LSZH 9 125 SC APC Fiber Optik Patch Kablosu Kablo Fiber Patchcord Jumper

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
$0,39 - $9,90 / Adet | 1 Adet / Adet Fiber Patchcord Jumper (Min. Sipariş)
Örnekler:
Nakliye:
Destek Denizyolu taşımacılığı
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Marka adı:
Foclink veya OEM
Model Numarası:
Fiber Optik Yama Kablosu
Ürün adı:
Fiber Patchcord Jumper
Tipi:
PC/UPC/APC
Renkli:
Turuncu, sarı, mavi, aqua
Nominal Dış Çap:
0.9mm/2.0mm/3.0mm
Çekirdek:
Tek Yönlü veya çift yönlü
Sertifikası:
ISO9001: 2008; ROHS
Hizmet:
OEM ve ODM
Uygulama:
Telekomünikasyon
Mod:
Tek mod veya çoklu mod
Teslimat:
Hızlı teslimat
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
20000 Piece/Pieces per Day Fiber Patchcord Jumper
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
LSZH 9 125 SC APC Fiber Optik Patch Kablosu Kablo Fiber Patchcord bir plastik torba içinde Her patch cord Jumper test verileri ile
Liman
shenzhen

LSZH 9 125 SC APC Fiber optik yama kablosu kablosu Fiber Patchcord Jumper

LSZH 9 125 SC APC Fiber optik yama kablosu kablosu Fiber Patchcord Jumper

Ürün Açıklaması

 Fiber optik ara bağlantı kablosuIs olarak da bilinirFiber Optik Bağlantı KablosuVeyaFiber Optik Yama Kablosu. Uçlarında farklı konektörlerle sonlandırılmış bir fiber optik kablodan oluşur. IçinFiber Patch Kablolar, Çıkış ve fiber optik yama panelleri veya optik çapraz bağlantı dağıtım merkezi için bilgisayar iş istasyonu olan iki ana uygulama alanı vardır. Tek mod, çok modlu, çok çekirdekli ve zırhlı versiyonlar dahil olmak üzere çeşitli fiber ara kablolar türleri sunuyoruz. Fiber optik pigtailleri ve diğer özel yama kablolarını burada bulabilirsiniz. Çoğu için, SC, ST, FC, LC, MU, MTRJ, E2k, APC/UPC konektörleri mevcuttur, hatta tedarik ediyoruz MPO/MTP fiber kablolar.BizimPVC/LSZH Fiber yama KablolarıHoş standart fiber optik kablolar ile sonlandırıldı LC/SC/ST/FC/MTRJ/MU/SMA konnektörler her iki ucunda gibi LC-LC, LC-SC, LC-ST, SC-ST, SC-SC, ST-ST vb.

 

Temel Özellikler:

1. vida dişi bağlantı mekanizması
2. seramik ferüle
3. düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı
4. tekrarlanabilirlik ve değiştirilebilirlik konusunda iyi
5.100% ekleme, geri dönüş kaybı, son yüz ve girişim denetimi
6. mükemmel mekanik dayanıklılık
7. yüksek güvenilirlik ve istikrar
8. Telcordia, GR-326-Core, IEC ve RoHS standardı ile uyumlu

 

 

 

 

Uygulama:

 

1. CATV

2. aktif dvice sonlandırma

3. telekomünikasyon ağları

4. Metro ve yerel alan ağları (LANs)

5. veri işleme ağları

6. öncesi kurulum 

 

Sipariş seçenekleri:

 

1) bağlayıcı tipi: FC, SC, LC, ST

2) yüksük uç yüzü: PC, UPC, APC

3) çekirdek tipi: tek modlu (SM: 9/125um), çok modlu (MM: 50/125um veya 62.5/125um)

4) kablo miktarı: Simplex, dubleks

5) kablo çapı: & phi; 3.0mm, & phi; 2.0mm, & phi; 0.9mm

6) kablo uzunluğu: 1, 2, 3 metre veya özelleştirilmiş

7) kablo tipi: PVC, LSZH

 

Özellikler:

 

Mod

SM

MM

Lehçe

UPC

APC

PC

Ekleme Kaybı

Tipik ≤0. 2dB

Maksimum ≤0. 3dB

≤0. 25dB

Geri dönüş Kaybı

≥50dB

≥65dB

≥35dB

Değiştirilebilirlik

≤0. 2dB

Tekrarlanabilirlik

≤0. 1dB

Dayanıklılık

≤0. 2dB (1000 kez çiftleşme)

Çekme Mukavemeti

> 10 kg

Sıcaklık

≤0. 2dB (-40 + 85 sustain 100 saat)

Nem

≤0. 2dB (+ 25 + 65 93 R. H.100 saat)

 

Şirket Bilgileri

 

Biz tam bir ar-ge sistemi, gelişmiş üretim ve test ekipmanları var ve ISO9001 standartlarına uygun bir kalite güvence sistemi kurduk.
Iletişim ve ağ alanında 20 yılı aşkın bir süredir geliştirildikten sonra, şirketimiz şimdi FTTH (FTTX) sisteminde, genel kablolama sisteminde (ALL-LAN) bir dizi ürün ve çözüm sunuyor. ve MDF sistemi. ürünler, çin bilgi endüstrisi bakanlığından yapılan testleri geçmiştir.
Foclink, kaliteyi ilk olarak, hizmet'i yol gösterici ilke olarak tutar. yenilikçi teknoloji ve bilimsel yönetim ile, her türlü standart ürünü ve sizin için özelleştirilmiş ürünleri etkin bir şekilde sunmaya hazırız!

 

 

Sertifikaları

 

 

SSS

 

LSZH 9 125 SC APC Fiber optik yama kablosu kablosu Fiber Patchcord Jumper

LSZH 9 125 SC APC Fiber optik yama kablosu kablosu Fiber Patchcord Jumper

LSZH 9 125 SC APC Fiber optik yama kablosu kablosu Fiber Patchcord Jumper

Ilgili Ürün

 

Bize ulaşın
Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.