FC 5db fiber optik sabit zayıflatıcı

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
$1,00 - $9,00 / Adet | 1000 Adet / Adet (Min. Sipariş)
Tedarik Süresi::
Miktar( Adet) 1 - 1000 >1000
Tahmini Süre (gün) 7 Pazarlık edilebilir
Kişiselleştirme:
Özel logo (Min. Order: 500 Adet)
Özel ambalaj (Min. Order: 500 Adet)
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Hubei, China
Marka adı:
Wolon
Model Numarası:
FC 5db zayıflatıcı
Tipi:
Fiber adaptörü ve konnektörler, Singlemode
Kullanımı:
FTTX
Uygulama:
FTTH FTTB FTTX ağ
Sertifikası:
RoHS, ISO, CE
Renkli:
Mavi
Dalga boyu:
850nm/1310nm/1550nm
Malzeme:
Plastik
Konnektör:
SC LC FC ST
Garanti:
3 yıl
Ürün adı:
Zayıflatıcı
Paket:
Paketlenmiş
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
50000 Piece/Pieces per Day
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
Plastik çanta
Liman
Wuhan, Shanghai, Shenzhen, Ningbo, Tianjin
Tedarik Süresi: :
Miktar(Pieces) 1 - 1000 >1000
Tahmini Süre (gün) 7 Belirlenecek

FC 5db fiber optik sabit zayıflatıcı

Ürün açıklaması

 

Fiber optik zayıflatıcı bir tür optik pasif cihazı. Bu kullanılan optik iletişim sistemi test etmek için optik güç performans. Konnektör seçenekleri farklı türleri FC, SC, ST, LC vb.

 

Özellikleri

 

1.Yüksek geri dönüş kaybı, gerek yok ek kablo

2.Uygun panel montajı için.

3.Çıkarılabilir yapı

 

 

UygulamaS:

1.Optik güç ayarlamak

2.Test ekipmanı

3.CATV, veri iletişim ağı

 

ŞartnameS:

 

Ürün

Ünitesi

Durum

Parametre

Çalışma dalgaboyu

Nm

 

1310/1550

Zayıflama aralığı

DB

1dB-10dB

<0.5

 

DB

11dB-20dB

<1

Geri dönüş kaybı

DB

PC

≥ 50

 

DB

APC

≥ 60

Zayıflama tolerans

DB

 

 

Çalışma sıcaklığı

°C

 

-40 ~ + 80

Depolama sıcaklığı

°C

 

-40 ~ + 80

Not: LC, FC, SC, ST, mevcuttur müşterilerin çizimleri.

 

 

Şirket bilgileri

Wuhan Wolon iletişim teknolojisi a. Ş.,Ltd. Bulunur çin optik vadisi-Wuhan. It uzmanlaşmıştır R & D, üretim ve satış PLC spltter, yama kablosu, optik fiber dağıtım çerçevesi, optik kablo çapraz bağlantı dolabı ve diğer FTTH ürünleri. Ile büyük teknolojileri optik araştırma ve üretim.

 

 

Sergi:

 

Sertifikaları

Ambalaj ve nakliye

 

Sss

Q: olabilir alabilirim en quotaion?

A: sadece bir sorgulama talep detayları, altında mesaj iletişim kutusu ve göndermek.

Bizim satıcı olacak cevap sizin kısa sürede.

 

S: MOQ nedir?

A: tek parça mevcuttur.

 

Q: olabilir sağlamak OEM hizmeti?

A: emin, biz komple üretim hattı, biz yapabilir üretimi isteğiniz gibi.

 

Q: olabilir bir örnek ilk?

A: evet, edebiliriz size örnek kontrol etmek için kalite ürünleri.

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Beğeneceğiniz
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.