FC PC/APC/UPC Fiber Optik Yama Kablosu

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
$0,50 - $10,00 / Adet | 10 Adet / Adet (Min. Sipariş)
Nakliye:
Destek Denizyolu taşımacılığı
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Jiangsu, China
Marka adı:
Huamai
Model Numarası:
FC-FC Yama Kablosu
Konnektör:
FC
Parlatma:
PC, APC, UPC
Kablo Çapı:
0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
Fiber Çekirdek:
Simpleks, Dubleks
Mod:
SM, MM,
Ceket:
PVC, LSZH
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
10000 Piece/Pieces per Day
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
Karton
Liman
Shanghai
Tedarik Süresi: :
7 days

Şartname

Parametre

Teknik Şartname

Cilalı ferüle geometrik parametreler

Eğrilik yarıçapı (mm)

10-25 (2.50mm PC konnektörleri için)

5-15 (2.50mm APC konnektörleri için)

Apex ofset (um)

≤50

Fiber yüksekliği (nm)

± 50

Kablo tutma (N)

≥100

Geri dönüş kaybı (dB)

(1310 ve 20m'de)

≥50 (PC)

≥60 (APC)

Ekleme kaybı (dB)

(1310 ve 20m'de)

≤0. 2

Sıcaklık Aralığı(°C)

-40 ~ + 80

Mekanik dayanıklılık (zamanlar)

≥1000

 

Sipariş Bilgi

Konnektör Tipi

Parlatma

Fiber Tipi

Fiber Çekirdek

Kablo çapı (veya Fan çıkışı uzunluğu)

Uzunluk

Ceket Rengi

FC

PC (SM, MM)

SM1: G652D

SI: Simplex

0.9mm

Özelleştirilmiş

Turuncu

SC

APC (SM)

SM4: G655

DU: Dubleks

1.6mm

 

Sarı

LC

UPC (SM) 

SM6: G657

BUX: (Bunchy, X: 4-96 çekirdek)

2.0mm

 

Özelleştirilmiş

ST

 

OM1: 62.5/125

RIX: (şerit, X: 4-144 çekirdek)

3.0mm

 

 

MU

 

OM2: 50/125

Kutu: (koparma, X: 2-72 çekirdek)

 

 

 

MTRJ

 

OM3

 

 

 

 

E2000

 

 

 

 

 

 

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Beğeneceğiniz
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.