Direct Modulated AGC Fiber CATV 1310nm Optical Transmitter (HT8300)

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
$250,00 - $780,00 / Adet | 1.0 Adet / Adet (Min. Sipariş)
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Zhejiang, China
Marka adı:
Guangtai
Model Numarası:
HT8300 (optik verici)
Adı:
Catv 1310nm optik verici
Özelliği:
Doğrudan modüle optik verici
Dalga boyu:
1310 ± 10nm
Operasyon bant genişliği:
45-862m 'hz
Optik çıkış gücü:
4 ~ 24mw
Geri dönüş kaybı:
> 16db
CNR:
>/= 52db
Sertifikası:
Ce
Onaylı:
3rd sertifikasyon
Boyutu:
483x360x44 ( mm)
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
800 Set/Sets per Month catv 1310nm optical transmitter
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
catv 1310nm optical transmitter
1U:55*54*14(cm)
Liman
SHANGHAI,HANGZHOU,NINGBO,GUANGZHOU,SHENZHEN,ETC
 
Ürün açıklaması

 Doğrudan modüle edilmiş AGC Fiber CATV 1310nm optik verici

Huatai doğrudan modüle CATV 1310nm optik verici, dünyada ünlü markanın yüksek doğrusallık DFB lazer benimser ve mükemmel ön bozulma ayar devresi ve lazer APC, ATC kapalı döngü kontrol devresi oluşturur. HT8300 doğrudan modüle edilmiş 1310nm optik vericinin tüm çalışma parametreleri mikroişlemci tarafından kontrol edilir ve ön paneldeki LCD ekran göreceli çalışma durumunu ve arıza bilgilerini görüntüleyebilir.
 
Huatai HT8300 serisi, hem evden hem de yurtdışından her türlü 1310nm optik vericinin avantajlarını emerek tasarlanmış ve üretilmiştir. Yüksek indeks, çok fonksiyonlu ve yüksek güvenilirliğe sahip 1310nm optik verici özellikli, üst düzey aboneler uygulaması için uygundur.
 
Ürün özellikleri
  1. Çift modül RF sürücüsü, yüksek verimli lazer ön bozulma ayarı.
  2. Tam otomatik OMI kontrolü, AGC & MGC
  3. Ön panel 20 sınıf status durum göstergesine sahiptir (modülasyon derinliği).
  4. Dahili çift yedek güç kaynakları; Tam otomatik geçiş yapın.
  5. Kasa sıcaklığı otomatik kontrol, lazerin uzun ömürlü olmasını sağlar.
  6. Çift RF giriş portu.
  7. Kez kilitli fonksiyonu.

 

Teknik indeksi

 

Performans

Dizin

Takviyesi

Optik özelliği

Dalga boyu

(Nm)

1310 ± 10

 

Çıkış gücü

(MW)

4 ~ 24

 

Geri dönüş kaybı

(DB)

≥ 55

 

Fiber optik konektör

 

SC/APC

Isteğe bağlı FC/APC

RF özelliği

Çalışma bant genişliği

(MHz)

45-862

 

Giriş seviyesi

(DBmV)

15 ~ 25

AGC

Düzlük

(DB)

≤ ± 0.75

45 ~ 862MHz

Geri dönüş kaybı

(DB)

> 16

45 ~ 750MHz

Giriş empedansı

(Ω)

75

RF/giriş

RF arayüzü

 

F tipi

Isteğe bağlı imperial

Bağlantı özelliği

İletim kanal

 

PAL-D/60CH

NTSC/80CH

CNR

(DB)

≥ 52

10Km optik fiber, 0dBm almak

CTB

(DB)

≤-70

 

CSO

(DB)

≤-63

 

Genel özelliği

Ağ yönetimi arayüzü

 

RJ45, RS232

Destek I.E. Ve SNMP

Güç kaynağı

(V)

90 ~ 265VAC

-Optional isteğe bağlı (30 ~ 60VDC)

Güç tüketimi

(W)

≤ 50

Tek güç çalışır

Çalışma sıcaklığı.

(°C)

-5 ~ 65

Makine sıcaklık. Kontrol otomatik

Depolama sıcaklık.

(°C)

-40 ~ 85

 

Çalışma bağıl nem

(%)

5 ~ 95

 

Boyut (W)x(D)x(H)

 

19 × 14.25 × 1.75( " ) 483 × 360 × 44 ( mm)

 

 

 

Şirket bilgileri

Hangzhou Huatai optik Tech co, ltd 1999 yılında kurulmuş ve biz Hangzhou hi-tech geliştirme bölgesinde bulunmaktadır. Modern yayın ve fiber optik iletişim teknolojisinden yararlanarak, CATV sistemlerinin ar-ge konusunda uzmanım ve optik iletim ekipmanlarının lider üreticisidir. Bu alanda çok güçlü bir ar-ge yeteneğimiz var.

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.