Tüm kategoriler
Öne çıkan seçimler
Trade Assurance
Alıcı Merkezi
Yardım Merkezi
Uygulamayı indirin
Bir tedarikçi olun

MPO/MTP/FC/SC/LC/ST/MTRJ/E2000/MPO/DIN/D4/SMA Çin Fabrika Kaynağı Fiber Optik Kablo Patch Cordlar

Henüz değerlendirme yok

Anahtar nitelikler

Temel sektör özellikleri

Tipi
Fiber optik patchcord

Diğer nitelikler

Model Numarası
Fiber optical patchcord

Menşe Yeri
Guangdong, China

Marka adı
OEM

Patchcord tipi
MPO/MTP/FC/SC/LC/ST/MTRJ/E2000/MPO/DIN/d4/SMA

Kablo çapı
0.9mm, 1.0mm,1.6mm, 1.8mm, 2.0mm, 2.4mm,2.6mm, 2.8mm, 3.0mm veya özel

Ceket renk
Sarı, turuncu, Auqua, kırmızı, mavi, siyah, gri, beyaz, pembe

Lif tipi
Abd Corning fiber veya çin Corning Fiber veya YOFC Fiber

Out mantolama baskı
Nötr baskı sanayi standart veya corning veya özel sipariş ile bu

Out ceket
PVC, LSZH, OM3, OFNR veya OFNP veya Plenum

Fiber sıralama
Modlu G.651; Tekli G.652ABCD,G653,G654.

Kablo uzunluğu
0.3m,0.5m,1m,3m,5m,10m,15m,25m veya özelleştirilmiş

Bağlantıları ekleme kaybı
0.2dB

Uygulamaları
Fiber dağıtım çerçeve; Ağ ekipmanları;

Ambalaj ve teslimat

Paketleme Detayları
All the 1.5m 2.0mm pigtails will be 100% testing the IL/RL before every shipment loading; then each of the pigtail will be well packed into one standard plastic bag with a testing label on; together 24pcs of the pigtails will be put together into one big bag; 60pcs of these big bags will be packed into one standard carton at 54*37*34, weights around 24kg per carton.

Teslimat süresi

Miktar (Adet)1 - 100 > 100
Tahmini Zaman (gün)5Müzakere Edilecek
Hala karar veremediniz mi? Önce numune alın! Sipariş numunesi

Örnekler

Maximum order quantity: 24 Adet
Numune fiyatı:
$2,50/Adet

Kişiselleştirme

?zel logo
Min. Sipariş: 1440

Tedarikçinin ürün açıklamaları

100 - 499 Adet
$1,28
500 - 999 Adet
$1,25
1000 - 4999 Adet
$0,98
>= 5000 Adet
$0,89

Miktar

Nakliye

Seçilen miktar için gönderim çözümleri şu anda mevcut değil
0 çeşit 0 ürün
$0.00
Gönderim toplam
Müzakere Edilecek
Ara toplam
$0.00
Hala karar veremediniz mi? Önce numune alın! Sipariş numunesi

Örnekler

Maximum order quantity: 24 Adet
Numune fiyatı:
$2,50/Adet

Üyelik avantajları

1000 USD'nin altındaki siparişlerde hızlı para iadesiŞimdi alın

Satın alım ayrıntıları
Şununla koruma:

Güvenli ödemeler

Alibaba.com'da yaptığınız her ödeme sıkı SSL şifreleme ve PCI DSS veri koruma protokolleri ile güvence altına alınır

Para iadesi politikası

Siparişiniz gönderilmezse, eksik ise veya ürün sorunları ile gelirse geri ödeme talep edin