Tüm kategoriler
Öne çıkan seçimler
Trade Assurance
Alıcı Merkezi
Yardım Merkezi
Uygulamayı indirin
Bir tedarikçi olun

Ftth mini gpon 1x2 1x4 1x8 1x16 tipi sc lc apc UPC bağlayıcı optik çoğaltıcı 16 32 yollu fiber optik plc splitter ile fbt kutusu

Henüz değerlendirme yok

Anahtar nitelikler

Temel sektör özellikleri

Tipi
Fiber adaptörü ve konnektörler

Diğer nitelikler

Model Numarası
QYPLC3004
Menşe Yeri
Guangdong, China
Marka adı
QY
Product name
Fiber Optic ABS Module SC/APC PLC Splitter
Certification
CE/ROHS/ISO9001
Brand
Accept OEM
Fiber Type
G652D/G657A1/G657A2
Connector Type
SC/APC Connector
Cable Diameter
0.9 mm/ 2.0 mm/ 3.0 mm or customized
Cable Length
1m/ 2m/ 3m or customized
Return Loss
≥60dB
Insertion Loss
≤0.3dB
Ports
1*16 Ports

Tedarik Kapasitesi

Tedarik Kapasitesi
20000 Adet / Adet per Month 1 4 fiber optik sıyırıcı kutu kapatma fiber optik splitter PLC

Teslimat süresi

Miktar (Adet)1 - 1000010001 - 2000020001 - 30000 > 30000
Tahmini Zaman (gün)303540Müzakere Edilecek
Hala karar veremediniz mi? Önce numune alın! Sipariş numunesi

Örnekler

Maximum order quantity: 1 Adet
Numune fiyatı:
$10,00/Adet

Kişiselleştirme

?zel logo
Min. Sipariş: 10000
?zel ambalaj
Min. Sipariş: 10000
Grafik ?zelle?tirme
Min. Sipariş: 10000

Tedarikçinin ürün açıklamaları

Minimum sipariş miktarı: 100 Adet
$4,66 - $50,00

Çeşitler

Toplam seçenekler:

Nakliye

Seçilen miktar için gönderim çözümleri şu anda mevcut değil
Hala karar veremediniz mi? Önce numune alın! Sipariş numunesi

Örnekler

Maximum order quantity: 1 Adet
Numune fiyatı:
$10,00/Adet

Bu ürün için korumalar

Güvenli ödemeler

Alibaba.com'da yaptığınız her ödeme sıkı SSL şifreleme ve PCI DSS veri koruma protokolleri ile güvence altına alınır

Para iadesi politikası

Siparişiniz gönderilmezse, eksik ise veya ürün sorunları ile gelirse geri ödeme talep edin