notice Not: Koronavirüsün (COVID-19) siparişlerinizi etkileyip etkilemeyeceğini öğrenmek için mutlaka tedarikçinizle iletişime geçin. close

InGaAs Pin photodetector 1100-1650nm algılama aralığı 1550nm fotodetektör 10dB 20dB 30dB

  • 10-9999 Adet
    $59,00
  • >=10000 Adet
    $3,50
Miktar:
- + Adet mevcut
0 parça seçildi, toplam ABD doları
Detayları Gör
Kargo ücreti:
Lütfen ürünlerin miktarını teyit edin.
Tedarik Süresi:
7 ödeme alındıktan şu kadar gün sonra
Örnekler: $59,00 /Adet , 1 Adet (Min. Sipariş): Örnek Satın Al
Örnekler - $59,00 /Adet , 1 Adet (Min. Sipariş): Örnek Satın Al
Yükleniyor... Sepete Ekle
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Fujian, China
Marka adı:
GT
Model Numarası:
GTPD-InXXXXXX
Tipi:
Koaksiyel
Malzeme:
3 pins
Uygulama:
Optik güç ölçer
Fiber tipi:
Evrensel kolay paket FC SC ST

Paketleme & Kargo

Satış Birimleri:
Tek ürün
Tek paket boyutu: 
5X6X5 cm
Tek brüt ağırlık:
0.150 kg
Paket Türü:
ESD paketi, küçük karton ve uzun mesafe sevkiyat için güvenli
Tedarik Süresi: :
Miktar( Adet) 1 - 100 101 - 500 >500
Tahmini Süre (gün) 7 14 Belirlenecek
Ürün açıklaması
Kelebek modülü
650nm,850nm,980nm
CWDM,DWDM
Kızak, LAN-WDM
1310nm 150mW
1550nm 100mW
1654nm.1625nm
OTDR
850nm.1300nm
1310nm.1550nm
1625nm.1650nm
Kadar 50dB
InGaAs Pin
Yuvası SC
2.5G 3G 4.25G
5G
6G
10G
Ayrıntılı görüntüler
Ürün detayları
Çapı
300um
1000um
2000um
3000um
5000um
Paket
FC
SC
ST
Kolay paket
1.25G 2.5G
TO-CAN
Pin tipi
InGaAs
Si
APD

Sertifikası
Yüksek teknoloji

Biz tutmak sürekli İyileştirme
Şirket tanıtım
Xiamen Synthron Junte İletişim teknolojisi co, Ltd
Ekim 2006 yılında kuruldu. Xiang'an bölgesi Amoy, çin bulur. Optik temel bileşenler ve optik ağ cihazlarına odaklanan yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Ve optik alan müşterilerine hizmet vermektedir.
Junte sistematik bir üretim zincirine sahiptir.
It kapaklarıÇip. TO-CAN. Koaksiyel(TOSA.ROSA.BOSA)Kelebek(Lazer ve pin). Tüm bu bileşenler cattr'de kullanılır. Telekomünikasyon. FTTX. Test ekipmanı araçları. Sensör vb.

*****************************************************************************************

CATV. CWDM (FP/DFB) 1625nm.1650nm koaksiyel ve kelebek modülü
CDMA lazer diyot
CATV SMATV Pin diyot, FWDM pin diyot
Güç ölçer için (InGaAs, GaAs, Si) fotodedektörü (300um,1000um,2000um,5000um...)
20/80 PON modülü
635nm/650nm. 808nm.850nm.980nm.1060nm
CWDM. DWDM. 1625nm.1650nm ışık kaynağı
(FP/VCSEL/LED/FP/DFB)

RFoG BOSA (1610nm Tx/1550nm Rx ) TOSA. ROSA. CWDM BOSA
OTDR (optik zaman alanı reflektometresi) modülü 26dB ~ 50dB
Kızak kelebek lazer
LAN-WDM kelebek lazer
1550nm dar çizgi genişliği kelebek lazer diyot modülü

Sigortalı WDM (1*2 1310nm/1550nm)
Sigortalı kuplör (1*2 ..... 1*64)
Sigortalı ayırıcılar (1:99 ..... 50:50)
Sirkülatör
Adaptörler, fiber ara kablolar vb ......

*****************************************************************************************

Önce kalite, birlikte paylaşma

Www.xmgttx.com
Ambalaj ve nakliye
Sss
Q1: adedi var mı?
A: hayır, biz test ve kalite kontrol etmek için örnek sipariş edilir.

Q2: nasıl mal gemi ve gelmesi ne kadar sürer?
A: biz DHL tarafından gemi. UPS.FEDEX.TNT.SF.EMS. Genellikle gelmesi 3-5 gün sürer.

Q3: teslim süresi ne kadardır?
A: malzemeler stokta ise genellikle 3-7 iş günü sürer. Veya malzemeler stokta değilse 8-14 iş günü.

Q4: ürünler için garanti sunuyor musunuz?
A: evet, ürünlerimize 1-3 yıl garanti veriyoruz.

Q5: hatalı ile nasıl başa çıkılır?
A: öncelikle, ürünlerimiz sıkı kalite kontrol sisteminde üretilmektedir ve kusurlu oran % 0.2% 'den az olacaktır.
İkincisi, garanti süresi boyunca, sorunu kontrol edeceğiz ve gerçek duruma göre yeniden arama da dahil olmak üzere çözümü onaylayacağız.

Q6: sipariş nasıl devam edilir?
A: öncelikle, gereksinimlerinizi ve uygulamanızı bize bildirin. Ürün numarasını seçebilirsiniz.
İkincisi, ürün numaranıza göre alıntı yaparız.
Üçüncü olarak, faturayı hazırlıyoruz ve ödemeyi siz düzenliyorsunuz.
Dördüncüsü, üretimi düzenliyoruz ve sonra size gönderiyoruz.
Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.