Fiber optik sfp 10 rs lr modülü Alıcı-verici

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
$7,60 - $40,20 / Adet | 1 Adet / Adet (Min. Sipariş)
Tedarik Süresi::
Miktar( Adet) 1 - 1000 >1000
Tahmini Süre (gün) 20 Pazarlık edilebilir
Kişiselleştirme:
Özel logo (Min. Order: 100 Adet)
Özel ambalaj (Min. Order: 100 Adet)

Daha Fazla

Grafik özelleştirme (Min. Order: 100 Adet)
Uyumluluk (Min. Order: 10 Adet) Daha Az
Örnekler:
$7,60 /Adet | 1 Adet (Min. Sipariş) | Örnek Satın Al
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Hubei, China
Marka adı:
WolonFiber
Model Numarası:
WL sfp modülü
Tipi:
Fiber optik alıcı-verici
Kullanımı:
FTTX
Ürün adı:
Optik alıcı verici
Iletim veri hızı:
155 M; 1.25G; 4.25G, 6G. 10G; 25G; 40G; 50G; 100G 200G 400G
Düşük güç tüketimi:
<2.5 W, sınıf 3 ile tanışın
Çalışma durumda sıcaklık:
0 ~ 70℃
Güç kaynağı voltajı:
3.3 V
Uygulama:
FTTH FTTB FTTX ağ, (Veri merkezi)
Konnektör:
LC
Garanti:
3 yıl
Iletim mesafesi:
2-40 KM
Dalga boyu:
850nm 1310nm 1550nm
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
20000 Piece/Pieces per Month
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
Plastik/karton/özelleştirilmiş
Liman
Wuhan/Shanghai/Shenzhen
Örnek Resim:
package-img
package-img
Tedarik Süresi: :
Miktar(Pieces) 1 - 1000 >1000
Tahmini Süre (gün) 20 Belirlenecek

Optik fiber gsfp sfp modülü alıcı-verici

Ürün açıklaması

 

FEatures: 

1. Endüstri standardı küçük Form takılabilir (SFP) paketi.

2. SFF-8472 ile uyumlu dijital teşhis monitör arayüzü.

3. 1310nm FP/1550nm DFBLazerVe PINAlıcı.

4. Çok düşük EMI ve mükemmel ESD koruması

5. Güç tüketimi 1.0 w'dan az.

6. Çalışırken takılabilir yetenek.

 

Avantajları :

1.Alıcı verici, 1.25 Gbps 20 km iletim mesafesine kadar veri hızını destekleyen düşük güç, yüksek performans, uygun maliyetli bir modüldür.

2.Düşük titreşim ve yüksek hassasiyet, 1310nm FP/1550nm DFB LD ve PIN/TIA alıcısı ile sönmüş avantajlardır.

3.Telsiz TX_DIS kontrolü, TX-FAULT ve RX_LOS monitör işlevlerini içerir. Cihazlar sınıf I lazer güvenliği uyumludur.

 

Ürün teşhir

 

Diğer modeller

 

 

 

Şartname daha fazla detay, soruşturma gönderin, personelimiz size göndereceğizÜrün özellikleriVe örnek servis mevcuttur.

 

Bizim optik alıcı-verici modülü tüm markalar ile uyumlu çalışabilir,Sipariş verirken lütfen sisteminizin marka adını bilgilendirin. Teşekkürler.

 

  Huawei, H3C, HP ve diğer marka medya dönüştürücüsünün uyumluluk testleri

Ambalaj ve nakliye

 

Şirket bilgileri

Wuhan Wolon iletişimTechnology co, LTD. Optik vadi Wuhan çin'de yer almaktadır. Ar-ge, ürün ve satış konusunda uzmanlaşmıştır.OPtik modülü,OPtik fiber kablo, Yama kablosu,PLC splitter,Optik fiber dağıtım çerçevesi, optik kablo çapraz bağlantı dolabı ve diğer FTTH ürünüs. Optik araştırma ve üretimde büyük teknoloji ile wolon, ar-ge 'nin zengin deneyimine ve teknoloji inovasyonunun güçlü bir kapasitesine sahip fiber iletişim konusunda bir grup optik yetenek toplar. Firmamız dünya var'S üretim, test ve paketleme konusunda gelişmiş ekipman. Wolon, 2013 yılında sıkı bir kalite kontrol sistemine sahiptir, aynı zamanda ISO9001 sertifikası ve TLC sertifikasını geçmiştir.

Oluşturmak için dünya'Lider marka iletişim ürünleri, Wolon her zaman setleri Önce kalite, müşteri odaklı amaç, yenilikçi teknoloji geliştirmeFirmamızın temel değerleri olarak. Biz içtenlikle fabrikamızı ziyaret etmek ve bizimle kurumsal yurtiçi ve yurtdışında insanlar için sabırsızlanıyoruz. Size en iyi ürün ve hizmeti sunacağız

 

Atölye

 

 

Sergi

 

Işbirliği İçin bakın

 

Sss

S: kotayı nasıl alabilirim?

C: sadece talep ayrıntılarınızla ilgili bir soruşturma yazın, aşağıdaki iletişim kutusunda ve gönderin.

Satıcımız kısa sürede size cevap verecektir.

 

S: MOQ nedir?

A: tek parça mevcuttur.

 

S: OEM hizmetini sağlayabilir misiniz?

A: tabii, biz tam üretim hattı var, biz isteğiniz gibi üretim yapabiliriz.

 

S: öncelikle bir örnek alabilir miyim?

C: evet, ürünlerin kalitesini kontrol etmek için size örnek verebiliriz.

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Beğeneceğiniz
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.