OEM Fabrika 10/100/1000 M Medya Conventers 1310 1550 20 km Ethernet Fiber

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
$22,36 - $30,32 / Adet | 1.0 Adet / Adet (Min. Sipariş)
Renk:
Tedarik Süresi::
Miktar( Adet) 1 - 500 >500
Tahmini Süre (gün) 3 Pazarlık edilebilir
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Ürün durumu:
Stok
Portlar:
≤ 8
İletim hızı:
10/100/1000Mbps
Fonksiyonu:
Poe, VLAN Desteği
İletişim modu:
Tam dubleks ve yarı dubleks
Sertifikasyon:
CE FCC RoHS
Kapasite Anahtarı:
4.0Gbps
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Durum:
Yeni
Boyutları:
95mm * 70mm * 26mm
PoE standart:
IEEE802.3af /IEEE802.3at
Ürün adı:
1 1000Mbps medya dönüştürücüleri
Garanti:
1 yıl
Renkli:
Mavi
OEM:
Mevcut
Dalga boyu:
1350/1550nm
Üretici:
Shenzhen Acorid
PoE bağlantı noktaları:
1 RJ45 portu ve 1 sc
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
10000 Piece/Pieces per Month
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
Başına 20 adet karton kutu
Liman
Shenzhen
Örnek Resim:
package-img
Tedarik Süresi: :
Miktar(Pieces) 1 - 500 >500
Tahmini Süre (gün) 3 Belirlenecek

OEM fabrika 10/100/1000 M medya Conventers 1310 1550 20 km Ethernet Fiber

 

 

 

 

Ürün Açıklaması

 

Bu AC101-GE-1310/1550nm medya dönüştürücüler bir 10/100/1000 Mbps RJ45 portu ve 1 SC fiber yuvalarıdır.Bu ürün, tam dupleks ve yarım dupleks modunun yanı sıra, IEEE802.3 10 base-t standardı/IEEE 802.3u 100Base-TX/FX standardı/FX standardını/FX standardını destekler.

 

 

RJ-45 arabirimli ağ cihazı (iş istasyonu, hub veya anahtar), bükümlü çift ile optik alıcı-vericinin RJ-45 jakına bağlanır. Ve çok/tek modlu fiber, optik alıcı-vericinin SC/ST fiber arayüzüne bağlanır. Sonra anahtarı. Ilgili LED doğru bağlantı için açık. (% Led gösterge lambası için aşağıdaki tabloya bakın.

10/100/1000Base-TX to 1000Base-FX Dönüştürücü
Otomatik MDI/MDIX
1916 bayta kadar büyük boyutlu paketleri destekler
Katman 2 paket anahtarlama, mağaza ve ileri·Bağlantı hatası geçişini destekler (LFP)
Tak ve çalıştır işlemi
Otomatik müzakere veya zorla mod

 



 

Parametre

 

Ağ Standartları

 

IIEEE802.3i10BASE-T
IEEE802.3u100BASE-TX
IEEE802.3ab1000BASE-T
IEEE802.3z1000BASE-FX
IEEE802.3xFlowControl
IEEE802.3azEEE

Konnektör Tipi

 1 10/100/1000 Mbps Ethernet portu ve 1xSC fiber portu

 Fiber Tipi

· Çok modlu (MM): 62.2/125 m, 50/125 m

· Tek mod (SM) 9/125 m

· Kablo: UPT cat.5 veya daha yüksek

Optik parametre

Ortalama emisyon optik gücü:-15 ila-5dBm işık parametreleri

Işleme türleri

Mağaza ve ileri

LED göstergeler

PWR (güç gösterge ışığı), POE MAX (güç erken uyarı lambası), POE (POE göstergesi), Link/Act (bağlantı/etkinlik göstergesi)

Mesafe

En uzun mesafe: 20Km

Backplane Bandwidth4.0 Gbps
Paket yönlendirme hızı:2.976 Mpps
MAC adresi2 K
Veri Hızı

 

· 10/100/1000 Mbps

 

Dalga boyu

 

· 1310nm/1550nm

 

Boyut

95mm * 70mm * 26mm

Giriş gerilimDC5V/1A
Teşhis LED

 Güç, bağlantı, etkinlik

Güç Tüketimi

 ≤3W

Çevre Specifactions

Çalışma sıcaklığı:-10 ℃ ~ 45 ℃

Çalışma nemi: 10% ~ 90%

Depolama sıcaklığı:-20 ℃ ~ 70 ℃

Depolama nemi: 5% ~ 95%

Garanti

 

Bir yıl

 

 

Ambalaj ve Nakliye

 

MOQ1 ADET
Bağlantı noktasıShenzhen
Ödeme koşullarıL/C, T/T, D/A, Western Union
Üretim kapasitesiAğız medya dönüştürücüler başına 10000 adet/
LiderStokta küçük miktarlarda. büyük miktarlarda 20-30days
PaketKarton ambalaj

 

 

SSS

Q1: bir teklif almak ve şirket ile iş ilişkisi başlatmak için nasıl?
A: Alibaba soruşturma gönderin, biz soruşturma olsun en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. ayrıca bizimle doğrudan telefon, Skype, WhatsApp ile iletişime geçebilirsiniz, 24 saat buradayız.
Q2: PoE anahtarı adedi nedir?
A: 1 adet, biz üretim, sadece bir pc gerekiyorsa tamam, ayrıca biz büyük sipariş vermeden önce test için örnek sağlayabilir.
Q3: PoE anahtarınızın kalitesini nasıl kontrol ediyorsunuz?
A: biz seri üretim öncesi örnekleri yapacak, ve örnek onaylandıktan sonra, biz toplu üretim başlayacak. üretim sırasında % 100% muayene yapmak, daha sonra ambalaj önce rastgele muayene, ve ambalaj sonra fotoğraf çekmek.
Q4: ülkemize ithalat ucuz nakliye maliyeti var mı?
A: bu sipariş bağlıdır, örnek sipariş gönderilebilir xpress xpress, büyük sipariş için, biz deniz yoluyla nakliye öneririz, maliyet-etkin olacaktır. Ve siparişiniz çok acil ise, hava kargo sizin için en hızlı olacaktır. kendi nakliye acentenizi kullanabilirsiniz, nakliye acentemiz 10 yıldan fazla bizimle işbirliği yapmıştı, nakliye acenteniz yoksa maliyetinizi kaydetmek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.
Q5: kendi pazar konumumuz varsa destek alabilir miyiz?
C: lütfen pazar talebiniz hakkında detaylı fikrinizi bize bildirin, sizin için en iyi çözümü bulmak için sizin için yararlı önerileri tartışacağız ve önereceğiz.
Q6: ürünler için ne garanti?
A: garanti politikamıza göre, nakliye tarihinden itibaren 1 yıl garanti veriyoruz. Biz güçlü bir satış sonrası ekibimiz sizin için en iyi hizmeti sağlayacaktır.

 

 

 

 

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>

Diğer kategorilerdeki benzer ürünler:

Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.