notice Not: Koronavirüsün (COVID-19) siparişlerinizi etkileyip etkilemeyeceğini öğrenmek için mutlaka tedarikçinizle iletişime geçin. close

Yüksek kaliteli CE sertifikası el aracı VT zincir blok seti 1.5t

  • 1-49 Takımları
    $57,00
  • 50-99 Takımları
    $33,00
  • >=100 Takımları
    $16,90
Model Number:
HSZ-1.5
Maximum Lifting Weight:
1.5ton
Maximum Lifting Height:
depends on chain
$
- +
mevcut
0 parça seçildi, toplam ABD doları
Detayları Gör
Kargo ücreti:
Lütfen ürünlerin miktarını teyit edin.
Tedarik Süresi:
3 ödeme alındıktan şu kadar gün sonra
Kişiselleştirme:
Özel logo (Min. Sipariş: 1 Takımları)
Özel ambalaj (Min. Sipariş: 100 Takımları)

Daha Fazla

Grafik özelleştirme (Min. Sipariş: 1 Takımları)
2ton chain block (Min. Sipariş: 1 Takımları) Daha Az
Örnekler: $20,00 /Takımları, 1 Takımları (Min. Sipariş): Örnek Satın Al
Örnekler - $20,00 /Takımları, 1 Takımları (Min. Sipariş): Örnek Satın Al
Yükleniyor... Sepete Ekle
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Uygulanabilir Endüstriler:
Yapı Malzeme Dükkanlar, Makineleri Tamir Atölyeleri, Üretim Tesisi, Çiftlikleri, Ev Kullanımı, Perakende, Inşaat çalışır, Enerji ve Madencilik, El zinciri blok
Durumda:
Yeni
Menşe Yeri:
Hebei, China
Marka adı:
Ayağı
Kullanım:
İnşaat asansörü
Güç kaynağı:
El zincir
Sapan türü:
Zincir
Asansör hız:
Bağlıdır
Sertifikasyon:
ISO9001: 2008/CE/SGS
Garanti:
1 yıl
Satış sonrası hizmet sağlanan:
Online destek
Anahtar kelimeler:
VT zincir bloğu 1.5 t
Yük zinciri numarası:
1-2
Kabuk:
Alaşımlı çelik
Kapasite:
1-30ton
Ürün adı:
Yüksek kalite CE belgelendirme el aracı VT zincir blok seti 1.5 t
Zincir:
Sınıf 80 zinciri
Kalite standart:
EN818-7
Uygulama:
Fabrikalar, madenler, elektrik, rıhtım, depolar
Kanca malzemesi:
2.0 manganez çelik
Çap yük zinciri:
6-10mm

Paketleme & Kargo

Satış Birimleri:
Tek ürün
Tek paket boyutu: 
35X30X20 cm
Tek brüt ağırlık:
40.000 kg
Paket Türü:
high quality wooden case or carton
Örnek Resim:
package-img
package-img
Tedarik Süresi: :
Miktar(Takımları) 1 - 10 11 - 50 51 - 100 >100
Tahmini Süre (gün) 3 7 10 Belirlenecek

High Quality CE Certification Hand Tool VT Chain Block Set 1.5t

Product Description
 Feature:

1.Gear case and hand wheel cover resistant to external shocks.

2.Double enclosure to keep out rain water and dust.

3.Sure and reliable braking functions(mechanical break).

4.Double pawl spring mechanism to further increase sureness.

5.Hook for easy work.

6.Gear with natures of high preciseness and tenacity.

7.Load chain guide mechanism,finely fabricated for wrought iron.

Ultra strong load chain.

 

Technical Data:

ModelHSZ-C 0.5HSZ-C 1HSZ-C 1.5HSZ-C 2HSZ-C 3HSZ-C 5HSZ-C 10HSZ-C 20
Capacity(ton)0.511.52351020
Lifting Height(m)2.52.52.52.53333
Test load(ton)0.751.52.2534.57.512.525
Mini diatance betwern hook(mm)2253063684444866167001000
Lifitng chain No.11122248
Round steel diameter of chain66868101010
Main dimension(mm)125147183147183215360.5585
111126141126141163163191

 

 

You May Like

 

Packaging & Shipping

 

Delivery time: For spot goods within 5-10days. According to the quantity of the orders, the delivery time will be within 30-55days.

Packing: General export packing, or customized packing as your request.

Professional goods shipping forwarder.

Certifications

 

Successful case

 

Contact us

Contact Information

Telephone:   +86 18310527602 (Skype)

Phone / Wechat / WhatsApp:  +86  18310527602
Country/Region:  China (Mainland)
Province/State:   Hebei Province
City:   Baoding City
Zip:    071000

If you have any question,contact me any time.We are here all the time.

FAQ

1. Q: Are you a factory or a trading company? 

    A: We are a factory. We specialize in producing all kinds of Lifting crane, such as mini electric hoist, electric winch, hand pallet truck, manual hand stacker, electric chain hoist, and stainless steel hoist for more than 10 years.

 

2. Q: Where is your factory located? How can I visit there? 

    A: Our factory is located in Baoding City, Hebei Province, China, About 1 hours' drive from Beijing. All our clients, from home or abroad, are warmly welcome to visit us.

 

3.  Q: Can you do OEM?

     A: Yes, we can do OEM products. Any customized size, packaging and logos are welcomed. 

 

4.  Q: How do you control your quality?

     A: Quality is priority. Our factory people always attach great importance to quality controlling from the very beginning to the very end:

(1). All raw material we used are environmental-friendly;

(2). Skillful workers care every details in handling the producing and packing processes;

(3). Quality Control Department special responsible for quality checking in each process.

Production process standardization, process standardization, refinement.


5. Q: What are your advantages compared with others?

    A: ISO Quality Management System Certificated Factory:

(1).BV, SGS Field Certification and Assessed Factory

(2). Focused on rigging since 2003, Rich experience in Production.

(3). Owned factory, the same quality product, the best price.

(4). Timely Delivery with the support of 3000 square meter warehouse.

(5). Numerous Patents in Rigging Hardware. Be Good at Custom-Made and Shaped Products.

(6). Over 20 Professional Staff in Trading Team, Let’s enjoy worry-free and effective communication.

 

 

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Beğeneceğiniz
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.