Huawei GPON ONT HN8245Q ile 4GE 2Tel çift banka Wifi 2.4G ve 5GHZ XGPON ONU

$57,00 / Adet | 20 Adet (1 grup) (Min. Sipariş)
1 batch = 20 Adet
Miktar:
- + Adet mevcut
0 parça seçildi, toplam ABD doları
Detayları Gör
Kargo ücreti:
Lütfen ürünlerin miktarını teyit edin.
Tedarik Süresi:
5 ödeme alındıktan şu kadar gün sonra
Örnekler: $57,00 /Adet , 1 Adet (Min. Sipariş): Örnek Satın Al
Örnekler - $57,00 /Adet , 1 Adet (Min. Sipariş): Örnek Satın Al
Yükleniyor... Sepete Ekle
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
China
Marka adı:
Huawei
Model Numarası:
HN8245Q
Ürün adı:
Huawei HN8245Q onu
Uygulama:
FTTH FTTB FTTX ağ
Pon:
Gpon
Stok:
Evet
Ingilizce Firmware/arayüzü:
Evet
Güç kaynağı:
Ab, amerikan, çin vb

Paketleme & Kargo

Satış Birimleri:
Tek ürün
Tek paket boyutu: 
60X27X42 cm
Tek brüt ağırlık:
36.0 kg
Paket Türü:
Orijinal paket
Tedarik Süresi: :
Miktar(Adet ) 1 - 100 >100
Tahmini Süre (gün) 5 Belirlenecek

4GE 2Tel çift banka Wifi 2.4G ve 5 GHZ XGPON ONU ile Huawei GPON hnhn8245q

 

Ürün açıklaması

HN8245Q bir optik ağ terminali (ONT), FTTH çözümünde üst düzey bir ev köprüsüdür. 10G EPON teknolojisini kullanarak, ev ve SOHO kullanıcıları için ultra geniş bant erişimi sağlanmıştır. XGPON, 10G GPON, 10G EPON, EPON veya gpon'u isteğinize göre değiştirebiliriz.

 

En HN8245Q:2 tencere + 4GE + 2USB + 2.4G & 5 GWiFi

 

HN8245Q, VoIP, Internet ve HD video hizmetleri ile mükemmel bir deneyim sağlamak için yüksek performanslı yönlendirme özelliklerine sahiptir. Bu nedenle, HN8245Q, FTTH dağıtımı için mükemmel bir terminal çözümü ve geleceğe yönelik hizmet destek yetenekleri sunar.

 

Ürün adı
HN8245Q
Optik arayüz
SFP + optik modülü
Bağlantı noktası
4GE + 2 tencere + 2.4G & 5G WiFi + 2USB
Boyutları (WidthxDepthxHeight)
238mm x 190mm x 26mm
(Taban olmadan)
Güç kaynağı
11-14 V DC, 3A
Giriş gücü
100-240 V AC, 50/60 HZ
Çalışma sıcaklığı
0 ° c-+ 40 ° c
Çalışma nemi
5%-95%, yoğuşmasız
Konnektör tipi
SC/UPC

 

                                                                  

 

 

Şirket bilgileri

Shenzhen WO BaoSen Technology co, ltd Huawei ZTE & Fiberhome Fiber optik ekipmanlar anahtar distribütörüdür.

Tüm ürünlerimiz 100% orijinal ve yeni.

Ana ürünler: ONU, OLT, servis kartı, kontrol panosu, splitter, hızlı bağlantı vb

Bir köşe depo

 

 

Ambalaj ve nakliye

 

 

DestekliyoruzDHL ,FedEx,UPS,EMS ,Hava taşımacılığı,DenizVb.

 

Ambalaj:

Bir kartonda 30 adet: 59x40x30 CM, 14 KG

 

Teslimat detayı:

Stokta 1-3 iş günü, daha sonra 500 adet için 5-7 iş günü.

 

 

Hizmetlerimiz

En iyi fiyat nasıl hızlı alınır?

Seçenek 1: eklemeWhatsapp: + 86 13725515190

Seçeneği 2: eklemeWechat: Donnachow123

Seçeneği 3: eklemeSkype: Sale01 (at) wobaosen.com

 

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Beğeneceğiniz
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.