notice Not: Koronavirüsün (COVID-19) siparişlerinizi etkileyip etkilemeyeceğini öğrenmek için mutlaka tedarikçinizle iletişime geçin. close

LC konektörü SFP dwdm 1.25G 1310nm 20KM fiber optik alıcı/verici optik SFP + alıcı-verici modülü

$6,00 / Adet | 10 Adet (1 grup) (Min. Sipariş)
1 batch = 10 Adet
Miktar:
- + Adet mevcut
0 parça seçildi, toplam ABD doları
Detayları Gör
Kargo ücreti:
Lütfen ürünlerin miktarını teyit edin.
Tedarik Süresi:
7 ödeme alındıktan şu kadar gün sonra
Kişiselleştirme:
Özel logo (Min. Sipariş: 5000 Adet)
Özel ambalaj (Min. Sipariş: 5000 Adet)

Daha Fazla

Grafik özelleştirme (Min. Sipariş: 5000 Adet) Daha Az
Örnekler: $6,00 /Adet , 1 Adet (Min. Sipariş): Örnek Satın Al
Örnekler - $6,00 /Adet , 1 Adet (Min. Sipariş): Örnek Satın Al
Yükleniyor... Sepete Ekle
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Marka adı:
Foclink
Model Numarası:
1.25G GPON SFP
Tipi:
FTTx çözümleri
No. Fiber:
1.
Kullanımı:
FTTH
Ürün adı:
1.25G 1310nm 20KM fiber optik alıcı/verici optik SFP + alıcı-verici modülü
Uygulama:
FTTH FTTB FTTX ağ
Renkli:
Beyaz
Standart::
IEEE802.3X SFP
Dalga boyu::
1270/1330nm
Belgelendirme::
CE RoHS FCC
OEM veya ODM: kabul:
Kabul SFP OEM
Mesafesi::
20KM
Veri sayfası::
10gb/sn
Fiber tipi::
Tek Fiber tek modlu

Paketleme & Kargo

Satış Birimleri:
Tek ürün
Tek paket boyutu: 
15X20X15 cm
Tek brüt ağırlık:
2.000 kg
Paket Türü:
LC konektörü SFP dwdm 1.25G 1310nm 20 KM fiber optik alıcı/verici optik SFP + alıcı-verici modülü perakende kutusu ve karton kutu ile ambalaj
Tedarik Süresi: :
Miktar( Adet) 1 - 10 >10
Tahmini Süre (gün) 7 Belirlenecek

LC konektörü SFP dwdm 1.25G 1310nm 20KM fiber optik alıcı/verici optik SFP + alıcı-verici modülü

Ürün açıklaması
SFP +-10GB-LR, 10gb/sn'de seri optik iletişim uygulamaları için çok kompakt bir 10 Gb/s optik alıcı-verici modülü. SFP +-10GB-LR, 10 Gb/s seri elektrik veri akışını 10 Gb/s optik çıkış sinyaline ve 10 Gb/s optik giriş sinyaline 10 Gb/s seri elektrik veri akışına dönüştürür. Yüksek hızlı 10 Gb/s elektrik arayüzü SFI spesifikasyonuyla tamamen uyumludur.

Özellikleri

1. Destekler bağlantıları 30m kullanarak kedi 6a/7 kablo
2.SFF-8431 ve SFF-8432 MSA uyumlu
3.IEEE 802.3az uyumlu
4. Düşük güç tüketimi (2.5W max @ 30m)
5. Hızlı EMI iptal algoritmasını yeniden eğitin
6. Düşük EMI emisyonları
7. Seri Id ve Phy için I2C 2 telli seri arabirim
Kaydırma yazma
8. Diğer 10GBase-T-NC PHYs ile otomatik anlaşmalar
9. Kablolama otomatik algılama ve düzeltme ve
10 polarite Swaps
Sağlam döküm gövde
Kefalet mandalı tarzı İtici mekanizması
Korumasız ve koruyuculu kablo desteği

 

Özellikleri genel bakış:

 

S/N

Oranı

Çift/tek fiber

Tek modlu/çok modlu

Dalga boyu

Mesafe

1

1.25G

Fiber optik alıcı/verici

Çok modlu

850nm

 

2

1.25G

Fiber optik alıcı/verici

Çok modlu

1310nm

 

3

1.25G

Tek fiber

Çok modlu

1310nm

 

4

1.25G

Fiber optik alıcı/verici

Tek modlu

1310nm

20km

5

1.25G

Fiber optik alıcı/verici

Tek modlu

1310nm

40km

6

1.25G

Fiber optik alıcı/verici

Tek modlu

1550nm

60km

7

1.25G

Fiber optik alıcı/verici

Tek modlu

1550nm

80km

8

1.25G

Fiber optik alıcı/verici

Tek modlu

1550nm

120km

9

1.25G

Tek fiber

Tek modlu

TX1310nm

RX1550nm

20km

10

1.25G

Tek fiber

Tek modlu

TX1550nm

RX1310nm

20km

11

1.25G

Tek fiber

Tek modlu

TX1310nm

RX1550nm

40km

12

1.25G

TekFiber

Tek modlu

TX1550nm

RX1310nm

40km

13

1.25G

TekFiber

Tek modlu

TX1310nm

RX1550nm

60km

14

1.25G

TekFiber

Tek modlu

TX1550nm

RX1310nm

60km

Ayrıntılı görüntüler

 

 

 

Şirket bilgileri

 

İlgili ürünler

 

24 saat çevrimiçi sohbet

FOCLINK CO., sınırlı
E-posta:Mary(@)foclink.com
Skype:Mary (@)foclink.com   
Mobil ve Whatsapp:+ 86 18307619637

Web sitesi:Www.foclink.com

 

Www.scfiberpigtail.com

 

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.