notice Not: Koronavirüsün (COVID-19) siparişlerinizi etkileyip etkilemeyeceğini öğrenmek için mutlaka tedarikçinizle iletişime geçin. close

LC/UPC LC/UPC Dubleks Singlemode Multimode evrensel Plastik Fiber Optik Adaptör

  • 1-99 Adet
    $1,18
  • 100-499 Adet
    $1,12
  • >=500 Adet
    $1,05
Miktar:
- + Adet mevcut
0 parça seçildi, toplam ABD doları
Detayları Gör
Kargo ücreti:
Lütfen ürünlerin miktarını teyit edin.
Tedarik Süresi:
7 ödeme alındıktan şu kadar gün sonra
Kişiselleştirme:
Özel logo (Min. Sipariş: 10000 Adet)
Özel ambalaj (Min. Sipariş: 10000 Adet)
Örnekler: $1,00 /Adet , 1 Adet (Min. Sipariş): Örnek Satın Al
Örnekler - $1,00 /Adet , 1 Adet (Min. Sipariş): Örnek Satın Al
Yükleniyor... Sepete Ekle
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Ürün adı:
Fiber optik adaptör
Tipi:
LC-LC
Renkli:
Mavi
Dayanıklılık:
> 1000 kez
Ekleme kaybı:
≤ 0.2dB
Değiştirilebilirlik:
≤ 0.2dB
MOQ:
1 adet
Ürün Sertifikası certification
CCC Sertifikalı.
Valid from 2019-04-04 until 2022-05-09

Paketleme & Kargo

Satış Birimleri:
Tek ürün
Tek paket boyutu: 
3.2X2.2X1 cm
Tek brüt ağırlık:
0.010 kg
Paket Türü:
PE torbalı örnekler, toplu sipariş standart karton kutu kullanın. Paket kabul OEM.
Tedarik Süresi: :
Miktar( Adet) 1 - 100 >100
Tahmini Süre (gün) 7 Belirlenecek
Video Açıklaması

Ürün adı: Singlemode Multimode LC LC bağlayıcı Fiber optik adaptör dubleks

 

Açıklaması

Fiber optik adaptörler (bölme olarak da bilinir) birlikte iki fiber optik yama kablosuna katılmak için kullanılır.
Singlemode veya multimode patch kablolarla kullanım için kullanılabilirler.

 

Özellikleri

LC/SC/FC/ST tipi isteğe bağlı

UPC veya APC Isteğe Bağlı

SM veya MM Isteğe Bağlı

Isteğe bağlı flanşlı/flanşsız

Simplex, dubleks veya dörtlü isteğe bağlı

Zirkonya kol, kompakt tasarım

Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı

 

Ürün AdıFiber Optik Adaptör
TipiLC
Ekleme Kaybı≤0. 2dB
Tekrarlanabilirlik≤0. 1dB
Değiştirilebilirlik≤0. 2dB
Dayanıklılık> 1000 kez
Çalışma Sıcaklığı-25 ° c ~ + 70 ° c
Depolama Sıcaklığı-25°C ~ + 70°C
Ürün Açıklaması

 

Şirket Bilgileri

 

SHENGWEI, 2006 yılında, profesyonel bir fiber yama kablosu ve aksesuar üreticisi kuruldu. Biz NO.1 tedarikçisi fiber optik yama kablosu Çin JD. COM online E-platformu.Biz bulunan shenzhen, Guangdong Eyaleti, her uygun ulaşım erişim, kaplama için bir alan of2500 metrekare, biz artık hp 100 çalışanı, oKendi markası "SHENGWEI" zaten çin iç pazarında belirli bir popülerliğe sahiptir.Biz deneyimli mühendis ve teknoloji ile araştırma ekibi var ve farklı müşteri taleplerini karşılamak için ODM/OEM siparişleri kabul edebilir. Ve sürekli özelleştirilmiş çözümler ve teknik destekler ile müşterilerine sunmak.

 

 Kim biz?

1)Üzerinde10Yıllık DeneyimOptik yama kablosu endüstrisi.
2) ardışık 5 yıl boyunca % 50% oranını artırmaya devam edin.
3) tahmini yıllık ciro100Milyon RMB.
4) personelin ciro oranı 4% 'den az, profesyonellik ve çalışma durumu arasındaki orantılı bir ilişki.
5) Ürün kalitesini sağlamak için profesyonel QC süreç sistemi.
7) 3,000 müşterinin başarı vakaları, memnuniyet oranı % 97% 'in üzerindedir.

SSS

 

S: şirketinizin bu konuda ne kadar deneyimi var?Yama kablosuSanayi?
Üretmekteyiz üretimYama kablosu kablosuÜrünler 200 yılından bu yana6.


S: şirketinizin ölçeği nasıl? 
A:FSh içinde 80 + işçi ile actoryEnzhenÇinYaklaşık 2000 metrekare büyük depo ile.


QC Departmanı:
S: kalite kontrolünüz nasıl?
Üretim sırasında ve ambalajlamadan önce QC var.VarOrtaklara kaliteli ürünler, yüksek kaliteli hizmet sunmak için çalışıyoruz.

 

Q. şirketinizin ne tür bir hizmet sunduğunu?

A:
OEM Hizmeti
Biz müşterilerimize OEM hizmeti sunabilir lazer veya baskı müşteri logosu dahil ürünler ve OEM ambalaj.
Satış sonrası
24 saat çevrimiçi hizmet veriyoruz. Arayabilirsiniz/e-postaHerhangi bir zamanda bize. Ürün yerine geçeceğine söz verdikSahiptirHerhangi bir kaliteSorun.


Kişiselleştirilmiş Hizmet
Ürünler hakkında herhangi bir fikriniz varsa veya özel ürünlerinizi yapmak istiyorsanız, karşılama rüya takımı! Müşterilerimiz için kendi teknolojik ve yenilikçi ürünlerimizi sağlayan kendi geliştirme ve tasarım ekibimiz var. Hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacağız.

 

S.Showroom ve fabrikanızı ziyaret edebilir miyim?
1) uzun vadeli iş ilişkisi kurmadan önce ofisimizi ziyaret etmek ve doğrudan alışveriş yapmak hoş geldiniz.
2) otel rezervasyonu yapmanıza ve sizi havaalanından veya tren istasyonundan almanıza yardımcı olmak isteriz. Çin'de herhangi bir zamanlama varsa lütfen bize bildirin.
3) abd, İngiltere, almanya, suudi arabistan, fransa, rusya vb birçok müşteri bizim ziyaret ettiFabrikaŞimdi sıra sende mi?

Bize ulaşın

 

Şirket Adresi:2. kat, B binası Jinxiongda bilim parkı, Huanguan güney yolu, Guanlan caddesi, Longhua bölgesi, Shenzhen, çin

 

 

Catherine Loo

Tel: 0086-755-28078087/28088087

Faks: 0086-755-28098087

Mobil: 0086-13590120952

Skype: CatherineLoo1

Whatsapp/Wechat: 0086-13590120952

LinkedIn: 0086-13360526795

Web sitesi: www.newshengwei.com

 

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.