notice Not: Koronavirüsün (COVID-19) siparişlerinizi etkileyip etkilemeyeceğini öğrenmek için mutlaka tedarikçinizle iletişime geçin. close

FC UPC fiber optik 3.0mm siyah çizme metal gövde fiber optik + adaptörleri

  • 1000-9999 Adet
    $1,00
  • 10000-99999 Adet
    $0,80
  • >=100000 Adet
    $0,50
Miktar:
- + Adet mevcut
0 parça seçildi, toplam ABD doları
Detayları Gör
Kargo ücreti:
Lütfen ürünlerin miktarını teyit edin.
Tedarik Süresi:
7 ödeme alındıktan şu kadar gün sonra
Kişiselleştirme:
Özel logo (Min. Sipariş: 10000 Adet)
Özel ambalaj (Min. Sipariş: 10000 Adet)

Daha Fazla

Grafik özelleştirme (Min. Sipariş: 10000 Adet) Daha Az
Örnekler: $1,00 /Adet , 1 Adet (Min. Sipariş): Örnek Satın Al
Örnekler - $1,00 /Adet , 1 Adet (Min. Sipariş): Örnek Satın Al
Yükleniyor... Sepete Ekle
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Marka adı:
DAMU
Model Numarası:
FC UPC
Tipi:
Fiber adaptörü ve konnektörler, Fc3.0
No. Fiber:
1
Kullanımı:
FTTH
Marka:
DAMU
Ürün adı:
FC UPC fiber optik 3.0mm siyah önyükleme metal gövde fiber optik adaptörler
Renkli:
Siyah

Paketleme & Kargo

Satış Birimleri:
Tek ürün
Tek paket boyutu: 
22X22X8 cm
Tek brüt ağırlık:
0.050 kg
Paket Türü:
Standart karton
Tedarik Süresi: :
Miktar( Adet) 1 - 10000 >10000
Tahmini Süre (gün) 7 Belirlenecek

FC UPC fiber optik 3.0mm siyah çizme metal gövde optik fiber + adaptörler

 

 FC/UPC Simplex Singlemode epoksi bağlayıcı 3.0mm boot

 

 

Malzeme: Plastik ve metal

Önyükleme rengi:Siyah ....

 

Açıklama:

Epoksi tipi konektörlerimiz, Simplex / Duplex, Multimode / Singlemode ve 3mm, 2mm veya 900 dahil olmak üzere geniş bir seçenek yelpazesine sahiptir.Ve mikro;M çizme boyutları. FC konektörlerimiz, bağlantı kesilmeyen performans için dişli bir bağlantıya sahiptir.

 

FC-PC/UPC konektörü hem tek modlu hem de çok modlu versiyonlarda mevcuttur ve
Bellcore ile tam uyumlu. Hem singe modu hem de çok modlu versiyonlar bir zirkonya ile gelir
Önceden cilalanmış PC/UPC profili ve dışbükey küresel uçlu seramik halka. Bu sağlar hızlı
Fiberin parlatılması ve montajcının düşük optik kayıp elde etmesini sağlarken
Maximumrepeatability.


FC/APC konektörleri, uç yüz tiplerinin seçimi ile zirkonya seramik halka ile birlikte gelir
Standart, adım ve koni dahil. Bu uç yüz tipleri daha hızlı parlatma ve daha düşük
Insertionlossandbackreflection, whileensuringmaximumrepeatability

 

 

Ana ürünleri
Ürünlerimizi
Sertifikaları

 

Şirket profili

 

Bizim avantajı

 

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.