FTTH EPON GPON ABS / LGX Modülü Çelik Boru FBT PLC Splitter, 1 2 4 8 16 32 64 128 Yollu Fiber Optik

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
$2,00 - $8,00 / Adet | 100 Adet / Adet (Min. Sipariş)
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China (Mainland)
Marka adı:
YINGDA
Model Numarası:
PLC-164SA110
Tüp boyutu:
120*80*18mm
Bölünmüş Oranı:
1:2/1:4/1:8/1:12/1:16/1:32/1: 64 Splitter
Fiber Tipi:
Tek Modlu G657A1
Giriş Uzunluğu:
1 metre
Çıkış Uzunluğu:
1 metre
Giriş Kablosu:
Sıkı Tampon 0.9mm
Çıkış Kablosu:
Sıkı Tampon 0.9mm
Giriş Konnektörü:
SC APC/UPC, LC APC/UPC, FC APC/UPC
Malzeme:
ABS
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
50000 Piece/Pieces per Month
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
Karton
Liman
SHENZHEN, NINGBO
Video Açıklaması
Ürün Açıklaması

 ABS fiber PLC splitter SC/APC, SC/UPC, LC/APC, LC/UPC, FC/APC, FC/UPC 1:4, 1:8, 1: 16: 1: 32,1: 64,1: 128,2: 4,2: 8,2: 16,2: 32 ....

1. 1x2,1x4,1x8,1x16,1x32,1x64,2x2,2x4,2x8,2x32,2x64

2. ekleme kaybı

3. bağlayıcı tipi: SC/UPC SC/APC LC/UPC LC/APC FC/UPC FC/APC ST

4. kablo tipi ": tek mod, çok modlu 0.9mm, 2mm, 3mm

5. Fiber tipi: G652D G657A, corning fiber SMF-28e

 

Siyah abs kutusu plc splitter özellikleri

  1. Düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı
  2. FTTX ağları
  3. Çeşitli bölünmüş oranı
  4. Düşük PDL
  5. Çevre kararlı
  6. 1 * N kara kutu plc splitter/kuplör düzlemsel dalga kılavuzu teknolojisine dayanmaktadır
  7. Maliyet etkin ve yerden tasarruf
  8. Ağ çözümü, FTTX ağlarında anahtar bileşenler.

Siyah ABS kutusu plc splitter özellikleri:

BOPOptik PerformansÜnitesiŞartname
1ILEkleme kaybı (konektörsüz)MAXDB13.5
  Ekleme Kaybı KonektörüMAXDB0.1
  Ekleme kaybı (konektörlü)MAXDB13.7
2UFTekdüzelik KaybıMAXDB1.2
3PDLPolarizasyon Bağımlı KaybıMAXDB0.3
4WBDalga boyu Bant GenişliğiMINNm1260 ~ 1650
5RLGeri dönüş kaybı (tüm liman)MINDB50
6DRDirençMINDB55
7OTÇalışma SıcaklığıOCDB-40 ~ 85
CMCMekanik ve Yapılandırma  Şartname
1LBEtiketleme (etiket malzemesi ve boyutu)- 75*50 (mm)
2SESerileştirme (lazer markalama veya diğerleri)- Etiket
3PKPLC Splitter Ambalaj- ABS Plastik Kutu
4PDPaket Diemension- 18*80*120 (mm)

 

Uygulama:

  1. Fiber enstrümantasyon
  2. Sistemi ve sinyal izleme
  3. CATV sistemleri ve Fiber sensörler
  4. Yerel Alan Ağı
  5. Yüksek hızlı iletişim sistemleri

Ürün resimleri:

 

Mükemmel optik özelliklere sahip YINGDA PLC optik splitter, yanı sıra yüksek stabilite ve yüksek güvenilirlik,

Çeşitli uygulama gereksinimlerini karşılayabilir, YINGDA çeşitli 1xN ve 2xN PLC optik splitter tedarik edebilir,

1x2, 1x4,1x8, 1x16,1x32, 1x64 bağlayıcısız elyaf tip PLC optik splitter ve 2x2,2x4,2x8,2x16,2x32,

2x64 PLC optik bağlayıcısız elyaf tip splitter. Ve LC, SC, FC, ST ve diğer konektörler ve UPC vardır,

APC ve diğer uç yüzleri seçmek için.

Ilgili Ürünler

 

 

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Beğeneceğiniz
Kolaylığınız için bu ürün yada tedarikçi sonuçları çeviri araçları kullanılarak çevrilmiştir. Çevirilerle ilgili bir tavsiyeniz varsa, lütfen gelişmemize yardımcı olun.
All product and supplier information in the language(s) other than English displaying on this page are information of www.alibaba.com translated by the language-translation tool automatically. If you have any query or suggestion about the quality of the auto-translation, please email us at (email address). Alibaba.com and its affiliates hereby expressly disclaim any warranty, express or implied, and liability whatsoever for any loss howsoever arising from or in reliance upon any auto-translated information or caused by any technical error of the language-translation tool.