FTTH EPON GPON Çift Modlu 1GE WIFI ONU

  • 1-100 Birim
    $15,00
  • 101-300 Birim
    $13,00
  • 301-500 Birim
    $12,00
  • >=501 Birim
    $11,00
Miktar:
- + Birim mevcut
0 parça seçildi, toplam ABD doları
Detayları Gör
Kargo ücreti:
Lütfen ürünlerin miktarını teyit edin.
Tedarik Süresi:
15 ödeme alındıktan şu kadar gün sonra
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Shanghai, China
Marka adı:
Baudcom
Model Numarası:
BD-ONT-111W
Ürün:
1GE + WIFI ONU
LAN portu:
1*10/100/1000 M
PON tipi:
EPON & GPON
Optik Arayüz:
SC/PC
WIFI:
Destek
Çalışma Modu:
Yönlendirici, köprü
Mesafe:
20 KM
Garanti:
1 yıl

Paketleme & Kargo

Satış Birimleri:
Tek ürün
Tek paket boyutu: 
25X15X6 cm
Tek brüt ağırlık:
0.5 kg
Paket Türü:
Kutu başına 1 birim WIFI ONU, karton başına 20 kutu
Örnek Resim:
package-img
Tedarik Süresi: :
Miktar(Birim ) 1 - 5000 >5000
Tahmini Süre (gün) 15 Belirlenecek
Ürün Açıklaması

 BD-ONT-111W serisi WIFI ONU, EPON/GPON teknolojisinin pasif optik ağ terminal ürünlerinin tanıtımına dayanan geniş bant erişim pazarı için baudcom'dur. EPON/GPON OLT ile birlikte tam bir geniş bant erişim çözümü sağlamak için kullanılır.

 

EPON/GPON teknolojisi, PON teknolojisinden ve Ethernet teknolojisinden yararlanan bir tür gelişmekte olan teknolojidir. Tek fiber çift yönlü teknik ile çoklu ONU bağlamak için pasif optik ağ üzerinden OLT, çok kullanıcılı erişim gereksinimlerinin operatörlerini karşılamak için nadiren fiber kaynakları kullanabilir.

 

BD-ONT-111W serisi WIFI ONU tamamen IEE802.3ah ve CTC3.0 standart protokolünü karşılar. Üçüncü taraf OLT ile çalışmak için iyi bir üçüncü taraf uyumluluğuna sahiptir, 1 Gbps iletim hızını yukarı ve aşağı destekler ve kullanıcılara iyi QOS sağlar, ethernet hizmetlerinin ve IP entegre hizmetin esnek bant genişliği tahsisi.

 

BD-ONT-111W serisi çift mod WIFI ONU karşılamak ile entegrasyon kablosuz fonksiyonu olabilir802.11 n/b/g teknik standartlar, Iki harici anten, 300mbps'ye kadar kablosuz iletim hızı vardır. Güçlü nüfuz gücü ve geniş kapsama özelliklerine sahiptir. Kullanıcılara daha verimli veri iletim güvenliği sağlayabilir.

 

Bu çift mod WIFI ONU kabuk kişiselleştirilmiş havalandırma tasarımı, basit, moda, istikrarlı benimser. Yüksek kaliteli çevre koruma malzemesi, kullanıcılara daha güvenli bir Internet ortamı sağlamak için darbeye dayanıklı, yüksek sıcaklığa dayanıklı ve iyi ısı dağılımı etkisidir.

Sipariş Bilgileri

 

BD-ONT-111WÇift mod ONU, destek EPON ve GPON, 1*10/100/1000 M Ethernet arayüzü, 1 PON arayüzü, destek WIFI fonksiyonu, plastik kasa, harici güç kaynağı adaptörü
Özellikleri

 

N destek XPON, EPON ve GPON ile uyumlu;

N destek port tabanlı hız sınırlaması ve bant genişliği kontrolü;

N, IEEE802.3ah standardına uygundur

N Wi-Fi serisi 802.11 n/b/g teknik standartlarına uygundur

N 20 km'ye kadar iletim mesafesi

N destek veri şifreleme, grup yayıncılığı, port Vlan ayırma, vb.

N destek dinamik bant genişliği tahsisi (DBA)

N destek ONU otomatik keşif/bağlantı algılama/yazılımın uzaktan yükseltmesi;

N VLAN yapılandırmasının bağlantı noktası modunu destekler

N destek kapanma alarm fonksiyonu, bağlantı sorunu tespiti için kolay

N destek yayın fırtına direnci fonksiyonu

N farklı bağlantı noktaları arasındaki destek portu izolasyonu

N destek portu akış kontrolü

N veri paketi filtresini esnek bir şekilde yapılandırmak için ACL desteği

N kararlı sistemi korumak için sistem arıza önleme için özel tasarım

N destek yazılımı çevrimiçi yükseltme

N SNMP dayalı EMS ağ yönetimi, bakım için uygun

Şartname

 

Ürün

Parametre

PON Arayüzü

1 E/GPON optik arayüz
Karşılamak 1000BASE-PX20 + standart
Simetrik 1.25 Gbps yukarı/aşağı akış
SC tek modlu fiber
Bölünmüş oranı: 1:128
20 KM iletim mesafesi

Kullanıcı Ethernet
Arayüzü

1*10/100/1000 M otomatik müzakere

Tam/yarım çift yönlü mod
RJ45 konektörü
Otomatik MDI/MDI-X
100 m mesafe

Güç Arayüzü

Harici bir 12 V DC 0.5A güç kaynağı adaptörü

PON

Optik

Parametre

Dalga boyu: Tx: 1310nm, Rx: 1490nm
Tx optik güç: 0 ~ 4dBm
Rx hassasiyeti:-27dBm
Doygunluk optik gücü:-3dBm

Veri Iletimi
Parametre

PON çıkışı: aşağı akış 980 Mbps; yukarı akış 950 Mbps
Ethernet: 1000 Mbps
Paket kaybı oranı: <1*10E-12
Gecikme: <1.5 ms


Kapasitesi

Katman 2 tel hız anahtarlama

Destek VLAN etiketi/UNTAG, VLAN çeviri

Destek Port tabanlı hız sınırlaması

Destek Öncelikli sınıflandırma

Yayın desteği fırtına kontrolü

Destek döngü algılama


Yönetim

Destek IEEE802.3 QAM, ONU uzaktan OLT tarafından yönetilebilir

SNMP ve Telnet üzerinden uzaktan yönetimi destekleyin

Yerel yönetim

Yönetim
Fonksiyonu

Durum monitörü, yapılandırma yönetimi, Alarm yönetimi,
Kayıt yönetimi

Kabuk

Plastik kasa

Güç

<4 W, 12 V/0.5A güç kaynağı adaptörü

Fiziksel
Özellikleri

Ürün boyutu: 19 cm (L) x12mm (W) x 3 cm (H)

Net ağırlık: 0.2 kg

Çevre
Özellikleri

Çalışma sıcaklığı: 0 ila 50oC
Depolama sıcaklığı:-40 ila 85oC
Çalışma nemi: 10% ila 90% (yoğuşmasız)
Depolama nemi: % 10% ila % 90% (yoğuşmasız)

WIFI Şartname

Ürün

Parametre

Performans parametreleri

Çalışma Modu

Yönlendirici veya köprü

Anten kazanç

2 * 5dBi

Verimli

IEEE 802.11b: 11 Mbps

IEEE 802.11g: 54 Mbps

IEEE 802.11n: 300 Mbps

Frekans

2.412 ~ 2.472 GHz

Kanal

Abd, kanada, japonya ve çin'in standardını karşılamak için yapılandırılabilir 13 * kanal

Modülasyonu

DSSS, CCK ve OFDM

Kodlama

BPSK, QPSK, 16QAM ve 64QAM

RF hassasiyet

802.11b:

-83dBm @ 1 Mbps;-80dBm @ 2 Mbps;

-79dBm @ 5.5 Mbps;-76dBm @ 11 Mbps

802.11g:

-85dBm @ 6 Mbps;-84dBm @ 9 Mbps;

-82dBm @ 12 Mbps;-80dBm @ 18 Mbps;

-77dBm @ 24 Mbps;-73dBm @ 36 Mbps;

-69dBm @ 48 Mbps;-68dBm @ 54 Mbps

802.11n 20 MHz:

-74dBm @ 65 Mbps;

-70dBm @ 130 Mbps;

802.11n 40 MHz:

-70dBm @ 135 Mbps;

-67dBm @ 300 Mbps;

RF çıkışı kolu

802.11b:

17 ±0. 5dBm @ 11 Mbps

802.11g:

15 ±0. 5dBm @ 54 Mbps; 16 ±0. 5dBm a 48 Mbps;

17 ± 1dBm @ 6 ~ 36 Mbps

802.11n 20 MHz:

14 ± 0.5dBm @ 130 Mbps; 15 ± 0.5dBm @ 78 Mbps;

18 ± 0.5dBm @ 6.5 Mbps

802.11n 40 MHz:

14 ± 0.5dBm @ 300 Mbps; 15 ± 0.5dBm @ 162 Mbps;

18 ± 0.5dBm @ 13.5 Mbps

Şifreleme Modu

802.11i güvenlik: WEP-64/128, TKIP (WPA-PSK) ve AES (WPA2-PSK)

 

SSS

1. WIFI ONU nasıl alabilirim?
Bize yer örnek sipariş gerekir. biz sizin için örnek üretim düzenleyecektir.


2. bizim için tasarım yapabilir misin?
Evet, bize içeriği sağlarsanız ve nereye koyacağımızı söylerseniz, baskı, logo vb. dahil sanat eserleri yapabiliriz.


3. nasıl sipariş verebiliriz?
Ürünün parametreleri üzerinde anlaşma yaptıktan sonra, onayınız için proforma fatura yapacağız. Peşin ödeme (mevduat) aldığımızda, üretim ve teslimatı ayarlayacağız.
Kendi gemi ileticiniz varsa, gemi ileticinizi teslimat mallarına kullanacağız. Gemi iletici yoksa, mallar hedef limana ulaştığında, bir gemi iletici bulmanız gerekir.


4. WIFI ONU için nakliye hakkında nasıl?
Küçük siparişler için, biz Fedex gibi uluslararası ekspres tarafından mal göndereceğiz/DHL/TNT/UPS (Ayrıca mevcut DHL/Fedex/UPS hesaplarınızı nakliye için kullanabilirsiniz).Genellikle gelmesi yaklaşık 7 iş günü sürer.

Büyük miktarda biz okyanus taşımacılığı ile gemi olacak, gelmesi bir ay sürer.

Urgnet, hava yoluyla nakliye seçebilirsiniz, ancak navlun ücreti daha pahalı olacaktır.


5. ürünlerinizin avantajları nedir?
A. kaliteli ve rekabetçi fiyatlar.
B. üretirken kesinlikle kalite kontrol.
C. profesyonel takım çalışması, tasarım, geliştirme, üretim, montaj, paketleme ve nakliye.
D. satış sonrası hizmetler, kalite sorunu varsa, arızalı miktar için size yedek sunacağız.
 

Ambalaj ve Nakliye

WIFI ONU köpük veya diğer şok geçirmez malzemeler ile karton tarafından iyi paketlenmiş olacak.

Sertifikaları

 

 

Üretim ve Test

Nasıl bize ulaşın

 

 

 

Bizi ziyaret edin

 

 

Http://www.e1-converter.com

 

Http://www.baudcom.com.cn

 

 

 

Temas Linda

 

E-posta

Sales03@Baudcom.com.cn

Skype

Baudcom003

Whats app

+ 86 17317919235

Wechat

17317919235

Telefon

+ 86 17317919235

 

NEDEN BIZI seçmelisiniz Baudcom

1. Baudcom 15 yıldır çeşitli iletişim ekipmanları ürünleri tedarik etmek için çok çalışıyor

2. yurtiçinde ve yurtdışında daha fazla müşteri tarafından güvenilen

3. çin'de Cisco Finsar brocade vb gibi markalar için en güvenilir iletişim ekipmanları distribütörlerinden biri

4. istikrarlı kanal ürünleri kalite ve rekabetçi fiyatlandırma sağlar

5. gerektiğinde anında teslimat için düzenli olarak 20 K iletişim ekipmanı envanteri seti

6. profesyonel ekip mükemmel satın alma deneyimi sağlar, bu süreç boyunca tüm endişeleri çözmenize yardımcı olur

Üst sınıf kaliteli ürünler ve % 100% tam yürekli hizmetler sunarak, şirketinizin saygın bir işbirliğine ulaşmayı dört gözle bekliyoruz!

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Beğeneceğiniz
Kolaylığınız için bu ürün yada tedarikçi sonuçları çeviri araçları kullanılarak çevrilmiştir. Çevirilerle ilgili bir tavsiyeniz varsa, lütfen gelişmemize yardımcı olun.
All product and supplier information in the language(s) other than English displaying on this page are information of www.alibaba.com translated by the language-translation tool automatically. If you have any query or suggestion about the quality of the auto-translation, please email us at (email address). Alibaba.com and its affiliates hereby expressly disclaim any warranty, express or implied, and liability whatsoever for any loss howsoever arising from or in reliance upon any auto-translated information or caused by any technical error of the language-translation tool.