notice Not: Koronavirüsün (COVID-19) siparişlerinizi etkileyip etkilemeyeceğini öğrenmek için mutlaka tedarikçinizle iletişime geçin. close

FTTH ESC250D SC APC 0.3dB tek modlu Fiber optik hızlı bağlantı FTTH Fiber optik hızlı konektörler

  • 100-9999 Adet
    $65,90
  • 10000-49999 Adet
    $55,60
  • >=50000 Adet
    $41,90
1 batch = 100 Adet
Miktar:
- + Adet mevcut
0 parça seçildi, toplam ABD doları
Detayları Gör
Kargo ücreti:
Lütfen ürünlerin miktarını teyit edin.
Tedarik Süresi:
5 ödeme alındıktan şu kadar gün sonra
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Marka adı:
OEM
Model Numarası:
FTTH isı shrink splice
Tipi:
Fiber adaptörü ve konnektörler
Uygulama:
FTTH FTTB FTTX ağ

Paketleme & Kargo

Satış Birimleri:
Tek ürün
Tek paket boyutu: 
15X15X10 cm
Tek brüt ağırlık:
0.500 kg
Paket Türü:
Bir pakette 100 adet
Örnek Resim:
package-img
Tedarik Süresi: :
Miktar( Adet) 1 - 1000000 >1000000
Tahmini Süre (gün) 5 Belirlenecek
Ürün Açıklaması

 

1. FTTH projesi kullanılabilir

2. Alan kurulabilir

3. Ekleme kaybı en fazla 0.5dB

4. Metal v-şekli boşluğu yüksek ve düşük sıcaklıkta iyi çalışır

5. Kurulum 1 dakikadan az

6. Güvenilir ve üstün optik performans

7. Kablo çekme testi Telcordia GR-326-COR ile uyumludur

 

 

Optik Özellikleri

 

ÜRÜN

Teknik Parametreler

Için geçerli

Saplama kablo/kapalı ortam kablosu

0.9mm sıkı tampon Fiber, 2.0mm, 3.0mm saplama kablo

Optik fiber çapı

SM (9/125), MM (50/125, 62.5/125)

125μm (657A ve 657B)

Sıkı tampon çapı

250μm

Fiber modu

Tek modlu

Çalışma süresi

Yaklaşık 100 s (fiber kesim yok)

Ekleme kaybı

0.3dB (1310nm & 1550nm)

Geri dönüş kaybı

> 50db (PC),> 55db (UPC),> 65db (APC)

Çıplak elyafın sabitleme mukavemeti

> 5 N

Çıplak fiber tutucunun sabitleme mukavemeti

> 10 N

Çekme mukavemeti

> 50 N

Sıcaklık kullanımı

-40 ~ + 75 ° c

On-line çekme mukavemeti (20 N)

IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB

Mekanik dayanıklılık (500 kez)

IL ≤ 0.5dB RL ≤ 5dB

Bırakma testi (düşme yüksekliği 4 m, yön başına bir kez, tamamen 3 kez)

IL ≤ 0.3

 

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.