notice Not: Koronavirüsün (COVID-19) siparişlerinizi etkileyip etkilemeyeceğini öğrenmek için mutlaka tedarikçinizle iletişime geçin. close

Fiber optik PLC Splitter 0.9mm 1M çelik boru 1x16 Mini PLC Splitter SC/APC konnektörü ile

  • 100-499 Takımları
    $7,71
  • 500-999 Takımları
    $7,46
  • >=1000 Takımları
    $7,20
Miktar:
- + Takımları mevcut
0 parça seçildi, toplam ABD doları
Detayları Gör
Kargo ücreti:
Lütfen ürünlerin miktarını teyit edin.
Tedarik Süresi:
15 ödeme alındıktan şu kadar gün sonra
Örnekler: $6,00 /Takımları, 1 Takımları (Min. Sipariş): Örnek Satın Al
Örnekler - $6,00 /Takımları, 1 Takımları (Min. Sipariş): Örnek Satın Al
Yükleniyor... Sepete Ekle
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Hubei, China
Marka adı:
Wolon
Model Numarası:
1X16 SA
Tipi:
FTTx çözümleri, Singlemode
Kullanımı:
FTTX
Ürün adı:
SC APC MINI PLC 1X16 tek modlu FTTH PLC Splitter
Fiber tipi:
G657A
Konnektör:
SC/APC
Uzunluk:
1 metre
Sertifikası:
CE/ROHS/ISO9001
Uygulama:
Telekomünikasyon, (Veri merkezi)
Malzeme:
PVC/PE/LSZH
Garanti:
1 yıl
Dalga boyu:
1310nm/1490nm/1550nm

Paketleme & Kargo

Satış Birimleri:
Tek ürün
Tek paket boyutu: 
15X20X1 cm
Tek brüt ağırlık:
0.250 kg
Paket Türü:
Plastik/karton/özelleştirilmiş
Örnek Resim:
package-img
package-img
Tedarik Süresi: :
Miktar(Takımları) 1 - 100000 >100000
Tahmini Süre (gün) 15 Belirlenecek

Fiber optik PLC Splitter 0.9mm 1 M çelik boru 1x16 Mini PLC Splitter SC/APC konnektörü ile

Ürün detayları

1X16 PLC splitter

Bölünmüş oranı: 1X16

Konektörü:SC, FC, LC, ST

Daha fazla seçenek varBölünmüş oranı

Teknik Test verileri
Bölünmüş oranı1x21x41x81x161x322x22x42x82x162x32
Dalga boyu1260 ~ 1650 (nm)
Ekleme kaybı (dB)≤3. 6≤7. 2≤10. 2≤13. 5≤16. 2≤3. 8≤7. 5≤10. 7≤14≤17
Tekdüzelik (dB)≤0. 4≤0. 6≤0. 8≤1. 0≤1. 2≤0. 6≤1. 0≤1. 2≤1. 5≤1. 8
PDL (dB)≤0. 2≤0. 2≤0. 3≤0. 3≤0. 3≤0. 2≤0. 2≤0. 3≤0. 3≤0. 3
Direnç (dB)≥55
Çalışma sıcaklığı-40 ~ + 85

Daha spesifik teknoloji detayları istiyorsanız, lütfen tıklayın

 

Konnektör seçenekleri

 

Mevcut yatakları

Ambalaj ve nakliye

 

Şirket bilgileri

 

Wuhan Wolon iletişimTechnology co, LTD. Optik vadi Wuhan çin'de yer almaktadır. Ar-ge, ürün ve satış konusunda uzmanlaşmıştır.PLC splitter,Optik fiber kablo,, yama kablosu, fiber optik dağıtım çerçevesi, optik modülü, optik kablo çapraz bağlantı dolabı ve diğer FTTH ürünüs. Optik araştırma ve üretimde büyük teknoloji ile wolon, ar-ge 'nin zengin deneyimine ve teknoloji inovasyonunun güçlü bir kapasitesine sahip fiber iletişim konusunda bir grup optik yetenek toplar. Firmamız dünya var'S üretim, test ve paketleme konusunda gelişmiş ekipman. Wolon, 2013 yılında sıkı bir kalite kontrol sistemine sahiptir. Aynı zamanda ISO9001 sertifikası ve TLC sertifikası geçti.

Oluşturmak için dünya'Lider marka iletişim ürünleri, Wolon her zaman setleriÖnce kalite, müşteri odaklı amaç, yenilikçi teknoloji geliştirmeFirmamızın temel değerleri olarak. Biz içtenlikle fabrikamızı ziyaret etmek ve bizimle kurumsal yurtiçi ve yurtdışında insanlar için sabırsızlanıyoruz. Size en iyi ürün ve hizmeti sunacağız.

 Cooratetive şirketleri ve marka

Ilgili ürünler

Firmamız tarafından üretilen bazı ilgili ürünler, talebiniz varsa, daha fazla bilgi için aşağıdaki resimlere tıklayabilirsiniz.

 

Buraya tiklayin, Web sitemizin daha fazla bilgi için.

Sss

 

S: kotayı nasıl alabilirim?

C: sadece talep ayrıntılarınızla ilgili bir soruşturma yazın, aşağıdaki iletişim kutusunda ve gönderin.

Satıcımız kısa sürede size cevap verecektir.

 

S: MOQ nedir?

A: tek parça mevcuttur.

 

S: OEM hizmetini sağlayabilir misiniz?

A: tabii, biz tam üretim hattı var, biz isteğiniz gibi üretim yapabiliriz.

 

S: öncelikle bir örnek alabilir miyim?

C: evet, ürünlerin kalitesini kontrol etmek için size örnek verebiliriz.

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Beğeneceğiniz
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.