HFC 1550nm optik verici yüksek kaliteli catv fiber verici

  • 1-9 Adet
    $440,00
  • >=10 Adet
    $420,00
Miktar:
- + Adet mevcut
0 parça seçildi, toplam ABD doları
Detayları Gör
Kargo ücreti:
Lütfen ürünlerin miktarını teyit edin.
Tedarik Süresi:
15 ödeme alındıktan şu kadar gün sonra
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Shandong, China
Marka adı:
WSEE
Model Numarası:
WS-LT3000
Adı:
HFC 1550nm optik verici yüksek kaliteli catv fiber verici
Dalga boyu:
1550±15nm
Lazer:
DFB lazer
Çıkış gücü:
10dBm
RF giriş seviyesi:
75 ~ 90 dBuV
Optik konektör:
SC/APC veya FC/APC
Çalışma bant genişliği:
47 ~ 862 & 1006 MHz
Güç kaynağı:
90 ~ 265Vac veya 48Vdc
Uygulama:
CATV/HFC/FTTH
Garanti:
1 yıl

Paketleme & Kargo

Satış Birimleri:
Tek ürün
Tek paket boyutu: 
60X51.5X13.5 cm
Tek brüt ağırlık:
8.5 kg
Paket Türü:
1 adet/kutu, 2 adet/karton için HFC 1550nm optik verici yüksek kalite catv fiber verici
Tedarik Süresi: :
Miktar(Adet ) 1 - 10 >10
Tahmini Süre (gün) 15 Belirlenecek

HFC 1550nm optik verici yüksek kaliteli catv fiber verici

Ürün Açıklaması
WS-LT3000 serisi doğrudan modülasyonu optik verici, WSEE tarafından bağımsız olarak geliştirilen ve bağımsız fikri mülkiyet haklarına sahip olan 1310/1550nm lazer iletim cihazıdır. Yüksek performans, yüksek güvenilirlik ve mükemmel performans maliyet oranına sahiptir ve çeşitli uygulamalarda yaygın olarak kullanılabilir. Uzun mesafeli dijital ve analog sinyal iletişim uygulamaları, ikincil CATV gövde hatları ve dağıtım ağları, CWDM/DWDM sistemleri, fiber optik algılama ve güvenlik izleme sistemlerini içerir.

  

Ürün Detayları

  • Uluslararası ünlü markaların yüksek performanslı DFB lazerlerinin kullanımı dar spektral çizgiler, iyi doğrusallık ve yüksek çıkış gücüne sahiptir.
  • Gelişmiş çok frekanslı RF ön bozulma teknolojisi. Sürücü devresi, sürüş seviyesini otomatik olarak optimize edebilen RF güç otomatik işleme teknolojisini kullanır, böylece C/CTB, C/CSO ve C/N göstergeleri her zaman en uygun değerlerde olur.
  • 32 bit ARM işlemci, her bir modülün çalışma durumunu verimli bir şekilde koordine edebilir ve her bir işletim parametresini doğru bir şekilde izleyebilir ve kontrol edebilir.
  • Lazer sıcaklık stabilizasyon devresi (ATC) ve optik güç çıkışı stabilizasyon devresi (APC), lazerin en iyi çalışma performansını sağlar.
  • 47-862 MHz (1000 Mhz özelleştirilebilir) çalışma bant genişliği.
  • Çift modül yapısı ayrılmıştır ve ışık yayan, EDFA, ışık toplama ve RF anahtarı gibi fonksiyonlar eklenebilir.
  • Modüler yapı, ekipmanın fonksiyon genişlemesini ve bakımını kolaylaştırır;
  • SNMP ağ yönetimi protokolü doğrultusunda standart ağ yönetimi arayüzü;
  • Güç kaynağı çift güç sıcak yedekleme, ek tip sabit, tek dokunuşla çekme gerçekleştirebilir. Kullanımı kolay, sıkıca sabit. Voltaj 220 V ve 110 V ve 48 V isteğe bağlı.
Teknik Sayfa

 

Teknik Parametreler

WS-LT3000-3 ***

WS-LT3000-5 ***

Çıkış optik güç

2 ~ 30 mW

3 ~ 10dBm

Dalga boyu

1310nm±20

1550nm±15

Lazer tipi

DFB lazer

Optik modülasyon

Doğrudan ışık yoğunluğu modülasyonu

Optik konektör formu

FC/APC & SC/APC (özelleştir)

Frekans Aralığı

47 ~ 860 MHz (1000 MHz özelleştirin)

RF giriş seviyesi

75 ~ 90 dBuV (önerilen en iyi değer 80 dBuV)

In-band düzlük

± 1dB

AGC doğruluk

0.5dB

MGC ayar aralığı

0 ~ 15dB

RF giriş empedansı

75Ω

Giriş yansıma kaybı

≥16

C/CTB

≥65

C/CSO

≥60

Taşıyıcı gürültü oranı (C/N)

≥51

Besleme gerilimi

AC220V (160 V ~ 265 V)/AC110V (90 ~ 130 V)/DC48V (38-58 V)

Toplam güç tüketimi

<12 W

Çalışma sıcaklığı

-5 ℃ ~ + 45 ℃

Bağıl nem

95% max, yoğuşma yok

Depolama sıcaklığı

-30 ℃ ~ + 70 ℃

Ürün net boyutu

357 (W) * 482 (L) * 44 (H)

Tek ürün ambalaj boyutu

595 (W) * 490 (L) * 120 (H)

FCL paket boyutu (2 takım)

595 (W) * 490 (L) * 230 (H)

 

 

Uygulamaları

 

 

Ambalaj ve Nakliye

 

1550nm Analog CATV yönlü modüle optik Fiber verici paket: 1 adet/kutu, 2 adet/karton.

 

Hizmetlerimiz

 Bu cihaz garantisi 12 aydır. Sorun, kullanıcının yanlış işleminden veya doğal kuvvet majure'den kaynaklanıyorsa, sadece bakımdan sorumlu olacağız ve uygun malzeme maliyetini tahsil edeceğiz.
Cihazın sorunu olduğunda, lütfen hemen bizimle iletişime geçin. Hatalı cihazın yerinde bakımı, ekipmana daha fazla zarar vermemek için profesyonel teknisyen tarafından çalıştırılmalıdır.
Not: Yetkimizi kullanarak ekipmanı söküp tamir eden kullanıcılar için firmamız ücretsiz garanti sunmayacaktır. Makul bakım ve malzeme maliyetleri toplanacak.

 
Şirket Bilgileri

 

Shandong Wanshuo optoelektronik Equipment co, Ltd optik ekipmanlar yılından beri CATV 2008 üretmektedir. Firmamız, CATV ekipmanı alanında en büyük işletmelerden biri haline gelmiştir.Çin. Biz esas olarak tasarımı, araştırma, üretim ve pazarlama CATV HFC ağ ekipmanları meşgul olmuştur.

 

Firmamız HFC ağ ürünlerini araştırıyor ve geliştiriyor1550nm EDFA, çok portlu yüksek güçlü EDFA, 1550nm/1310nm optik vericiler, açık optik alıcılar, FTTH optik düğümler, pasif FTTH optik düğümler, CATV amplifikatörlerHibrit modüller, güç kaynakları ve pasif cihazlar.

Yıllar süren gelişimden sonra, güçlü genel operasyonel yeteneklerimiz, uluslararası ticarette zengin deneyimlerimiz var ve abd, hindistan, Vietnam, İspanya, romanya gibi birçok ülke ile iyi ilişkiler kurduk. ukrayna ve rusya, Peru, kolombiya, afrika ülkeleri, Vb. dünya çapında yeni müşterilerle iş ilişkisi kurmayı dört gözle bekliyoruz.

 

Ürünlerimizle ilgileniyorsanız, sorgunuza hoş geldiniz ve fabrikamızı ziyaret edin.

 

 

 

Iletişim Bilgileri

Pazar

Tel: + 86-533-3599957

Faks: + 86-533-3599955

Web: http://Www.wanshuo.net

Ekle: NO. 115, Wanjie yol, yüksek teknoloji geliştirme alanı, Zibo, Shandong, çin

 

 

 

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Beğeneceğiniz
Kolaylığınız için bu ürün yada tedarikçi sonuçları çeviri araçları kullanılarak çevrilmiştir. Çevirilerle ilgili bir tavsiyeniz varsa, lütfen gelişmemize yardımcı olun.
All product and supplier information in the language(s) other than English displaying on this page are information of www.alibaba.com translated by the language-translation tool automatically. If you have any query or suggestion about the quality of the auto-translation, please email us at (email address). Alibaba.com and its affiliates hereby expressly disclaim any warranty, express or implied, and liability whatsoever for any loss howsoever arising from or in reliance upon any auto-translated information or caused by any technical error of the language-translation tool.