Tüm kategoriler
Öne çıkan seçimler
Trade Assurance
Alıcı Merkezi
Yardım Merkezi
Uygulamayı indirin
Bir tedarikçi olun

VSOL Olt Epon 4 Pon Ftth OLT Epon 10GE Vsol Gpon 8 Port 16 Port GEPON OLT

Henüz değerlendirme yok2 sipariş#1 içinde En Popüler Olt

Anahtar nitelikler

Temel sektör özellikleri

Tipi
Okt

Diğer nitelikler

Model Numarası
vsol olt
Menşe Yeri
Hubei, China
Marka adı
Wolon
Kullanımı
FTTX
garanti süresi
3 years
Brand Name
Vsol/OEM
MOQ
1
Connector Type
SC UPC Class C++
Receiving sensitivity
1:128
coupler
SC
Wave length
TX 1490nm, RX 1310nm
GPON port rate
Up 1.244Gbps, down 2.488Gbps
Transmission distance
20KM
Size
442mm*220mm* 43. 6mm
Uplink port
PFS (GE) SFP+(10GE)

Ambalaj ve teslimat

Paketleme Detayları
Carrton
Satış Birimleri:
Tek ürün
Bir ambalaj boyutu:
50X40X30 cm
Brüt ağırlık:
5.000 kg

Tedarik Kapasitesi

Tedarik Kapasitesi
50000 Adet / Adet per Month

Teslimat süresi

Miktar (Adet)1 - 10000 > 10000
Tahmini Zaman (gün)10Müzakere Edilecek

Kişiselleştirme

?zel logo
Min. Sipariş: 100

Tedarikçinin ürün açıklamaları

Minimum sipariş miktarı: 1 Adet
$199,00 - $310,00

Miktar

Nakliye

Seçilen miktar için gönderim çözümleri şu anda mevcut değil
Ürün(ler) toplamı (0 varyasyon 0 ürün)
$0.00
Gönderim toplam
$0.00
Ara toplam
$0.00

Üyelik avantajları

Yeni bir tedarikçiyle 10 USD indirimDaha Fazlasını Görüntüle

Bu ürün için korumalar

Güvenli ödemeler

Alibaba.com'da yaptığınız her ödeme sıkı SSL şifreleme ve PCI DSS veri koruma protokolleri ile güvence altına alınır

İade politikası ve Easy Return

Siparişiniz gönderilmezse, eksik ise veya ürün sorunlarıyla birlikte gelirse, ayrıca kusurlar için ücretsiz yerel iadeler talep edin