Fiber Optic LC Singlemode Duplex Adapter, LC Fiber Coupler

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
$0,10 - $4,00 / Adet | 10 Adet / Adet (Min. Sipariş)
Nakliye:
Destek Denizyolu taşımacılığı
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Marka adı:
piogoods
Model Numarası:
PGAD
ekleme kaybı:
az 0.2db
fiber çekirdek:
tek lif, dubleks fiber
modu:
tek modlu, çoklu mod
bağlayıcı:
LC/PC, LC/APC
üretken deneyimi:
üzerinde 10 yıl
kol Malzemesi:
seramik ZrO2 veya Brozen Bakır
çekme Dayanımı:
200 600N için
tekrarlanabilirlik:
< = 0.1db
renk:
mavi, yeşil, bej, özel
konut:
metal, plastik
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
20000 Piece/Pieces per Month
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
PP torba ve karton
Liman
shenzhen
Tedarik Süresi: :
2-7days

 

Fiber optik LC Singlemode çift yönlü adaptör,

LC Fiber bağlayıcı

 

 

 

 

 

 

 

Ürün detayları

 

 

Ürün özellikleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teknik tarih

 

 

 

Ekleme kaybı

Tekrarlanabilirlik

Mekanizma dayanıklılığı (500 döngü, dB)

Sıcaklık

LC/UPC SM simplex

≤ 0.2dB

≤ 0.1dB

≤ 0.2dB

-40℃ ~ 85℃

LC/UPC MM simplex

≤ 0.3dB

≤ 0.1dB

≤ 0.2dB

-40℃ ~ 85℃

LC/UPC SM dubleks

≤ 0.2dB

≤ 0.1dB

≤ 0.2dB

-40℃ ~ 85℃

LC/UPC MM dubleks

≤ 0.3dB

≤ 0.1dB

≤ 0.2dB

-40℃ ~ 85℃

LC/APC SM simplex

≤ 0.2dB

≤ 0.1dB

≤ 0.2dB

-40℃ ~ 85℃

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürünlerimizi seçmenizin nedeni

 

1. kaliteli. Ürünleri 6 yıl boyunca müşterilere sunuyoruz, çoğu bize kalite hakkında iyi geribildirim veriyor.

 

2. iyi hizmet. Müşteri için 1 yıl garanti sunuyoruz. Teklif OEM, ürünler üzerinde müşterinin LOGO ve marka yapabilirsiniz.

 

3. kısa teslim süresi. Biz DHL tarafından 1-2days içinde ürün gönderebilirsiniz, Fedex, UPS, TNT express, müşteri ürünleri gönderdikten sonra 5-7gün içinde ürün alabilirsiniz.

 

4. müşteri için navlun kaydedin. Biz müşteri için navlun düşürmek için ürünleri göndermek için en iyi yolu sunuyoruz.

 

5.BizAlibaba değerlendirilen 5 yıl altın tedarikçisi.

 

 

Kargo

 

1. FedEx/DHL/UPS/TNT örnekleri için, kapıdan kapıya;

 

2. toplu mallar için hava veya deniz yoluyla, havaalanı/liman alma;


3. yük ileticileri veya pazarlık nakliye yöntemleri belirten müşteriler!


4. teslim süresi: numuneler için 1-2 gün; toplu mallar için 3-7 gün.

 

Ödeme koşulları

1.Ödeme: T/T, Western Union, MoneyGram, PayPal; % 30% mevduat; önce % 70% dengesi

Teslimat.

 

2. MOQ: 1 adet

 

3. garanti: 1 yıl

 

Bizimle nasıl iletişime geçilir?

 

Örnek için aşağıdaki soruşturma ayrıntılarını gönderin, tıklayın"Gönder"Şimdi!

 

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.