notice Not: Koronavirüsün (COVID-19) siparişlerinizi etkileyip etkilemeyeceğini öğrenmek için mutlaka tedarikçinizle iletişime geçin. close

Fiber optik yama kablosu Jumper SM MM OM3 OM4 MTP MPO demeti MPO erkek/kadın LC UPC/APC konektörü

  • 2-49 Adet
    $17,00
  • >=50 Adet
    $15,00
Miktar:
- + Adet mevcut
0 parça seçildi, toplam ABD doları
Detayları Gör
Kargo ücreti:
Lütfen ürünlerin miktarını teyit edin.
Tedarik Süresi:
15 ödeme alındıktan şu kadar gün sonra
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Marka adı:
ZG TECH
Model Numarası:
MTP MPO Fiber kablo donanımları
İletken sayısı:
≥ 10
Ürün adı:
MTP MPO kablo demeti yama kablosu
Ceket:
Mavi, turuncu, yeşil, Aqua, özelleştirilmiş
Fiber sayısı:
1-144count mevcut
Kablo çapı:
0.9mm
Fiber tipi:
Çok modlu OM3 OM4
Konnektör:
MPO-LC MTP-LC
Konnektör tipi:
Kadın erkek
Uzunluk:
1m/2m/3m/5m/özelleştirilmiş
Çekirdek:
8 çekirdek, 12 çekirdek, 24 çekirdek, özelleştirilmiş
Uygulama:
Telekom iletişim

Paketleme & Kargo

Satış Birimleri:
Tek ürün
Tek paket boyutu: 
20X15X2 cm
Tek brüt ağırlık:
0.050 kg
Paket Türü:
Iç ambalaj: PP torba; Dış ambalaj: karton
Tedarik Süresi: :
Miktar( Adet) 1 - 10 >10
Tahmini Süre (gün) 15 Belirlenecek

                Fiber optik Jumper koşum OM3 OM4 12 24 çekirdek MTP MPO yama kablosu ile MPO-LC bağlayıcı

Ürün açıklaması

ZG TECH, odanın kısıtlı olduğu ve liflerin yönetildiği büyük veri merkezinde yaygın olarak kurulmuş ve ultilize edilmiş vairous MPO MTP® çoklu fiber sunar.Yüksek bant genişliği altyapılarının hızlı gelişimini ve konfigürasyonunu karşılamak için. 10Gbs, 40Gbs,100Gbs ağı için özel designe MPO MTP®.

 

ZG TECH, gövde, koparma/Fanout, kablo demeti yama kablosu ile donatılmış çeşitli MPO MTP® sunar,Bu kablo donanımları, 12fiber MPO MTP® veya 24 fiber MPO MTP® ile kullanılabilir, bu polarite (A,B,C) ve cinsiyet (kadın ve erkek) ağ arayüzüne bağlıdır. Çiftleşme sırasında fiber hizalamasını sağlamak için hassas MT ferrules(Singlemode PC/APC,Multimode PC) metal kılavuz pimleri ve konut tertibatları ile birlikte kullanıyoruz.

 

 

 

Tipik özellikleri

Yüksek lif yoğunluğu
Takma/çekme mandallama konektörü
Düşük kurulum maliyeti
Yüksek uyumluluk, esneklik ve sistem performansı

 

Tipik kullanımı

Veri merkezi
QSFP cihazları
LAN/SAN anahtar ekipman dağıtım alanı (EDA)
Yüksek yoğunluklu optik lazer

 

Performans parametreleri

1)USCONECMTP® konektörü

MTP® konektörüStandart
SM MT
Yüksük
Elite
SM MT
Yüksük
Elite
SM MT
Yüksük
Elite
MM MT
Yüksük
Lehçe APCAPCUPCUPC
Ekleme kaybı (dB)Tipik0.250.100.250.10
Maksimum0.300.300500.30
Geri dönüş kaybı (dB)50603030
Çalışma sıcaklığı (℃)-40 ~ + 80
Depolama sıcaklığı (℃)-40 ~ + 80

 

2) MPO konektörü

MPO konektörüStandartSM MT yüksükDüşük kayıpSM MT yüksükStandart
MM MT yüksük
Düşük kayıp
MM MT yüksük
LehçeUPCAPCUPCAPCUPCUPC
Ekleme kaybı (dB)Tipik0.50.50.30.30.50.3
Maksimum0.70.70.50.50.70.5
Geri dönüş kaybı (dB) 456060452020
Değiştirilebilirlik (dB)≤ 0.3
Dayanıklılık (dB)<0.2(500Matings, EIA-455-21A başına)
Çekme mukavemeti (dB)≤ 0.3(Max 66N)
Çalışma sıcaklığı (℃)-20 ~ + 60
Depolama sıcaklığı (℃)-40 ~ + 80

 

Şirket bilgileri

 

ISO9001-2008 sertifikalı bir şirket olan ZG Tech, telekomünikasyon optik elyaf üretiminde uzmanlaşmıştır.

 

Profesyonel ar-ge ekibi nedeniyle,Yurtiçi ve yurtdışı için birinci sınıf ürünleri tasarladık ve geliştirdik.

 

Günümüzde fabrika hatlarımız gelişmiş tesisler ve yetenekli kadrolar ile donatılmıştır, ayrıca ZG Tech, müşterinin gereksinimlerini karşılamak için beklentilerini bile aşması için maliyeti en iyi şekilde kurtarmayı deneyin.

 

 

 

Sertifikaları

 

 

 

Kargo

 

Biz yıllardır deneyimli nakliye ileticileri ile işbirliği var, onlar sevkiyat düzenlemek. Ekspres, hava veya deniz yoluyla olursa olsun, malların zamanında ve iyi durumda size ulaştığından emin olmak için malların tüm yol boyunca seyrini takip edeceğiz.

 

Sss

 

Q1. Fabrika veya ticaret şirketi misiniz?

A: biz Shenzhen, çin bir ISO 9001-2015 sertifikalı fabrika, 14 yıldır fiber optik fiber hattı olmuştur. Shenzhen için şansınız varsa fabrikamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz.

 

Q2. Kurşun zamanı ne olacak?

A: lider zaman ihtiyacınız miktarına bağlıdır, genellikle konuşma, örnek 1-2 gün ihtiyacı, seri üretim süresi 1-2 hafta gerekiyor

 

Q3. Siparişi nasıl başlatabilirim?

A: sen alibaba talimatları takip başlat düğmesine tıklayın veya bize ulaşın, biz hem anlaşma üzerinde katılıyorum, biz Alibaba bir Alibaba sigorta sipariş taslak olacak, sadece Alibaba ödeme talimatlarını takip etmeniz gerekiyor, ya da şirketimizin mührü ile pdf'de pi'yi size gönderiyoruz, Ödemeyi aldıktan sonra sadece banka/PayPal/Western union hesabına transfer yapmanız gerekiyor, üretimi ayarlayacağız.

 

Q4: diğer fiber optik ürünleriniz var mı?

A: evet, biz de üretim yama kablosu, WDM, zayıflatıcı, bağlayıcı, vb. Lütfen bize ulaşın veya alibaba web sitemizi ziyaret etmek için aşağıdaki linke tıklayın:

Optical-solution.en.alibaba.com

 

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.