En iyi fiyat FTTH fiber optik alıcı, CATV mini WDM fiber optik düğümü

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
$11,50 - $13,00 / Adet | 1 Adet / Adet en iyi fiyat FTTH fiber optik alıcı, CATV mini WDM optik fi (Min. Sipariş)
Nakliye:
Destek Denizyolu taşımacılığı
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Shandong, China
Marka adı:
WSEE
Model Numarası:
WS-OR20WD
ürün adı:
FTTH fiber optik alıcı, CATV mini WDM fiber optik düğümü
dalgaboyu:
1260-1620nm
optik giriş gücü:
-22 ~ + 2dBm
bant genişliği:
45-862 MHz/1000 MHz
AGC aralığı:
0 ~-9dBm
RF çıkış portu:
1 & 2 port
güç adaptörü gerilim:
DC8V
optik bağlayıcı:
SCAPC & SCUPC
uygulama:
HFC CATV ve FTTX
garanti:
1 yıl
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
10000 Piece/Pieces per Month Best price FTTH optical fiber receiver ,CATV mini WDM optical fi
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
100 adet/Caton için En Iyi fiyat FTTH fiber optik alıcı, CATV mini WDM fiber optik düğümü
Liman
Qingdao/Shenzhen/Guangzhou/Shanghai
Tedarik Süresi: :
3 days

En iyi fiyat FTTH fiber optik alıcı, CATV mini WDM fiber optik düğüm

 

Ürün açıklaması

 

OR20x tarzı FTTH optik alıcı nihai ev tabanlı optik alıcı catering olduğunu

Optik erişimin geliştirilmesi ve FTTH (fiber to the home) fiber optik ağ kullanıcılarının sonuna erişim hedefi. Analog veya dijital ev, ONU veya EOC üçlü oyun elde etmek için birlikte kullanılabilir.

FTTH CATV alımının taleplerini karşılayan düşük optik güç dedektörü, GaAs ve optik kontrol AGC tekniğini kullanır. Düşük maliyeti karşılamak için küçük bir fark olan birçok farklı fonksiyon çeşididir. OR20J, kullanıcının ekonomik uygulamasını getirebilir, OR20A ise optik giriş 0 ~-9dBm (kullanıcının taleplerine göre yapılan AGC aralığı).

Kullanıcı testi için kolaylık sağlamak için çıkış değişmedi. OR20 (WDM) stili dahili WDM, yalnızca kullanıcı taleplerini karşılamak için 1550nm catv sinyali ve çıkış CATV + EPON sinyalini iletebilir (1490/1310nm). Izolatör ile OR20 (ISO), sadece 1550nm optik alınır ve diğerleri filtrelenir.

 

Avantajları

 

Iyi ısı dağılımı ile gelişmiş alüminyum ev

Düşük gürültülü tam GaAs MMIC uygulaması. Dijital sinyal-en düşük 18dbm'de ve en düşük analog sinyalde-9dbm'dir.

♦ AGC kontrol aralığı: 0 ~-9dBm, çıkış seviyesi değişmeden devam eder.

♦ Düşük güç tüketimi, yüksek verimli anahtar gücü, güç kaynağının yüksek güvenilirliğini ve stabilitesini sağlayabilir. Güç tüketimi 2w'den az. Optik tespit devresini kullanır.

♦ Çok aşamalı anti-gök gürültüsü cihazları (TVS geçici gidermeli diyot), ekipmanın güvenli çalışmasını sağlamak için kesinlikle gök gürültüsü önleyici sistem

♦ Dahili WDM,Eve tek fiber (1310/1490/1550nm) üçlü oyun uygulaması gerçekleştirilebilir.

Dahili izolatör iki optik dalgayı (1490nm ve 1310nm) ayırabilir

Çıkış kazanç ayarlanabilir (0 ~ 18dB), çıkış seviyesi>80dBuV. 8 V giriş portu beslemesinin güç kaynağını gerçekleştirebilir.

Bir çıkış veya iki çıkış.

 

Dizin

 

 

En iyi fiyat FTTH fiber optik alıcı, CATV mini WDM fiber optik düğüm
ÜrünÜnitesiMulti-paramterTakviyesi
Optik dalga boyuNm1260 ~ 1620 
1540-1560 (WF)
1310nm, 1490nm (WD)
Optik giriş aralığı(DBm)+ 2 ~-10Analog TV
+ 2 ~-22Dijital TV
Çıkış geri dönüş kaybı(DB)≥45 
Bant genişliğiMHz47 ~ 862/1000 
DüzlükDB±0. 75 
RF çıkış seviyesi(DBuv)≥82 (1 port)Pin:-9 ~ 0dBm
≥76 (2 port)
AGC kontrol aralığı(DBm)0 ~-9 
AGC karakterDB≤±0. 5Pin:-9 ~ 0dBm
ATT(DB)0-20MGC
Çıkış geri dönüş kaybı(DB)≥1447-862 MHz
Çıkış empedans(Ω)75 
CNRDB≥51Pin =-2dBm
CTBDB≥61Pin =-2dBm
CSODB≥60Pin =-2dBm
Güç kaynağıV+ 8VDC 
Güç tüketimiW≤3+ 8VDC, 250mA
Çalışma sıcaklığı(℃)-20 ~ + 60 
BoyutMm79*98*25.5 

 

Ayrıntılı görüntüler

 

 

Bu ürünlerle ilgileniyorsanız lütfen bize soruşturma göndermek için resme tıklayın

 

 

Ürün şeması

 Üretim süreci

Sertifikası

 

Kendi kalite yönetim sistemimizi kurduk. Ürünlerimizi geçti enISO9001, CE ve RoHs kalite sistem belgesi. Müşterilerimize en iyi hizmeti ve en iyi ürünleri sunmak için her şeyi yapıyoruz.

 

 

Ambalaj ve nakliye

 

10 adet OR20 FTTH optik alıcı bir kutuda paketlenir ve 100 adet bir dış kartonda paketlenir, karton boyutu 503*345*444 mm'dir. Karton, uluslararası kurye, hava veya deniz yoluyla her türlü ulaşım için uygundur. Büyük miktarda toplu sipariş varsa, biz sizin için logo ile karton özelleştirebilirsiniz.

 

 

Şirket bilgileri

 

Shandong Wanshuo optoelektronik Equipment co, Ltd, 2008 yılı mart ayında kurulan, tasarım, geliştirme, üretim ve CATV ekipmanları pazarlama profesyonel bir üreticisidir. biz 1500 metrekarelik bir alanı kapsayan, her uygun transmportation erişim ile, Shandong eyaleti, zibo şehrinde bulunan, şimdi onver 100 çalışanı var, ve şu anda dünya çapında üretimimizin % 40% 'ini ihraç ediyor.

 

Ürünlerimiz1550nm dış modül optik verici, 1550nm doğrudan modülleme optik trasnmitter, 1310nm optik verici, 1550nm EDFA, çok çıkışlı yüksek güç EDFA, açık EDFA, açık optik verici, mini EDFA, CATV açık optik düğüm, FTTH optik alıcı, CATV amplifikatör, pasif FTTH optik alıcı, optik splitter, optik yama kablosu Vb. Istikrarlı ürün kalitesini sağlamak için profesyonel üretim makineleri ve profesyonel test makineleri var.

Yurtiçi ve yurtdışı pazarında yüksek itibar kazanmıştık. Biz deneyimli mühendis ve teknoloji ile araştırma ekibi var ve farklı müşteri taleplerini karşılamak için ODM/OEM siparişleri kabul edebilir. Ve sürekli özelleştirilmiş çözümler ve teknik destekler ile müşterilerine sunmak.

Biz ticaret güvence hizmeti sunabilir, müşteriler zamanında sevkiyat koruma, ürün kalitesi koruma ve ödeme koruması tadını çıkarabilirsiniz. Ürün herhangi bir kalite sorunundan kaynaklanıyorsa değiştirmeyi sağlayacağımıza söz verdik.

 

Şimdi wanshuo ürünleri güney amerika, kuzey amerika, güney Aisa, kuzey-batı Aisa, batı avrupa, afrika ve orta doğu bölgesi gibi birçok denizaşırı alanda parlıyor. Ziyaret için fabrikamıza sıcak bir şekilde gelir ve içtenlikle en yakın gelecekte sizinle iş işbirliği kurmayı umuyoruz.

 

 

Ekibimiz

 

Ekibimiz çok deneyimli ve biz soruşturma aldıktan sonra hemen size cevap verecektir. Size imzaları verebiliriz ve ayrıca ağı sizin için tasarlayabiliriz.

 

Ticaret gösterisi

 

Her yıl hem çin hem de diğer ülkelerde saha gösterisine katılıyoruz. Tüm yeni ürünlerimizi ve en iyi satış modellerini tüm müşterilere gösteriyoruz. Gösteriye katılmayı planlıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin ve yüz yüze iletişim kurmamıza izin verin.

Sss

 

S: sipariş için ödeme yolu nedir?

A: biz T kabul/T,Görüşte L/C, emanet, western union, paypal (TT % 30% mevduat, teslimattan önce dengeli).

Q:'S MOQ?

A: bizim adedi tek parça.

S: hizmetten sonra nasıl?

A: garanti süresi boyunca hasarlı olanı değiştirmek için size ücretsiz bileşen göndereceğiz.

S: kendi özelleştirilmiş ürünlerimi alabilir miyim?

A: evet, OEM ve ODM sipariş çok bekliyoruz.

S: garanti hakkında nasıl?

A: 1 yıl

S: neden bizi seçmelisiniz?

A: biz 10 yıldan fazla tecrübesi ile profesyonel üreticileri, biz kendi üretim fabrikası ve uzun yıllar işbirliği hammadde tedarikçisi var. yani ürünlerimiz çok istikrarlı kalite ve rekabetçi fiyat var.

 

 

Iletişim bilgileri

 

Kişi adı: Fiona Lee

Whatsapp: 0086 15866296626

Skype: fionawsee

Faks: 0086 533 3599957

Mobil: 0086 15866296626

Web: www.wanshuo.net

Adres: No. 115 Wanjie yol Zibo şehir, Shandong eyaleti, çin 255086

 

 

Ilgili ürün

 

 

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Beğeneceğiniz
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.