Tüm kategoriler
Öne çıkan seçimler
Trade Assurance
Alıcı Merkezi
Yardım Merkezi
Uygulamayı indirin
Bir tedarikçi olun

Fiber optik splitter mini tüp 1x2 Spliter PLC 1x4 1x8 1x16 1x32 1x64 PLC/PLC splitter

Henüz değerlendirme yok23 sipariş

Anahtar nitelikler

Temel sektör özellikleri

Tipi
FTTx çözümleri

Diğer nitelikler

Model Numarası
W-108SU

Menşe Yeri
Hubei, China

Marka adı
Wolon

Kullanımı
ftth

garanti süresi
3 years

Kablosuz LAN, Kablolu LAN, TCP, Wifi, 4G, Wiegand

No. of Fiber
8.

Type
Singlemode

Fiber Type
G657A

Wavelength
1310nm/1490nm/1550nm

Application
Telecommunication

Certification
ISO9001

Connector
SC LC FC ST

Color
Yellow

Material
PVC

Name
12 4 8 16 32 64 plc splitter

Ambalaj ve teslimat

Paketleme Detayları
Paslanmaz tüp: 4*7*60mm

Teslimat süresi

Miktar (Takım)1 - 100000 > 100000
Tahmini Zaman (gün)5Müzakere Edilecek

Kişiselleştirme

?zel logo
Min. Sipariş: 1000
?zel ambalaj
Min. Sipariş: 1000

Sertifikalar

CE
CE
CE
CE
CE

Tedarikçinizi tanıyın

Sahip olunan marka: 1
Hizmetler
Kalite kontrol

Güvenle sipariş verin

Özel Üretici Olarak Doğrulanmıştır

Tedarikçinin ürün açıklamaları

10 - 99 Takım
$3,00
100 - 999 Takım
$2,50
1000 - 9999 Takım
$2,00
>= 10000 Takım
$1,50

Miktar

Nakliye

Seçilen miktar için gönderim çözümleri şu anda mevcut değil
Ürün(ler) toplamı (0 varyasyon 0 ürün)
$0.00
Gönderim toplam
$0.00
Ara toplam
$0.00

Üyelik avantajları

Yeni bir tedarikçiyle 10 USD indirimŞimdi alın

Satın alım ayrıntıları
Şununla koruma:

Güvenli ödemeler

Alibaba.com'da yaptığınız her ödeme sıkı SSL şifreleme ve PCI DSS veri koruma protokolleri ile güvence altına alınır

Para iadesi politikası

Siparişiniz gönderilmezse, eksik ise veya ürün sorunları ile gelirse geri ödeme talep edin