatıcı
ÖzellikleriManuel olarak ayarlayın, düşük ekleme kaybı, düşük PDL
Zayıflama aralığı (dB)1 ~ 60
Konnektör tipiLC/SC/FC/ST, özelleştirilmiş

Çalışma dalgaboyu

1310 ~ 1550
UygulamaLAN, Telecomunication ağ sistemi, CATV sistemi, dijital multimedya iletim sistemi

 

 

Şirket bilgileri

 

Shenzhen bir ISO9001-2015 sertifikalı şirket olan ZG Tech, telekomünikasyon optik lifler üretiminde uzmanlaşmıştır. Profesyonel ar-ge ekibi nedeniyle. Yurtiçinde ve yurtdışında birinci sınıf ürünleri tasarlamayı ve geliştirmeyi hedefliyoruz.

 

Günümüzde fabrika hatlarımız gelişmiş tesisler ve yetenekli kadrolar ile donatılmıştır, ayrıca ZG Tech, müşterinin gereksinimlerini karşılamak için beklentilerini bile aşması için maliyeti en üst düzeye çıkarmaktadır.

Sergiler

 

Sertifikaları

 

Kargo

Biz yıllardır deneyimli nakliye ileticileri ile işbirliği var, onlar sevkiyat düzenlemek. Ekspres, hava veya deniz yoluyla olursa olsun, malların zamanında ve iyi durumda size ulaştığından emin olmak için malların tüm yol boyunca seyrini takip edeceğiz.

Sss

Q1. Fabrika veya ticaret şirketi misiniz?

A: biz Shenzhen, çin bir ISO 9001-2015 sertifikalı fabrika, 14 yıldır fiber optik fiber hattı olmuştur. Shenzhen için şansınız varsa fabrikamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz.

 

Q2. Kurşun zamanı ne olacak?

A: lider zaman ihtiyacınız miktarına bağlıdır, genellikle konuşma, örnek 1-2 gün ihtiyacı, seri üretim süresi 1-2 hafta gerekiyor

 

Q3. Siparişi nasıl başlatabilirim?

A: sen alibaba talimatları takip başlat düğmesine tıklayın veya bize ulaşın, biz hem anlaşma üzerinde katılıyorum, biz Alibaba bir Alibaba sigorta sipariş taslak olacak, sadece Alibaba ödeme talimatlarını takip etmeniz gerekiyor, ya da şirketimizin mührü ile pdf'de pi'yi size gönderiyoruz, Ödemeyi aldıktan sonra sadece banka/PayPal/Western union hesabına transfer yapmanız gerekiyor, üretimi ayarlayacağız.

 

Q4: diğer fiber optik ürünleriniz var mı?

A: evet, biz de üretim yama kablosu, WDM, zayıflatıcı, bağlayıcı, vb. Lütfen bize ulaşın veya alibaba web sitemizi ziyaret etmek için aşağıdaki linke tıklayın:

Optical-solution.en.alibaba.com

 

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.