Fabrika Fiyat 1550nm EDFA 35dbm 8 Limanlar, EDFA Amplifikatör Fiyat, EDFA WDM

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
$685,00 - $1.150,00 / Adet | 1 Adet / Adet 1550nm EDFA 35dbm 8 Limanlar, EDFA Amplifikatör Fiyat, EDFA WDM (Min. Sipariş)
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Shandong, China
Marka adı:
WSEE
Model Numarası:
WS-50ErA8 * 24dBm
Ürün Adı:
1550nm EDFA 35dbm 8 port, EDFA amplifikatör fiyatı, EDFA WDM
Dalga boyu:
CATV için 1550nm, PON için 1490/1310nm
Giriş optik güç:
-5 ~ 10dBm
Çıkış bağlantı noktası:
8 bağlantı noktası
Çıkış gücü her port:
16 ~ 24dBm
Ek fonksiyon:
WDM
Optik konektör:
SC/APC veya SC/PC veya LC/APC veya LC/PC
Uygulama:
CATV/HFC/PON
Güç kaynağı voltajı:
AC220V ve AC110V ve DC48V
Garanti süresi:
2 yıl
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
500 Piece/Pieces per Month 1550nm EDFA 35dbm 8 Ports, EDFA Amplifier Price, EDFA WDM
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
1 adet/kutu, 2 adet/Karton için Fabrika Fiyat 1550nm EDFA 35dbm 8 Limanlar, EDFA Amplifikatör Fiyat, EDFA WDM
Liman
Qingdao/Shenzhen

Fabrika fiyat 1550nm EDFA 35dbm 8 port, EDFA amplifikatör fiyat, EDFA WDM

Ürün Açıklaması

 

WS-50EYxx tarzıFabrika fiyat 1550nm EDFA 35dbm 8 port, EDFA amplifikatör fiyat, EDFA WDMÖzellikle CATV veya 1 ~ 8 sürekli markalaşma kanalının (ITU dalga boyu) uygulanması için tasarlanmış kazanç spektrum bandı within1540 ~ 1563nm ile ayrıca geniş ve orta ölçekli şehirlerin geniş alan kapsama alanı için esnek ve düşük maliyetli bir çözüm sunar.

 

WS-ErAxxFabrika fiyat 1550nm EDFA 35dbm 8 port, EDFA amplifikatör fiyat, EDFA WDM Tek dalga iletimini gerçekleştirebilir, tek fiberde CWDM üç dalga, düz kazanç. DWDM; özellikle FTTH, FTTB, DBS, MMDS, FTTX pon'da kullanılan büyük ve orta ölçekli CATV ağının oluşturulmasının önemli fiber iletim ekipmanıdır.

 

Teknik Indeksi

 

 

Ürün

Ünitesi

Teknik parametre

Takviyesi

CATV kullanım dalga boyu

Nm

1545 ~ 1565

CATV

OLT geçiş dalga boyu

Nm

1310/1490

PON

CATV kullanım dalga boyu kaybı

DB

0.8

1550nm

OLT geçiş dalga boyu kaybı

DB

0.8

1310/1490nm

Uplink optik bağlantı noktası sayısı (OLT için)

Adet

64

 

Giriş optik güç

DBm

-5 ~ + 10

 

Maksimum çıkış gücü

DBm

40

 

Çıkış gücü stabilite

DBm

±0. 5

 

Gürültü

DB

≤ 5.0

Giriş power0dBm, & lambda; = 1550nm

Geri dönüş kaybı

Girişi

DB

≥ 45

 

Çıkış

DB

≥ 45

 

Optik konektör

 

SC/APC, SC/UPC

 

C/N

DB

≥ 50

 

C/CTB

DB

≥ 63

C/CSO

DB

≥ 63

Besleme gerilimi

V

AC170V ~ 265 V; AC90 ~ 135 V; DC36 ~ 72 V

 

Güç Tüketimi

W

≤ 90

 

Ağ yönetimi arayüzü

 

RJ45

 

Çalışma sıcaklığı

-10-+ 42

 

Max bağıl nem

%

Max 5% yoğunlaşma

 

Depolama sıcaklığı

-30 ~ + 70

 

Cihaz boyutu

Mm

464 (L) * 440 (W) * 89 (H)

 

Paket boyutu

Mm

640 (L) * 640 (W) * 200 (H)

 

 

 

Uygulamaları

 

 

Ambalaj ve Nakliye

 

 

Fabrika fiyat 1550nm EDFA 35dbm 8 port, EDFA amplifikatör fiyat, EDFA WDMPaket: 1 adet/kutu, 2 adet/karton.

 

 

Hizmetlerimiz

Bu cihaz garantisi 12 aydır. Sorun, kullanıcının yanlış işleminden veya doğal kuvvet majure'den kaynaklanıyorsa, sadece bakımdan sorumlu olacağız ve uygun malzeme maliyetini tahsil edeceğiz.
Cihazın sorunu olduğunda, lütfen hemen bizimle iletişime geçin. Hatalı cihazın yerinde bakımı, ekipmana daha fazla zarar vermemek için profesyonel teknisyen tarafından çalıştırılmalıdır.
Not: Yetkimizi kullanarak ekipmanı söküp tamir eden kullanıcılar için firmamız ücretsiz garanti sunmayacaktır. Makul bakım ve malzeme maliyetleri toplanacak.

Şirket Bilgileri

 

Shandong Wanshuo optoelektronik Equipment co, Ltd optik ekipmanlar yılından beri CATV 2008 üretmektedir. Firmamız, CATV ekipmanı alanında en büyük işletmelerden biri haline gelmiştir.Çin. Biz esas olarak tasarımı, araştırma, üretim ve pazarlama CATV HFC ağ ekipmanları meşgul olmuştur.

 

Firmamız HFC ağ ürünlerini araştırıyor ve geliştiriyor1550nm EDFA, çok portlu yüksek güçlü EDFA, 1550nm/1310nm optik vericiler, açık optik alıcılar, FTTH optik düğümler, pasif FTTH optik düğümler, CATV amplifikatörlerHibrit modüller, güç kaynakları ve pasif cihazlar.

 

Yıllar süren gelişimden sonra, güçlü genel operasyonel yeteneklerimiz, uluslararası ticarette zengin deneyimlerimiz var ve abd, hindistan, Vietnam, İspanya, romanya gibi birçok ülke ile iyi ilişkiler kurduk. ukrayna ve rusya, Peru, kolombiya, afrika ülkeleri, Vb. dünya çapında yeni müşterilerle iş ilişkisi kurmayı dört gözle bekliyoruz.

 

Ürünlerimizle ilgileniyorsanız, sorgunuza hoş geldiniz ve fabrikamızı ziyaret edin.

 

Iletişim Bilgileri

 

Tel: + 86-533-3599957 telefon: + 86-18615333077

Faks: + 86-533-3599955

Web: http://Www.wanshuo.net

Ekle: NO. 115, Wanjie yol, yüksek teknoloji geliştirme alanı, Zibo, Shandong, çin

 

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Beğeneceğiniz
Kolaylığınız için bu ürün yada tedarikçi sonuçları çeviri araçları kullanılarak çevrilmiştir. Çevirilerle ilgili bir tavsiyeniz varsa, lütfen gelişmemize yardımcı olun.
All product and supplier information in the language(s) other than English displaying on this page are information of www.alibaba.com translated by the language-translation tool automatically. If you have any query or suggestion about the quality of the auto-translation, please email us at (email address). Alibaba.com and its affiliates hereby expressly disclaim any warranty, express or implied, and liability whatsoever for any loss howsoever arising from or in reliance upon any auto-translated information or caused by any technical error of the language-translation tool.