Ürün fiyatlandırma, özelleştirme ya da diğer sorular için:Tedarikçiyle İrtibat kurun
mainCover
View larger image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
loading...

G652D G657A1 G657A2 SZADP FC/SC/LC/ST/MU/E2000 Fiber optik yama kablosu her türlü konnektörler

FOB Reference Price:Get Latest Price
  • 10 - 99 Adet
    $0,61
  • 100 - 999 Adet
    $0,58
  • 1000 - 9999 Adet
    $0,57
  • >=10000 Adet
    $0,53
Tedarik Süresi:
Ödemeyi bugün tamamlarsanız siparişiniz teslimat tarihine kadar gönderilecektir.
:
Miktar(Adet)1 - 1000>1000
Tahmini Süre (gün)5Belirlenecek
Kişiselleştirme:
Customized logo(Min. Sipariş 1000 Adet)
Customized packaging(Min. Sipariş 1000 Adet)

Daha Fazla

globalAlibaba.com Freight | Compare Rates | Learn more
Ödeme:
loading...
loading...
loading...
Rapor Şüpheli Etkinliği
loading...
loading...
loading...
loading...
loading...
loading...
loading...
Not exactly what you want? 1 request, multiple quotations Get Quotations Now >>