FTTH GEPON ONU 1GE EPON ONU ile benzer fiberhome F401, F601, F643

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
$7,00 - $10,00 / Adet | 1 Adet / Adet (Min. Sipariş)
Tedarik Süresi::
Miktar( Adet) 1 - 500 >500
Tahmini Süre (gün) 7 Pazarlık edilebilir
Kişiselleştirme:
Özel logo (Min. Order: 1000 Adet)
Özel ambalaj (Min. Order: 1000 Adet)

Daha Fazla

Grafik özelleştirme (Min. Order: 1000 Adet) Daha Az
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
China
Marka adı:
OPTFOCUS
Model Numarası:
OFSE611
Dalga boyu:
Tx 1310nm, Rx 1490nm
Optik çıkış gücü:
-1 ~ + 4dBm
Güç tüketimi:
≤2. 5 W
Ethernet:
1.25G
Mesafe:
20 KM
PON portu::
1
Boyut:
83*83*25mm
DC güç kaynağı:
+ 12 V, harici AC-DC powe
Ağırlık:
0.25 kg
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
5000 Piece/Pieces per Week
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
1 adet/kutu
Liman
shenzhen
Tedarik Süresi: :
Miktar( Adet) 1 - 500 >500
Tahmini Süre (gün) 7 Belirlenecek

FTTH GEPON ONU 1GE EPON ONU fiberhome F401, F601, F643 ile benzer

Ürün Açıklaması

OFSE611
FTTH çözümü için 1GE port EPON ONU

Açıklama:

OFSE611, saf geniş bant erişimi için geçerli olan bir mini EPON ONU terminal cihazıdır. Yüksek entegrasyon ile mini tip kompakt yapı tasarımını benimser ve 1 GE sağlayabilir(RJ45)Arabirimleri. Katman 2 Ethernet anahtarının teknolojisini destekler ve bakımı ve yönetimi kolaydır. yerleşik ve iş kullanıcıları için FTTH/FTTP erişim uygulamasına uygulanabilir. ve IEEE802.3ah ve EPON ekipmanının teknik gereksinimi (V3.1) gibi teknik düzenlemelere tamamen uygundur.

 

 

Teknik Özellikler

Teknik ürün

Açıklaması

Optik özellik

Çıkış PON

Arayüzü

1 EPON arayüzü, SC tek modlu/tek fiber,

Simetrik 1.25 Gbps

Dalga boyu

Tx 1310nm, Rx 1490nm

Optik çıkış gücü

-1 ~ + 4dBm

Alıcı hassasiyeti

<-26dBm

Farthest mesafe

OLT ve ONU arasında 20 km

Optik arayüz

SC/UPC konektörü

Aşağı LAN

Arayüzü

1*10/100/1000 Mbps otomatik uyarlanabilir Ethernet arayüzleri,

Tam çift yönlü/yarım çift yönlü, RJ45 konektörler

Katmanlı 2/3 anahtarı

Destek IEEE802.1Q VLAN

ONU yayın paketinin hız oranı inhibisyonunu destekleyin

IEEE 802.3X akış kontrolü

Her LAN portunda 16 çok noktaya yayın adresini destekleyin

Güvenlik stratejisi

Destek AES-128, her iki yukarı akış için veri şifreleme

Ve aşağı

Anahtarın dinamik güncellemesini destekleyin

Yönetim

Bakım

Oam'a dayalı merkezi OLT yönetimi

WEB,CLI

Yükseltme yazılımı uzaktan

Donanım bilgi

Göstergeleri

Güç kaynağı, PON portu ve 1 durumu için 4 gösterge

Giga-Ethernet portu.

DC güç kaynağı

 +12V, harici % AC-DC güç adaptörü

Yonga seti

Zte yonga seti

Güç anahtarı

 1

Güç tüketimi

≤2. 5 W

Çalışma durumu

Çalışma sıcaklığı:-5 ~ + 55 
Çalışma nemi: 10 ~ 90% (yoğunlaşmamış)

Depolama durumda

Depolama sıcaklığı:-30 ~ + 60 
Nem depolamak: 10 ~ 90% (non-yoğunlaştırılmış)

Boyut

83mm * 83mm * 25mm (uzunluk * genişlik * yükseklik)

Net ağırlık

0.24Kg

 

Özellik:

LTak ve çalıştır, otomatik algılama, otomatik yapılandırma ve otomatik firmware yükseltmesi vb.

LÜçlü çalkalama şifreleme isteğini destekleyin

LDBA raporlama mekanizması isteğini destekleyin

LDestek OAM uzaktan yapılandırma bakım fonksiyonu

LUzaktan yükseltme ve indirme desteği

LDestek durumu algılama ve arıza raporu

LKullanıcı portundaki çalışma modunu yapılandırmak için destek.

LDestek veri şifreleme ve şifre çözme

LDestek 802.1Q VLAN

LDestek zengin QinQ VLAN fonksiyonları ve IGMP gözetleme

LIlgili önceliği değiştirmek için trafik kuralını destekleyin.

LDestek LED göstergesi

LFabrika ayarlarını geri yüklemek için destek

LUzaktan sıfırlama ve yeniden başlatma desteği

LDestek dying gasp kesintisi alarmı

LOLT tabanlı tam uyumluluk=Üzerinde=Broadcom/PMC/Cortina yonga seti.

Ambalaj ve Nakliye

 Şasi Boyut

Paket Boyutu:

 

Sertifikaları

 

 

 

 

Ilgili ürünler

Müşteri Değerlendirmesi

 

Şirket Bilgileri

OPTFOCUS

Shenzhen Optfocus Technology co, Ltd 2009 yılında kurulmuş, OPTFOCUS bir yüksek teknoloji kurumsal, profesyonel ar-ge, üretim ve Fiber ev (FTTH) satış, bina (FTTB) ve FTTx, Fiber erişim ağ ekipmanı ve terminal ekipmanı ve kablolama sistemi ürünlerine Fiber. Küresel iletişim distribütörleri, telekom operatörleri ve sistem entegratörleri için özelleştirilmiş OEM ve ODM hizmetleri sunmayı taahhüt eder.

 

 

Fabrika

OPTFOCUS iki ofis merkezine sahiptir, üretim merkezi Baoan sanayi bölgesinde bulunur ve pazarlama ofisi merkezi Shenzhen şehrinin Nanshan bölgesinde bulunur. Üretim merkezinin arazi alanı yaklaşık 2,000 M² ve üç üretim atölyesine sahiptir. Bir atölye Fiber optik aktif cihazlar üretir. Diğer iki atölye pasif bileşenler üretiminde uzmanlaşmıştır.

Üretim Hattı

 

Hizmetlerimiz

 Satış Ekibi

OPTFOCUS teknoloji hizmeti çevrimiçi/çevrimdışı
A. Ödeme Koşulları
1) PAYPAL, Western Union, T/T örnekleri için
2) emanet, ali-güvenli, L/C, OA tartışılabilir
3) Drop-shipping mevcut; ajan/Proxy bekliyoruz!
B. Herhangi bir soruşturma 24 saat içinde cevap verilecektir
C. Profesyonel üretici; web sitemizi ziyaret etmenizi bekliyoruz
D. OEM/ODM servisi mevcut
E. Yüksek kalite, makul/rekabetçi fiyat, hızlı kurşun zamanı
F. Satış sonrası servis

 

Sergi Gösterisi

 

 

 

FTTH GEPON ONU 1GE EPON ONU fiberhome F401, F601, F643 ile benzer

 

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Beğeneceğiniz
Kolaylığınız için bu ürün yada tedarikçi sonuçları çeviri araçları kullanılarak çevrilmiştir. Çevirilerle ilgili bir tavsiyeniz varsa, lütfen gelişmemize yardımcı olun.
All product and supplier information in the language(s) other than English displaying on this page are information of www.alibaba.com translated by the language-translation tool automatically. If you have any query or suggestion about the quality of the auto-translation, please email us at (email address). Alibaba.com and its affiliates hereby expressly disclaim any warranty, express or implied, and liability whatsoever for any loss howsoever arising from or in reliance upon any auto-translated information or caused by any technical error of the language-translation tool.