notice Not: Koronavirüsün (COVID-19) siparişlerinizi etkileyip etkilemeyeceğini öğrenmek için mutlaka tedarikçinizle iletişime geçin. close

Ücretsiz kargo OTDR makine 1310/1550nm,37/35dB rekabetçi fiyat dahili güç ölçer/lazer kaynağı/VFL/iOLM fonksiyonu PG-1800

  • 1-9 Adet
    $1.250,00
  • 10-49 Adet
    $1.210,00
  • >=50 Adet
    $1.180,00
Miktar:
- + Adet mevcut
0 parça seçildi, toplam ABD doları
Detayları Gör
Kargo ücreti:
Lütfen ürünlerin miktarını teyit edin.
Tedarik Süresi:
7 ödeme alındıktan şu kadar gün sonra
Kişiselleştirme:
Özel logo (Min. Sipariş: 5 Adet)
Özel ambalaj (Min. Sipariş: 10 Adet)

Daha Fazla

Grafik özelleştirme (Min. Sipariş: 20 Adet) Daha Az
Örnekler: $1.200,00 /Adet , 1 Adet (Min. Sipariş): Örnek Satın Al
Örnekler - $1.200,00 /Adet , 1 Adet (Min. Sipariş): Örnek Satın Al
Yükleniyor... Sepete Ekle
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Marka adı:
Piogoods
Model Numarası:
PG-1800
No. Fiber:
1
Kullanımı:
FTTH
Ürün adı:
PG-1800 çok dalgaboyu dalga boyu OTDR
Dalga boyu:
1310/1550
Dinamik aralık:
37/35(50dB isteğe bağlı)
Güç ölçer:
Dahili
Lazer kaynağı:
Dahili
VFL:
Dahili
IOLM:
Mevcut
Ekran:
7 inç TFT renkli dokunmatik ekran işletmek
Garanti:
3 yıl
Arayüzü:
1 * USB,1 * RJ45,1 * hafıza kartı yuvası
Tipi:
Test ekipmanı, Test ekipmanı
Ürün Sertifikası certification
CE Sertifikalı.
Valid from 2018-09-27 until 2049-12-31
RoHS Sertifikalı.

Paketleme & Kargo

Satış Birimleri:
Tek ürün
Tek paket boyutu: 
40X29X16 cm
Tek brüt ağırlık:
4.500 kg
Paket Türü:
karton kutu
Örnek Resim:
package-img
package-img
Tedarik Süresi: :
Miktar( Adet) 1 - 10 >10
Tahmini Süre (gün) 7 Belirlenecek
Video Açıklaması

Ücretsiz kargo OTDR makinesi 1310/1550nm,37/35dB rekabetçi fiyat dahili güç ölçer/lazer kaynağı/VFL/iOLM fonksiyonu PG-1800

 

 

 

Ürün genel bakış:

OTDR, 1310nm, 1550nm, 1490nm, 1625nm ve 1650nm, 850nm ve 1300nm çok modlu dalga boylarının yanı sıra özelleştirilmiş özel dalga boylarını test etmek için kullanılabilir. Tek dalga boyu, çok dalga boyu ve çevrimiçi test gibi birden fazla isteğe bağlı modül sağlar. 50db'ye kadar maksimum dinamik aralık ile cihaz uzaktan çoklu şube iletişim ağı testi için kullanılabilir. Bu ile tasarlanmış minimum olay ölü bölge 0.5m yapan en yakın bağlantı kolay denetimli ve en düşük örnekleme çözünürlük 2.5cm hangi sağlar It bulmak için olay noktası doğru.Ayrıca, cihaz aynı zamanda kararlı ışık kaynağı, optik güç ölçer, görünür kırmızı ışık kaynağı ve fiber uç yüz muayene test cihazı gibi birden fazla kullanışlı fonksiyonel seçenek ile tasarlanmıştır.

OTDRBir çalışma sıcaklığı ve-10 depolama sıcaklığı ile tasarlanmıştır~ 50Ve-40~ 70Sırasıyla hem EMC gereksinimlerini hem de titreşim ve şok test gereksinimlerini karşılamak için bir MTBF(& theta;0) Yüksek güvenilirlik sağlamak için 6000h veya üzeri ve vahşi alanda sürekli ölçüm için bir dayanıklılık sağlamak için 75W dahili Li pil.

Ana özellikleri:

1. M50db'ye kadar eksenel dinamik aralık ve 256k veri örnekleme noktaları;

2. PON ağının çevrimiçi testi

3.Entegre mono mod ve çok modlu test;

4. Otomatik izlemeOptik iletişim sinyalleri;

5. Bellcore GR196 ve SR-4731 dosya biçimleri desteklenir.

Hızlı otomatik testi:

Otomatik test fonksiyonu nedeniyleOTDRKullanıcının çalışması hakkında daha fazla bilgi sahibi olması gerekli değildir. Optik fiber bağlayın ve [Test] düğmesine basın. Daha sonra, cihaz optimum test koşullarını otomatik olarak ayarlayacak ve son olarak test eğrisi ve etkinliklerin listesi gibi doğru test sonuçlarını çıkaracaktır.

 

Benzersiz PON ağ testi

ODN ve FTTx ideal bir test cihazı olarak,OTDRBenzersiz bir yerleşik PON ağ test fonksiyonu sağlanır, 1:128 'e kadar bir optik ayırıcıya nüfuz edebilir ve PON ağının her dalını doğru bir şekilde test etmek için kullanılabilir.

Gelen optik sinyallerin otomatik izleme ve alarmı

OTDR optik fiber hattını test ettiğinde, optik fiber optik iletişim sinyali, eğer varsa, yanlış test sonuçlarına ve hatta cihazdaki dedektörlere geri kazanılamayan hasarlara yol açacaktır.OTDR, optik iletişim sinyalini optik fiber altında otomatik olarak test edebilir. Test altındaki optik fiber, otdr'nin optik arayüzüne bağlı olduğu sürece, cihaz içinde optik iletişim sinyali olup olmadığını otomatik olarak algılayabilir ve izleyebilir. Bir optik sinyal izlendikten sonra, cihaz için en hızlı ve en zamanında korumayı sağlamak için zamanında bir alarm isteyecektir.

Tipik uygulamalar:

Çoklu arayüz:

 Teknik özellikler: 

Maksimum dinamik aralık

Daha fazla bilgi için “OTDR 'nin her standart modülü için teknik özellikler” ne bakın.

Arasında değişen doğruluk

±(0.75 + örnek aralığı + 0.0025% × aralık) (kırılma yerleştirme hatası hariç) (m)

Değişen çözünürlük

0.05, 0.1, 0.2, 0.5, 1, 2, 4, 8, 16 ve 32m

Test aralığı

0.4, 0.8, 1.6, 3.2, 6.4, 16, 32, 64, 128, 256 ve 512km (mono mod);

0.4, 0.8, 1.6, 3.2, 6.4, 16 ve 32km (850nm çok modlu)

Test PW

3, 5, 10, 30, 80, 160, 320, 640, 1280, 5120, 10240 ve 20480ns

3, 5, 10, 30, 80, 160, 320, 640 ve 1280ns(850nm çok modlu)

Maksimum örnekleme noktası sayısı

256k

Doğrusallık

0.03dB/dB

Kaybı çözünürlük

0.001dB

Refraktivite ayar aralığı

1.00000 ~ 1.99999 (adım: 0.00001)

Aralığı ünitesi

Km, m, bin feet, feet

Ekran

800 × 480, 7 inç TFT renkli LCD (standart konfigürasyonda kapasitif dokunmatik ekran ve isteğe bağlı dirençli bir dokunmatik ekran)

Optik çıkış arayüzü

FC/UPC (standart yapılandırma, LC/UPC, SC/UPC ve ST/UPC isteğe bağlı)

Arayüzü dil

Basitleştirilmiş çince, İngilizce, rusça ve korece mevcut (diğer dil desteği için ofise başvurun)

Harici arayüzler

USB, mikro USB, 10M/100M Ethernet, kulaklık ve mikro SD

Güç kaynağı

AC/DC adaptörü: 240 ~ V, 50/60Hz ve 1.5A; DC: 17V ± 3V(2A)

Dahili Li pil: 11.1V, 6800mAh, pil çalışma süresi: 8h

Güç tüketimi

10W

Boyutları

252mm(W)× 180mm (H)× 55mm (D)

Ağırlık

Yaklaşık 1.8kg

Çevresel uyumluluk

Çalışma sıcaklığı: -10 ℃ ~ + 50 ℃ (pil şarjı: 5 ℃ ~ 40 ℃)

Depolama sıcaklığı: -40 ℃ ~ + 70 ℃ (pil: -20 ℃ ~ 60 ℃)

RH: 5% ~ 95%, yoğuşma yok

VFL

Çalışma dalga boyu: 650nm ± 20nm

Çıkış gücü: 2mW (tipik)

Çalışma modu: CW, 1Hz ve 2Hz

 

Optik güç ölçer

Dalgaboyu aralığı: 1200nm ~ 1650nm

Güç aralığı: -60dBm ~ 0dBm

Belirsizlik: ± 5%(-25dBm, CW)

 

Istikrarlı ışık kaynağı

Çalışma dalga boyu: OTDR ile aynı

Çıkış gücü: ≥-5dBm

Çalışma modu: CW, 270Hz, 1kHz ve 2kHz

 

 

Sipariş bilgisi:

Modül numarası

PG-1800

Çalışma dalgaboyu

Lazer

Dalga boyu

Dinamik range2

(DB)

Olayı ölü zone3

(M)

ATT ölü zone4

(M)

OTDR-1105

Mono mod 1625nm (dahili filtre)

Tek

36

0.5

3

OTDR-1106

Mono mod 1650nm (dahili filtre)

36

OTDR-1201

Çok modlu 850nm

24

0.7

5

OTDR-1202

Çok modlu 1300nm

36

OTDR-2101

Mono mod 1310/1550nm

Çift

37 / 35

0.5

3

OTDR-2102

Mono mod 1310/1550nm

42 / 40

OTDR-2103

Mono mod 1310/1550nm

45 / 42

OTDR-2105

Mono mod 1550/1625nm (dahili filtre)

36 / 36

OTDR-2107

Mono mod 1550 /1650nm (dahili filtre)

36 / 36

OTDR-2109

Mono mod 1310/1550nm

50 / 50

OTDR-2201

Çok modlu 850nm/1300nm

26/34

0.7

5

OTDR-3101

Mono mod 1310/1490/1550nm

Üç

37/35/35

0.5

3

OTDR-3102

Mono mod 1310/1550/1625nm (dahili filtre)

37/35/35

OTDR-3103

Mono mod 1310/1550/1625nm (dahili filtre)

45/42/42

OTDR-3104

Mono mod 1310/1550 /1650 nm (dahili filtre)

37/35/35

OTDR-3105

Mono mod 1310/1550/1650nm (dahili filtre)

45/42/42

OTDR-4101

Mono mod 1310/1490/1550/1625nm (dahili filtre)

Dört

45/42/42/42

0.5

3

OTDR-4105

Mono mod 1310/1490/1550/1650nm (dahili filtre)

45/42/42/42

OTDR-4001

Mono mod 1310/1550nm, çok modlu 850/1300nm

40/38/26/34

0.7

5

 

 

Meksika veri NET 2019 fuarı:

Ödeme ve teslimat:

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.