notice Not: Koronavirüsün (COVID-19) siparişlerinizi etkileyip etkilemeyeceğini öğrenmek için mutlaka tedarikçinizle iletişime geçin. close

Yüksek son L2 yönetilen 10G endüstriyel eternet anahtar 48V PoE anahtarı en iyi satın almak

$385,00 / Adet | 1 Adet (Min. Sipariş)
Miktar:
- + Adet mevcut
0 parça seçildi, toplam ABD doları
Detayları Gör
Kargo ücreti:
Lütfen ürünlerin miktarını teyit edin.
Tedarik Süresi:
7 ödeme alındıktan şu kadar gün sonra
Kişiselleştirme:
Özel logo (Min. Sipariş: 100 Adet)
Özel ambalaj (Min. Sipariş: 100 Adet)
Örnekler: $402,00 /Adet , 1 Adet (Min. Sipariş): Örnek Satın Al
Örnekler - $402,00 /Adet , 1 Adet (Min. Sipariş): Örnek Satın Al
Yükleniyor... Sepete Ekle
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Ürün durumu:
Stok
Portlar:
24
İletim hızı:
10/100/1000Mbps
Fonksiyonu:
LACP, Poe, QOS, Snmp, VLAN Desteği
İletişim modu:
Tam dubleks ve yarı dubleks
Sertifikasyon:
CE FCC RoHS
Kapasite Anahtarı:
598G
Marka adı:
ONV nötr OEM
Model Numarası:
IPS36248PFM-8G
Menşe Yeri:
China
Nakliye modu:
Mağaza ve ileri (tam tel hız)
Anahtarlama kapasitesi:
598Gbps
Nakliye oranı @ 64byte:
89.28Mpps
MAC:
32K
Tampon bellek:
32M
Jumbo çerçeve:
9.6K
PoE portu:
1-8 bağlantı noktası
Maksimum güç başına:
30W, IEEE802.3af/at
Toplam PWR/giriş voltajı:
120W /48VDC
Garanti:
5 yıl
Anahtarı kapasitesi:
598G

Paketleme & Kargo

Satış Birimleri:
Tek ürün
Tek paket boyutu: 
16.6X14.9X6.8 cm
Tek brüt ağırlık:
2.800 kg
Paket Türü:
Içinde inci pamuklu kutu
Örnek Resim:
package-img
Tedarik Süresi: :
Miktar( Adet) 1 - 10 >10
Tahmini Süre (gün) 7 Belirlenecek
24 bağlantı noktalı 10G Uplink L2 + yönetilen endüstriyel PoE anahtarı IPS36248PFM-8G

En ONV-IPS36248PFM bir 10G uplink L2 + yönetilen endüstriyel PoE fiber anahtarı bağımsız tarafından geliştirilen ONV. Sahiptir 20*10/100/1000Base-T RJ45 portları ve 4*1/10G SFP + fiber yuvası portu. Bağlantı noktası 1-8 desteği IEEE 802.3af/standart PoE. Tek port PoE gücü 30W ve maksimum PoE çıkış gücü 120W(at-240W).

Gigabit tel hız erişim, 10G uplink

-   Bir arada Gigabit Ethernet portu ve 10G uplink SFP + bağlantı noktası karşılamak için ağ gereksinimlerini çeşitli senaryolar.Destek engelleme tel hızlı iletme.Destek tam çift yönlü dayalı IEEE802.3x ve yarım çift yönlü dayalı geri tepme.



Akıllı PoE güç kaynağı

-   8*10/100/1000Base-T RJ45 port destekleyebilir POE güç kaynağı ihtiyaçlarını karşılamak güvenlik izleme, telekonferans sistemi, kablosuz kapsama ve diğer senaryolar.IEEE 802.3af/at PoE standart, zarar vermeden olmayan PoE cihazları.

-   Öncelikli sistemi PoE portu, olacak güç kaynağı to yüksek öncelik seviyesi port ilk ne güç bütçesi, yetersiz ve önlemek için overwork en cihazı.

-   PoE ağ yönetimi, gerçekleştirmek PoE portu güç tahsis, öncelikli ayarı, liman güç durumu izleme, zaman çizelgeleme, vb.

Güvenlik

-   802.1X kimlik doğrulama.

  -   Port izolasyonu, fırtına kontrolü.

  -   IP-MAC-VLAN-Port bağlama.

Güçlü iş İşleme yeteneği

-   IEEE802.1Q VLAN, esnek VLAN bölme ve QinQ yapılandırma.

-   QoS, öncelikli modu dayalı 802.1P, bağlantı noktası ve DSCP, kuyruk zamanlama algoritması dahil olmak üzere eşit, SP, WRR ve SP + WRR.

-   ALC, filtre veri paket ile yapılandırma eşleşen kuralları, işleme kullanım ve zaman izni, ve esnek ve güvenli erişim kontrolü.

  -   IGMP V1/V2 ve IGMP gözetleme.

-  ERPS/STP/RSTP/MSTP.

 -   Statik ve dinamik toplama.

Istikrarlı ve güvenilir

-   Düşük güç tüketimi, fansız tasarım, alüminyum kabuk.

-   Kendi geliştirdiği güç kaynağı, yüksek fazlalık tasarım, sağlayan uzun vadeli ve istikrarlı PoE güç çıkışı.

-   CE, FCC, RoHS.

-   Kullanıcı dostu paneli, gösterebilir cihaz durumu üzerinden LED göstergesi PWR,SYS, bağlantı, PoE. Deal

Kolay kullanım ve bakım yönetimi

-   Web yönetimi, CLI komut satırı (konsol, Telnet), SNMP (V1/V2/V3).

-   HTTPS, SSLV3 ve SSHV1/V2.

-   RMON, sistem günlüğü, LLDP ve port trafik istatistikleri.

-   CPU izleme, bellek izleme, Ping testi, ve kablo teşhis.

Model
ONV-IPS36248PFM
ONV-IPS36248PFM-at
Arabirim özellikleri
8 sabit Port
8*10/100/1000Base-T PoE bağlantı noktaları (veri/güç)

12*10/100/1000Base-T RJ45 bağlantı noktası (veri)

4*1/10G uplink SFP + fiber yuvası bağlantı noktası (veri)

1 * konsol bağlantı noktası (115200,N,8,1)
Ethernet portu
10/100/1000Base-T, otomatik algılama, tam/yarım dubleks MDI/MDI-X kendinden adaptasyon
SFP yuvası bağlantı noktasına
1/10G SFP + fiber optik arayüz, varsayılan eşleşen optik modüller

(Isteğe bağlı sipariş tek modlu/çok modlu, tek fiber/fiber optik alıcı/verici optik modülü. LC)
Çip parametre
Ağ yönetim tipi
L2 +
Ağ protokolü
IEEE802.3 10BASE-T; IEEE802.3i 10Base-T;

IEEE802.3u 100Base-TX/FX; IEEE802.3ab 1000Base-TX

IEEE802.3z 1000Base-X; IEEE802.3x
Nakliye modu
Mağaza ve ileri (tam tel hız)
Anahtarlama kapasitesi
598Gbps
Nakliye oranı @ 64byte
89.28Mpps
MAC
32K
Tampon bellek
32M
Jumbo çerçeve
9.6K
PoE ve güç
PoE portu
Port 1 Port 8
Güç kaynağı Pin
Varsayılan: 1/2 (+), 3/6 (-)
Maksimum güç başına
30W; IEEE802.3af/at
Toplam PWR/giriş voltajı
120W (AC100-240V)
240W (AC100-240V)
Güç tüketimi
Bekleme <20W; Tam yük <120W
Bekleme <25W; Tam yük <240W
Güç kaynağı
Dahili güç kaynağı, AC100 ~ 240V 50-60Hz 6.6A
LED göstergesi
Güç/sistemi: SYS (yeşil), ağ: bağlantı (sarı); SFP: L/F (yeşil);

PoE: PoE (yeşil), hız: 100/1000 (yeşil)
Fiziksel parametre
Bükümlü çift şanzıman
10BASE-T: Cat3,4,5 UTP(≤ 100 metre)

100BASE-TX: Cat5 veya daha sonra UTP(≤ 100 metre)

1000BASE-T: Cat5e veya daha sonra UTP(≤ 100 metre)
Optik kablo
Çok modlu: 850nm 0 ~ 550M, tek mod: 1310nm 0 ~ 40KM, 1550nm 0 ~ 120KM.
Sıfırlama anahtarı
Evet, tek tuşla fabrika sıfırlama
Çalışma sıcaklığı/nem
-40 ~ + 80 °C;5% ~ 90% RH yoğuşmayan
Depolama sıcaklık/nem
-40 ~ + 85 °C;5% ~ 95% RH yoğuşmayan
Boyut (L * W * H)
166*149*68mm
Net/brüt ağırlık
<2.2kg / <2.8kg
<2.2kg / <2.8kg
Kurulum
Masaüstü, DIN ray
Belgelendirme ve garanti
Yıldırım koruma/koruma seviyesi
Yıldırım koruma: 6KV 8/20us; Koruma seviyesi: IP30

IEC61000-4-2(ESD):± 8kV temas boşaltma, ± 15kV hava tahliye

IEC61000-4-3(RS):10v/m(80 ~ 1000MHz)

IEC61000-4-4(EFT): güç kablosu: ± 4kV; Veri kablosu: ± 2kV

IEC61000-4-5 (dalgalanma): güç kablosu: CM ± 4kV/DM ± 2kV; Veri kablosu: ± 4kV

IEC61000-4-6 (radyo frekansı şanzıman):10V(150kHz ~ 80MHz)

IEC61000-4-8 (güç frekansı manyetik alan):100A/m;1000A/m ,1s 3s

IEC61000-4-9 (darbeli mıknatıs alan):1000A/m

IEC61000-4-10 (sönümlü salınım):30A/m 1MHz

IEC61000-4-12/18(shockwave):CM 2.5kV,DM 1kV

IEC61000-4-16 (ortak mod şanzıman):30V; 300V,1s

FCC bölüm 15/CISPR22(EN55022): A sınıfı

IEC61000-6-2 (ortak endüstriyel standart)
Mekanik özellikler
IEC60068-2-6 (anti titreşim),IEC60068-2-27 (anti şok),IEC60068-2-32 (ücretsiz düşüşü)
Sertifikası
CCC, CE işareti, ticari, CE/LVD EN60950;FCC bölüm 15 sınıf B; RoHS;
Garanti
5 yıl, ömür boyu bakım.
Ağ yönetim özellikleri
Arayüzü
Yayın fırtına kontrol tabanlı liman üzerinde hız; IEEE802.3X (tam dubleks)

Hız sınırı mesaj akış erişim bağlantı noktası. Minimum parçacık

Boyutu 64Kbps.

Port sıcaklık koruması ayarı; Port yeşil Ethernet enerji tasarrufu

Ayar
PoE yönetimi
Toplam güç limit PoE güç kaynağı; PoE çıkış gücü ayırma, kapalı ve af ve at

PoE öncelik yapılandırma; Zamanlama PoE kullanım ve zaman

PoE çalışma durumu; Gecikmesi güç kaynağı

Katman 3 özellikleri
L2 + ağ yönetimi; IPV4/IPV6 yönetimi; L3 yumuşak yönlendirme

Nakliye, statik rota, varsayılan rota @ 128 adet, APR @ 1024 adet
VLAN
4K VLAN dayalı bağlantı noktası, IEEE802.1q; VLAN dayalı protokolü

VLAN bazlı MAC; Ses VLAN, QinQ yapılandırma

Port yapılandırma erişim, bagaj, hibrid
Bağlantı agregasyon
LACP; Statik toplama; Max 8 toplama grupları ve 8 port başına grubu.
Kapsayan ağaç
STP (IEEE802.1d); Rtsp (IEEE802.1w); MSTP (IEEE802.1s)
Endüstriyel halka ağ protokolü
G.8032 (ERPS); Kurtarma süresi daha az 20ms

250 yüzük en, Max 1024 cihazlar halka başına.
Çok noktaya yayın
IGMP gözetleme v1/v2/v3, Max 1024 çok noktaya yayın grupları, hızlı log out

MLD Snooping v1/v2,Multicast VLAN
Port yansıtma
Çift yönlü veri yansıtma tabanlı port
QoS
Diff-Serv QoS, öncelikli işareti/not; 8 * çıkış kuyrukları her port

802.1p/DSCP öncelikli haritalama; Kuyruk zamanlama algoritması (SP, WRR,

SP + WRR)

Akış bazlı paket filtreleme; Akış bazlı yönlendirme; Akış bazlı oranını sınırlayan
ACL
L2 to L4 paket filtreleme, eşleşen ilk 80 bayt mesaj görüntüler.Sağlamak ACL bazlı

MAC, liman bazlı veren ACL, ACL dayalı portu ve VLAN

Hedef MAC adresi, IP kaynağı, hedef IP, IP protokolü tipi, TCP/UDP

Bağlantı noktası,TCP/UDP Port aralığı ve VLAN, vb.
Güvenlik
Kullanıcı hiyerarşik yönetimi ve şifre koruması

SSH 2.0,SSL,Port izolasyonu, ARP mesaj hız sınırı

Mac siyah delik, IP kaynağı koruması; AAA ve yarıçap, MAC öğrenme limit

ARP muayene, DoS saldırı; IP-MAC-VLAN-Port bağlama

Yayın fırtına kontrol, yedek ana datum

IEEE802.1X ve MAC adresi kimlik doğrulama

DHCP
DHCP istemci, DHCP Snooping , DHCP sunucusu, DHCP röle
Yönetim
Konsol/AUX Modem/Telnet/SSH2.0 CLI; Web yönetimi (HTTPS)

Indir & yönetimi FTP, TFTP, Xmodem, SFTP,SNMP V1/V2C/V3

Tek tuşla kurtarma; NTP; Sistemi günlük; Ping Test; Kablo teşhis; LLDP

ONV NMS akıllı ağ yönetim sistemi platformu (LLDP + SNMP)

CPU anında kullanım durumu görünüm
Sistemi
Web tarayıcı: Mozilla Firefox 2.5 veya daha yüksek, Google tarayıcı krom V42 veya

Daha yüksek, MicrosoftInternet Explorer10 veya daha sonra;

Kategori 5 Ethernet ağKablo

Tcp/ip, ağ adaptörü ve ağ işletim sistemi (gibi Microsoft

Windows, Linux, veya Mac OS X) yüklü her bilgisayar bir ağ
Model
Açıklaması

ONV-IPS36248PFM
L2 + yönetilen endüstriyel PoE fiber anahtarı 20*10/100/1000M RJ45 portları ve 4*1/10G SFP + fiber yuvası bağlantı noktası, Port 1-8 desteği IEEE 802.3af/at PoE standart, destek DC çift güç kaynağı girişi ve DIN ray montajı.
ONV-IPS36248PFM-at
L2 + yönetilen endüstriyel PoE fiber anahtarı 20*10/100/1000M RJ45 portları ve 4*1/10G SFP + fiber yuvası bağlantı noktası, Port 1-8 desteği IEEE 802.3af/at PoE standart, destek DC çift güç kaynağı girişi ve DIN ray montajı.
Not: endüstriyel PoE anahtarı değil maç SFP modülü.
Ambalaj listesi
Içeriği
Adet
Ünitesi
24 bağlantı noktalı 10G uplink yönetilen endüstriyel PoE anahtarı
1
Seti
RJ45-DB9 hattı
1
PC
Kullanım kılavuzu
1
PC
Garanti kartı
1
PC
AC güç kablosu
   1
PC
Montaj kitleri
   1
PC
Not:Endüstriyel PoE anahtarı değil maç güç kaynağı ve SFP modülü.

ONV-IPS33108PFM

ONV-IPS33032PF

ONV-IPS33042PF

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>

Diğer kategorilerdeki benzer ürünler:

Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.