8 16 PON portları GPON/EPON FTTH okt tüm satış fiyat

FOB Referans Fiyat:En Yeni Fiyatı Alın
$200,00 - $1.000,00 / Adet | 1.0 Adet / Adet Gpon OKT Fiyat (Min. Sipariş)
Nakliye:
Destek Ekspres · Denizyolu taşımacılığı · Karayolu taşımacılığı · Havayolu taşımacılığı
Tedarik Süresi::
Miktar( Adet) 1 - 1000 >1000
Tahmini Süre (gün) 3 Pazarlık edilebilir
Kişiselleştirme:
Özel logo (Min. Order: 5 Adet)
Özel ambalaj (Min. Order: 5 Adet)

Daha Fazla

Grafik özelleştirme (Min. Order: 5 Adet) Daha Az
Örnekler:
$460,00 /Adet | 1 Adet (Min. Sipariş) | Örnek Satın Al
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Marka adı:
Foclink veya OEM
Model Numarası:
Foc-Epon 8 limanlar OLT
Tipi:
FTTx çözümleri
No. Fiber:
1.2.
Kullanımı:
FTTX
Ürün adı:
8 16 PON portları GPON/EPON FTTH OLT tüm satış fiyatı
Dalga boyu:
TX 1490nm, RX 1310nm
SFP yuvası:
8 * SFP veya 4 * SFP ve SFP + yuvaları (bağımsız)
Yönetim modu:
WEB,SNMP, Telnet ve CLI
PON portu:
8 EPON portları, SFP yuvaları, 1000 base-PX20 +
Güç kaynağı:
Tek/çift sıcak yedek
Uplink arayüzü:
8GE + 8 SFP yuvaları bağımsız arayüzü
GE bağlantı noktaları:
8*10/100/1000M otomatik pazarlık, RJ45
Iletim mesafesi:
20KM,40KM isteğe bağlı
PON Max bölme oranı:
1:64
Tedarik Gücü
Tedarik Gücü:
100 Piece/Pieces per Week Gepon OLT Price
Paketleme & Kargo
Paketleme Detayları
8 16 PON portları GPON/EPON FTTH okt tüm satış fiyat perakende nötr kutusu
Liman
shenzhen
Örnek Resim:
package-img
Tedarik Süresi: :
Miktar(Pieces) 1 - 1000 >1000
Tahmini Süre (gün) 3 Belirlenecek
Ürün açıklaması

8 16 PON bağlantı noktası GPON/EPON FTTH OLT tüm satış fiyatı

EPON OLT 8PON, IEEE802.3ah, YD / T 1475-2006 ve CTC 2.0,2.1 ve 3.0 ile uyumlu 1U standart rafa monte edilmiş bir ekipmantır. Esnek, kullanımı kolay, küçük boyutlu, yüksek performanslı ve diğer özelliklere sahiptir. Ürün özellikle konut geniş bant fiber erişim (FTTX), telefon ve televizyon "üçlü oyun", güç tüketimi bilgi toplama, video gözetim, ağ, özel ağ uygulamaları ve diğer uygulamalar için uygundur.
Temel özellikler:
Taşıyıcı sınıfı kararlılık ve ağ esnekliği
(1) küresel taşıyıcı ağındaki fikri mülkiyet hakları ile büyük ölçekli NGBN işletim sistemini benimseyin.
(2) destek PON fiber fazlalık koruma ve cihaz fazlalık koruma protokolü
(3) kullanıcıları, cihazları ve ağları korumak için zengin güvenlik özelliklerini destekleyin.
(4) çift güç kaynağı girişi ve güç fazlalığı
(5) tüm PON GE ve 10GE portları, paketleri kaybetmeden L2/L3 tam hat hızı sağlar
Şartname


PON arayüzü
* 1Gbps iletim hızı
* Ağ erişimi: 20 km
* Verici güç: 2.5dbm 7 dbm
* Alıcı hassasiyeti: <=-39dBm
* Güvenlik: ONU kimlik doğrulaması

Standartları
* IEEE 802.3ah
* MII GEPON standartları
* IEEE 802.1p 802.1Q 802.1d 802.1w
* IEEE 802.3ad
Ethernet servis
* MAC öğrenme ve banding bant


Hizmet kalitesi
* Hız kontrolü ACL ve RSTPP
* Yayın limit
* Şifreleme
* Katmanlı 2 izolasyon
* IGMP çok noktaya yayın
Çalışma ortamı
* Sıcaklık: -5 ° c ~ 7 ° c
* Nem: 10% ~ 90%, yoğuşmasız
Boyutu
441mm * 192mm * 43mm
Ağırlık
3KG
Güç
DC-48V,AC220V
Sipariş BD-OLT-2000 bilgi
BD-OLT-2000 sabit 2 port OLT,2*10/100/100 optik SFP yuvası uplink bağlantı noktaları ve 2 bakır gigabit uplink bağlantı noktası, gelişmiş katman 2
Özellikler, EMS GUI yöneticisi
Sipariş BD-4311S-E2CDA bilgi
EPON OLT SFP PON modülü, Tx1490nm/ Rx1310nm ,1.25Gbps/1.25Gbps, 1000BASE-PX20
Teknik parametre:
Ürün
4PON
8PON
Anahtarlama kapasitesi
32Gbps
Verim (IPv4/IPv6)
9.5Mpps
Servis portu
4/8 * PON,8 * GE Combo
Fazlalık tasarım
Çift güç kaynağı, destek AC girişi, çift DC girişi ve AC + DC girişi
Güç kaynağı
AC:90 ~ 260V,47 ~ 63Hz ; DC:-36V ~-72V;
Güç tüketimi
≤ 40W
Anahat boyutları
(Mm) (W * D * H)
442mm × 44mm × 315mm
Ağırlık (maksimum konfigürasyonda)
≤ 3kg
Çevre
Parametre
Çalışma sıcaklığı: 0 ° c ~ 40 ° c
Depolama sıcaklığı:-40 ° c ~ 70 ° c
Bağıl nem: 10% ~ 90%, yoğuşmasız
Güçlü OAM
(1) özellik tespiti ve paket filtrelemesi için etkili olması için donanıma dayalı paket iletimini kullanın
(2) MAC adresine göre ARP saldırısı için otomatik koruma ve kullanıcı engelleme desteği
(3) DDoS, CPU aşırı akım ve VRRP vb koruma her türlü destek
(4) destek BFD, FlexLink, otomatik bağlantı toplama ve Ethernet halka koruması
Ürün
FOC-E8616T-ATG
Anahtarlama kapasitesi
128Gbps
Verim (IPv4/IPv6)
95.23Mpps
Servis portu
16 * PON,4 * GE SFP,4 * GE Combo,2 * 10GE
Fazlalık tasarım
Çift güç kaynağı, destek AC girişi, çift DC girişi ve AC + DC girişi
Güç kaynağı
AC:90 ~ 240V,47 ~ 63Hz;
DC:-36V ~-72V;
Güç tüketimi
≤ 85W
Anahat boyutları
(Mm) (W * D * H)
442mm × 44mm × 315mm
Ağırlık (maksimum
Yapılandırma)
≤ 3kg
Çevre
Parametre
Çalışma sıcaklığı: 0 ℃ ~ 50 ℃
Depolama sıcaklığı:-20 ℃ ~ 70 ℃
Bağıl nem: 10% ~ 90%, yoğuşmasız
Şirket profili
Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.