OEM 16 Port Gigabit CCTV ağ Ethernet yönetilen PoE anahtarı 48V 10/100/1000M Hikvision IP kamera

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
$1,00 - $149,00 / Adet | 1 Adet / Adet (Min. Sipariş)
Renk:
Tedarik Süresi::
Miktar( Adet) 1 - 500 >500
Tahmini Süre (gün) 10 Pazarlık edilebilir
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Ürün durumu:
Stok
Portlar:
20
İletim hızı:
10/100/1000Mbps
Fonksiyonu:
LACP, Poe, QOS, Snmp, İstiflenebilir, VLAN Desteği
İletişim modu:
Tam dubleks ve yarı dubleks
Sertifikasyon:
CE
Kapasite Anahtarı:
2G
Marka adı:
EBORM-OEM
Model Numarası:
BS
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Ürün adı:
20 port poe anahtarı
Çok modlu fiber::
1310nm, 2 km
Tek modlu fiber::
1310nm, 20/40 km
POE portu çıkış::
DC48-55V
Uzatın::
9-24 port desteği 250 metre
OFF::
Normal mod
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
50000 Set/Sets per Month
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
Standart ihracat ambalaj
Liman
Shenzhen
Tedarik Süresi: :
Miktar(Pieces) 1 - 500 >500
Tahmini Süre (gün) 10 Belirlenecek
Ürün açıklaması

 

Destekler24* 10 / 100M POEPOrtS +2 *Gigabit Ethernet Uplink POrts + 1 *Gigabit SFP Uplink POrt


Destek IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x, IEEE802.3af / at, mağaza ve ileri


IEEE802.3at (30W) ve IEEE802.3af (15.4w) ile uyumludur


 Ethernet portu 10 / 100M uyarlanabilir ve POE işlevlerini destekler


DIPSCadı desteği 10M iletim hızı cat.6 iletim mesafesi ile 250 metreye kadar


Güç, bağlantı, etkinlik ve hız izleme için LED göstergeler

 

 1U raf ile uyumlu-MOuntCHassis kurulum

 

 Çin'deTernal güç kaynağı 52V5.76A / 300W

 

 Destek VLANMOde ve EXtend 250mtrs

Konnektör tipi

24Bağlantı noktaları 10/100M POE porT + 2 Limanlar Gigabit Uplink Ethernet + 1 portlu Gigabit Uplink SFP bağlantı noktası

Optik

Çok modlu fiber: 1310nm, 2KM

Tek modlu fiber: 1310nm, 20/40KM

1550nm, 60/80/100/120KM

PoE parametreleri

PoE standardı: IEEE802.3at (30W) ve IEEE802.3af (15.4w)

PoE uyumluluğu: IEEE 802.3af/at uyarlamalı

POE bağlantı noktası çıkışı: DC48-55V

Güç pimi: yedek çiftler üzerinde güç 1/2(+),3/6 (-)

Ağ medya

10BASE-T: Cat6 UTP(≤250 metre);

100BASE-TX: Cat5 veya daha fazla UTP (≤100 metre);

1000BASE-TX: Cat5 veya daha fazla UTP (≤100 metre)

DIPSCadı

VLAN modu: 1-24 port

Uzatın: 9-24 port desteği 250 metre

OFF: Normal mod

Performans Şartname

Bant genişliği: 10.8Gbps (engellenmeyen)

 

MAC: 2K

 

Paket tampon bellek: 1M

 

100M paket yönlendirme oranı: 0.1488Mpps/port,

1000M paket yönlendirme oranı: 1.488Mpps/port

 

MTBF: 100,000 saat

Nakliye modu

Mağaza ve ileri

Güç kaynağı

Güç girişi: AC110-264V 50/60Hz; (her ülke özel bir priz kullanır)

PoE özelliği

Tüm bağlantı noktaları MDI/mdix'i destekler

Ağ protokolleri

Destek IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x

 

 

 

Şirket bilgileri

 

Sertifikaları

 

Ambalaj ve nakliye

 

İletişim yönlü

 

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>

Diğer kategorilerdeki benzer ürünler:

Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.