FTTH saplamalı kablo g657a tek modlu 2 çekirdekli düz fiber Optik saplama kablo kelebek tipi kablo

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
$0,07 - $0,25 / Metre | 1000 Metre / Metre (Min. Sipariş)
Tedarik Süresi::
Miktar( Metre) 1 - 1000 >1000
Tahmini Süre (gün) 7 Pazarlık edilebilir
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Hubei, China
Marka adı:
Wolong
Model Numarası:
Tek modlu 2 çekirdekli
İletken sayısı:
2
Ürün adı:
Tek modlu fiber saplama kablo
Uygulama:
Telekomünikasyon
Tipi:
Tek modlu
Fiber Tipi:
G652D
Malzeme:
PVC, LSZH
Sertifikası:
ISO9001
Fiber sayısı:
2/4/6/8/12 çekirdek
Çalışma Sıcaklığı:
-20 ℃ ~ + 70 ℃
Outder çapı:
7.3mm
Kullanımı:
Ekleme ve FTTH bırakma bölümü
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
100000 Piece/Pieces per Month
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
1KM ahşap bir davul içinde paketlenmiş, daha sonra bir karton kutu içinde paketlenmiş
Liman
Wuhan/Shanghai/shenzhen
Tedarik Süresi: :
Miktar(Meters) 1 - 1000 >1000
Tahmini Süre (gün) 7 Belirlenecek

ftth drop cable g657a single mode 2 core flat fiber Optic Drop Cable buttery fly type cable 

Detailed Images

 

   

 

  

 

Product Description
ItemSingle modeMulti mode
Splicing TypeUPCAPCPC
Insertion Loss<=0.3dB<=0.2dB<=0.3dB
Reture Loss>=45dB>=55dB>=35dB
Repeatability<=0.1dB<=0.1dB<=0.1dB
Temperature-40/+80°C

 

 

 

ConnectorFiber CoreCable DiameterFiber TypePolishingCable JacketCable ColorFiber Length

LC

SC

FC

ST

D4

MU

DIN

SMA

MPO

MTRJ

E2000

Simplex

Duplex

0.9mm

2.0mm

3.0mm

SM:9/125um

MM:50/125um MM:62.5/125um

OM3

PC

UPC

APC

PVC

LSZH

Yellow

Orange

Aqua

others

1M

2M

3M

 

10M

20M

30M

 

 

 

 

Company information

 

Wuhan Wolon Commnunication technology Co.,LTD. Is located in  Optical Valley Wuhan China . it  specializes in R & D, products and sales of  , Patch cord, PLC splitter,optical fiber cable,   optical fiber distribution frame, optical module, optical cable cross connection cabinet and other FTTH products.  With the great technology in optical research and production, wolon gathers a group of optical talents on fiber communication, which possess the rich experience of R & D and a strong capability of technology innovation. 

 

Certifications

 

Exhibition

 

cooperation

FAQ

Q: How could I get the quotaion?

A: Just write a inquiry with your demand details, in below messge dialog box, and send it .

Our seller will reply you in short time.

 Q: What is you MOQ?

A: One piece is available .

Q:Can you provide the OEM service?

A: Sure, we have the complete  production line, we could do the production as your request.

 Q: Could I get a sample firstly?

A: Yes, We could provide you the sample for checking the quality of the products.

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Beğeneceğiniz
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.