ONV POE 10/100/1000 Mbps 16 Port ve fiber Uplink PoE Anahtarı (Gri) ONV-POE33016PF-at

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
$199,00 - $230,00 / Adet | 1 Adet / Adet OEM, ODM (Min. Sipariş)
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Ürün durumu:
Stok
Portlar:
16
İletim hızı:
10/100Mbps
Fonksiyonu:
Poe
İletişim modu:
Tam dubleks ve yarı dubleks
Sertifikasyon:
CE RoHS FCC
Kapasite Anahtarı:
48G
Marka adı:
ONV
Model Numarası:
ONV-POE33016PF
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Ürün Adı:
POE 10/100/1000 Mbps 16 bağlantı noktası
Giriş Gerilimi:
AC 100 ~ 240 V, 50/60Hz
PoE Standart:
IEEE802.3 Af/at
Ağ mesafe:
100 metre
Şanzıman Yöntemi:
Mağaza ve ileri
Güvenlik:
CE Işareti, ticari
Durum Led:
Sistem: güç, POE maksimum güç
Garanti:
1 yıl
Konnektör Tipi:
16x10/100 Mbps RJ45 Bağlantı Noktaları
PoE Bağlantı Noktaları:
1-16 Port desteği PoE
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
50000 Piece/Pieces per Month samples have stock
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
Bir kutuda bir adet.
Liman
Shenzhen
ONV POE 10/100/1000 Mbps 16 Port ve fiber Uplink PoE anahtarı (gri) ONV-POE33016PF-at

ONV-POE33016PF serisi, ONV tarafından bağımsız olarak geliştirilen bir gigabit PoE fiber anahtarı. 16*10/100/1000Base-T RJ45 bağlantı noktaları ve 2*100/1000Base-X SFP fiber slot bağlantı noktalarına sahiptir. Port 1-16, standart PoE güç kaynağında IEEE 802.3af/'yi destekleyebilir. Tek portlu PoE gücü 30 w'a ulaşır ve maksimum PoE çıkış gücü 250 W (at-400W) 'dir.

Gigabit erişim, Gigabit SFP fiber port uplink
-Tüm seri, kullanıcıların “Gigabit ethernet portu ve Gigabit SFP bağlantı noktası” kombinasyonunu destekler

Çeşitli senaryoların ihtiyaçlarını karşılamak için esnek bir şekilde ağ oluşturma.

-Engellenmeyen kablo hızı iletimini destekleyin.

-Geri basınca göre IEEE802.3x ve yarım dupleks tabanlı tam dupleks desteği.

Akıllı PoE güç kaynağı

-   16*10/100/1000Base-T RJ45 bağlantı noktaları, güvenlik izleme, telekonferans sistemi, kablosuz kapsama alanı ve diğer senaryoların ihtiyaçlarını karşılar.

  -   PoE olmayan cihazlara zarar vermeden PoE standardında IEEE./at.

  -   PoE portu için öncelikli sistem, güç bütçesi yetersiz olduğunda ve cihazın aşırı çalışmasından kaçındığında önce yüksek öncelikli seviye portuna % güç kaynağı olacaktır.

Istikrarlı ve güvenilir

-   Düşük güç tüketimi,Galvanizli çelik kasa, Fan aktif soğutma.

-   Kendi geliştirdiği güç kaynağı, yüksek artıklık tasarımı, uzun vadeli ve istikrarlı bir PoE güç çıkışı sağlar.

-   CE, FCC, RoHS.

-   Kullanıcı dostu panel, PWR, SYS, Link, poe'nin LED göstergesi ile cihaz durumunu gösterebilir.

Model
ONV-IPS33016PF
ONV-IPS33016PF-at
Arabirim özellikleri
Sabit Port
16*10/100/1000Base-T PoE bağlantı noktaları (veri/güç)

2*100/1000Base-X SFP SFP yuvası bağlantı noktaları (veri)
Ethernet portu
10/100/1000Base-T, otomatik algılama, tam/yarım dupleks MDI/MDI-X kendi kendini uyarlama
Bükümlü çift şanzıman
10BASE-T: Cat3, 4,5 UTP (≤100 metre)

100BASE-TX: Cat5 veya üstü UTP (≤100 metre)

1000BASE-T: Cat5e veya daha sonra UTP (≤100 metre)
Optik kablo
Çoklu mod: 850nm 0 ~ 550 M, tek mod: 1310nm 0 ~ 40 KM,

1550nm 0 ~ 120 KM.
SFP yuvası bağlantı noktasına
Gigabit SFP optik fiber arayüzü, varsayılan eşleşen optik modüller

(Isteğe bağlıSipariş tek modlu/çok modlu, tek fiber/fiber optik alıcı/verici optik

Modülü. LC)
Çip parametre
Ağ protokolü
IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T;

IEEE802.3u 100Base-TX/FX; IEEE802.3ab 1000Base-TX

IEEE802.3z 1000Base-X; IEEE802.3x
Nakliye modu
Mağaza ve ileri (tam tel hızı)
Anahtarlama kapasitesi
48 Gbps
Yönlendirme oranı @ 64 bayt
26.78 Mpps
MAC
8 K
Tampon bellek
4 M
LED göstergesi
Güç: PWR (sarı), sistem: SYS (sarı), ağ; Link/Act (sarı),

POE: PoE (yeşil), Fiber bağlantı noktası: L/A (yeşil)
Sıfırlama anahtarı
Evet, tek tuşla fabrika sıfırlama
PoE ve güç
PoE portu
Port 1-Port 16 IEEE802.3af/at @ POE
Güç kaynağı Pin
Varsayılan: 1/2 (+), 3/6 (-)
Maksimum güç başına
30 W; IEEE802.3af/at
Toplam PWR/giriş voltajı
250 W (AC100-240V)
400 W (AC100-240V)
Güç tüketimi
Bekleme: <18 W; tam yük: <240 W
Bekleme: <22 W; tam yük: <400 W
Güç kaynağı
Dahili güç kaynağı, AC 100 ~ 240 V 50-60Hz 5.0A
Dahili güç kaynağı, AC 100 ~ 240 V 50-60Hz 6.6A
Fiziksel parametre
Çalışma sıcaklığı/nem
-20 ~ + 55 ° c; 5% ~ 90% RH yoğuşmasız
Depolama sıcaklık/nem
-40 ~ + 75 ° c; 5% ~ 95% RH yoğuşmasız
Boyut (L * W * H)
270.5*181*44.5mm
Net/brüt ağırlık
<1.7 kg/<2.2 kg
<1.7 kg/<2.2 kg
Kurulum
Masaüstü, 19 inç 1U dolap
Belgelendirme ve garanti
Yıldırım koruması
Yıldırımdan korunma: 4KV 8/20us; koruma seviyesi: IP30

Sertifikası
CCC; CE işareti, ticari; CE/LVD EN60950; FCC bölüm 15 sınıf B; RoHS;
Garanti
3 yıl, ömür boyu bakım.
Model
Açıklaması
ONV-POE33016PF
16*10/fiber anahtarı/100 M RJ45 portlu PoE 1000 ve

2*100/1000 M SFP fiber yuvası ports2, Port 1-16 can

PoE standardında, dahili 250 W güç kaynağında IEEE 802.3af/desteği.
ONV-POE33016PF-at
16*10/fiber anahtarı/100 M RJ45 portlu PoE 1000 ve

2*100/1000 M SFP fiber slot bağlantı noktaları, Port 1-16 can

PoE standardında, dahili 400 W güç kaynağında IEEE 802.3af/desteği.
Ambalaj listesi
Içeriği
Adet
Ünitesi
26 portlu tam gigabit yönetilen PoE anahtarı
1
Seti
AC güç kablosu
1
PC
Montaj kitleri (asılı kulak)
1
Seti
Kullanım kılavuzu
1
PC
Garanti kartı
1
PC
Not:PoE anahtarı, SFP modülüyle eşleşmiyor.

ONV-POE36028PFM

ONV-POE36036PFM

ONV-POE36048PFM

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>

Diğer kategorilerdeki benzer ürünler:

Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.