notice Not: Koronavirüsün (COVID-19) siparişlerinizi etkileyip etkilemeyeceğini öğrenmek için mutlaka tedarikçinizle iletişime geçin. close

Füzyon ek yeri yapılandırmaları 4 port fiber bağlantı kutusu üreticisi tedarikçisi fabrika

  • 1-199 Adet
    $0,80
  • 200-999 Adet
    $0,75
  • >=1000 Adet
    $0,70
Miktar:
- + Adet mevcut
0 parça seçildi, toplam ABD doları
Detayları Gör
Kargo ücreti:
Lütfen ürünlerin miktarını teyit edin.
Tedarik Süresi:
3 ödeme alındıktan şu kadar gün sonra
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Marka adı:
Alacakaranlık
Model Numarası:
TW-FB-4A
Ürün:
FTTH 4 portlu fiber mini terminal kutusu faceplate
Uygulama alanı:
3.0x2.0mm saplama kablo veya kapalı ortam kablosu
Bağlantı adaptörü:
SC ve LC
Fiber kaplama çapı:
125um (G652 ve G657)
Fiber çapı:
250um ve 900um
Fiber tipi:
SM & MM
Montaj tipi:
Duvar montaj
Ekleme kaybı:
<0.2dB
Çalışma sıcaklığı::
-40 ~ + 75 ℃
Özelleştirilmiş:
Özel logo

Paketleme & Kargo

Satış Birimleri:
Tek ürün
Tek paket boyutu: 
53X47X26 cm
Tek brüt ağırlık:
16.0 kg
Tedarik Süresi: :
Miktar(Adet ) 1 - 200 201 - 1000 1001 - 2000 >2000
Tahmini Süre (gün) 3 5 7 Belirlenecek
Ürün açıklaması

Fusion ekleme konfigürasyonları 4 port fiber bağlantı kutusu üretici tedarikçi fabrika

4 port FTTH Fiber Faceplate SC LC optik soket paneli, kapalı SC LC fiber optik kablo ve pigtailler arasında ekleme ve sonlandırma için tasarlanmıştır. Temelde duvara monte tip için kullanılır.

Ürün detayları

ÜrünFTTH 4 portlu fiber mini terminal kutusu faceplate
Uygulama alanı3.0x2.0mm saplama kablo veya kapalı ortam kablosu
Bağlantı adaptörüSC ve LC
Fiber kaplama çapı125um (G652 ve G657)
Fiber çapı250um ve 900um
Fiber tipiSM & MM
Montaj tipiDuvar montaj
Ekleme kaybı<0.2dB
Çalışma sıcaklığı:-40 ~ + 75 ℃
ÖzelleştirilmişÖzel logo
Ürün anahtar kelimeler4 port fiber bağlantı kutusu

Özellikler:

Küçük boy, hafif, rahatça kullanın
ABS malzeme, yanmaz ve toz geçirmez

Radyan görünüm yapar slinky

Çeşitli modüller ve multimedya arayüzleri için uygundur

Gömülü grafik ve logo pozisyonu tanımlamayı kolaylaştırır

MM veya SM fiber bağlantısını destekleyin

SC simplex, LC dubleks adaptörler için 2 port


Özellikler:


MalzemeBoyut (mm)Maksimum kapasiteMontaj yoluAğırlık Renkli
ABS100*80*30SC
4 port
LC
8 bağlantı noktası
Duvar montaj0.4 KGBeyaz




Ambalaj ve nakliye

Paket:

Standart ihracat karton ambalaj.

Teslim süresi:

Sipariş onayladıktan sonra 3-20 gün, detay teslim tarihi göre karar verilmelidir
Üretim sezonu ve sipariş miktarı.

Şirket bilgileri

Alacakaranlık optik 2018 yılında kurulan, fiber optik ürünlerin üretimi ve dağıtımı yapan profesyonel bir yüksek teknoloji kuruluştur. Fiber optik kablolar, ara kablolar, Fiber optik pigtailler, MTP MPO çözümü, Fiber optik aksesuarlar, FTTH kutusu, Fiber optik dolap, medya dönüştürücü, Fiber optik makine ve araç takımları dahil olmak üzere ana ürünler, fiber optik telekomünikasyon, LAN, FTTH, CATV ve CCTV, yüksek hızlı iletim sisteminde uygulanabilen ek yeri kılıfı, PLC ayırıcılar

Fabrika adresi: 3F bir SenYuTai endüstri parkı inşa, huguangdong yol, Dalang kasaba, Longhua, Shenzhen, Guangdong çin

Bizim avantajları

OUR avantajları

Kalite güvencesi

Satış sonrası desteği geliştirmek için aynı anda kaliteli ürünler sunmak

ONE-STOP hizmeti

Yetkili ar-ge grubu ve gelişmiş mühendislerimiz var

Bağımsız faktörü

Biz kendi bling m-bling fabrika ve kalıp fabrikası var

Profesyonel takım

Verimli hizmet sunmak için profesyonel ekip

Bize ulaşın

Bize ulaşın

Helen Wang (satış müdürü)

Mobil/WhatsApp: + 86 18175134968

TradeManager: twilightopticSkype: helenwang0811 Wechat: helen811
Fabrika adresi: 4-5F, B binası, Zhangge endüstri parkı, Dafu yolu, Guanlan kasabası, Longhua yeni bölgesi, Shenzhen şehri, Guangdong

       

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Beğeneceğiniz
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.