notice Not: Koronavirüsün (COVID-19) siparişlerinizi etkileyip etkilemeyeceğini öğrenmek için mutlaka tedarikçinizle iletişime geçin. close

6-Port Tam Gigabit Endüstriyel POE 1 SFP yuvası bağlantı noktası (ONV-IPS33064PFG/at)

$88,00 / Adet | 5 Adet (Min. Sipariş)
Miktar:
- + Adet mevcut
0 parça seçildi, toplam ABD doları
Detayları Gör
Kargo ücreti:
Lütfen ürünlerin miktarını teyit edin.
Tedarik Süresi:
15 ödeme alındıktan şu kadar gün sonra
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Ürün durumu:
Stok
Portlar:
≤ 8
İletim hızı:
10/100/1000Mbps
Fonksiyonu:
Poe
İletişim modu:
Tam dubleks ve yarı dubleks
Sertifikasyon:
FCC, Ce, ROHS
Kapasite Anahtarı:
20 Gbps
Marka adı:
ONV
Model Numarası:
ONV-IPS33064PFG/at
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Ürün adı:
6 portlu tam Gigabit endüstriyel POE anahtarı
PoE standart:
IEEE802.3af/IEEE802.3at
Garanti:
Anahtar için 5 yıl, ömür boyu bakım
Toplam PWR/giriş voltajı:
60 W (48 ~ 57VDC)
Güç mesafesi:
100 metre (UTP)
Kabuk:
Demir kabuk, IP30 koruma seviyesi
Kurulum:
Masaüstü tipi. DIN ray tipi
Çalışma sıcaklığı:
-40 ~ + 80 ° c; 5% ~ 90% RH; yoğuşmasız
MTBF:
500,000 saat
Özelleştirmek:
Kabul

Paketleme & Kargo

Satış Birimleri:
Tek ürün
Tek paket boyutu: 
17X15X5 cm
Tek brüt ağırlık:
1.500 kg
Paket Türü:
Her kartonda bir adet anahtardır.
Tedarik Süresi: :
Miktar( Adet) 1 - 100 >100
Tahmini Süre (gün) 15 Belirlenecek

6 portlu tam Gigabit endüstriyel POE anahtarı 1 SFP yuvası bağlantı noktası (ONV-IPS33064PFG/at)

Ürün Açıklaması

En ONV-IPS33064PFG/AtSerisiONV kendi geliştirdiğiTam gigabitUnYönetmekDEndüstriyelPoE anahtarı.5* 10/100/1000MRJ45 bağlantı noktaları + 1*10/100/1000 M SFPYuvasıBağlantı noktası. 1-4 bağlantı noktasıStandart PoE güç kaynağında IEEE 802.3af/desteği. Tek bağlantı noktalı PoE gücü 30 w'ye ulaşır ve tüm makinenin maksimum PoE çıkış gücü60W (at-120W).Bir PoE güç kaynağı cihazı olarak, ağ kablosu üzerinden standart ve güç kaynağı karşılayan güç alma ekipmanını otomatik olarak algılayabilir ve tanıyabilir. Ağ kablosu ile güç kaynağı, web kamerası, endüstriyel sensör gibi POE terminal ekipmanlarına kablosuz erişim noktası, yüksek yoğunluklu PoE güç kaynağına ihtiyaç duyan ağ ortamını karşılayabilir, ve akıllı ulaşım, demiryolu transit, elektrik, madencilik, metalurji ve yeşil enerji inşaatı gibi endüstriyel sahneler için uygundur. Uygun maliyetli ve istikrarlı bir iletişim ağı kurun.

 

 

Özellikler: 

 

Model

ONV-IPS33064PFG

ONV-IPS33064PFG-At

Arayüzü

4* 10/100/1000Base-t POE portuS(Veri/Güç)

1* 10/100/1000 M uplink RJ45 portu (veri)

1x1000 M SFP yuvası Bağlantı noktası(Veri)

POE portu

Port1-4Destek POE @ IEEE802.3af/at 

Ağ Protokolü

IEEE802.3 10BASE-T;IEEE802.3i 10Base-T;

IEEE802.3u 100Base-TX

IEEE802.3ab 1000Base-T

IEEE802.3z 1000Base-X

IEEE802.3x

PoE Standart

IEEE802.3af/atUluslararası standart

Ethernet Portu Özelliği

10/100/1000BaseT,BirUto algılama,FUll/yarım dupleks MDI/MDI-X

Nakliye Modu

Mağaza ve ileri (tam tel hızı)

Anahtarlama Kapasitesi

20Gbps

Nakliye

Oranı @ 64 byte

8.93Mpps

MAC

Adres Tablosu

8K

Tampon Bellek

2 M

Bükümlü çift Şanzıman

10BASE-T:Cat3, 4,5 UTP (≤100Metre)

100BASE-TX:Cat5 veya daha sonra UTP (≤100 metre)

1000BASE-T:Kedi6E veya daha sonra UTP (≤100 metre)

Optik kablo

Çok modlu:850nm 0 ~550 M.

Tek modlu:1310nm 0 ~40 KM,1550nm 0 ~120 KM.

Güç Kaynağı Pin

Varsayılan: 1/2 (+), 3/6 (-);

Port başına maksimum/ortalama güç

30 W/15.4 W

 

30 W/30 W

Toplam PWR/giriş voltajı

60W (48 ~ 57VDC)

120W (48 ~ 57VDC)

Güç Tüketimi

Bekleme<4W;

Tam yük<60W

Bekleme<5W;

Tam yük<120W

LED

GüçINdicator: PWR (yeşil);Gösterge: Link/Act (sarı); POE göstergesi: PoE (yeşil);SFP bağlantı noktası göstergesi: G6(Yeşil)

Güç Kaynağı

Hayır, satın almak için aksesuar bilgi sayfasına bakın.

Depolama SıCAKLıK/Nem

-40 ~+85 °C;5% ~95% RH;Olmayan yoğuşmalı

Boyut (L * W * H)

119*100*30Mm

Net/Brüt Ağırlık

<0.88Kg/<1.2Kg 

Kurulum Yöntemi

Masaüstü tipi.DIN Ray tipi

Garanti

5 yıl,Ömür boyu bakım.

Sipariş Bilgi

Sipariş Bilgi:

Model

Açıklaması

ONV-IPS33064PFG

Yönetilmeyen 5*10/100/1000 M RJ45 bağlantı noktaları + 1*10/100/1000 M SFP bağlantı noktası + 1*1000 M SFPYuvası Bağlantı noktası EndüstriyelPOE anahtarı, 1-4 port desteği IEEE IEEE/at PoE uluslararası standart, tüm makinenin toplam gücü 60 W,DestekT DIN ray tipi kurulum yöntemi.

 

Aksesuarları paketi:

 

AMBALAJ LISTESI

IÇERIĞI

ADET

ÜNITESI

 

6 portlu tam gigabit endüstriyel PoE anahtarı(ONV-IPS33064PFG)

1

SETI

 

Kullanım Kılavuzu

1

PC

 

WArranty kartı Ve kalifikasyon belgesi

1

PC

 

(GüçAdaptörü& Optik modülü dahil değildir.)

Resimleri

Ürün Resimleri:

  

 

Sertifikaları

Sertifika:

 

 

Şirket Bilgileri

Şirket profili:

Optik ağ Video teknolojileri (Shenzhen) co, Ltd (ONV şirketi) 2003 yılında inşa edildi ve kayıtlı sermayemiz 5 milyon rmb'dir. ONV, en güçlü güvenlik izleme iletişim iletim ekipmanları ar-ge işletmelerinden birinde uzmanlaşmıştır. Ağ ve yüksek çözünürlüklü geliştirme trendine doğru güvenlik izleme ile birlikte. ONV, adım adım zengin deneyim biriktirdi. Profesyonel ar-ge ekibinin sıkı çabaları ile, 2011 sonuna kadar, iki önemli özellik ile Ethernet güç kaynağı POE serisi iletim ürünleri başlattıkYüksek Uygulama StabiliteVe milyonlarca yüksek çözünürlüklü görüntü aktarımı akıcılığı. Adanmış milyon HD POE anahtarı, POE gücü fiber optik anahtar.

 

Ofis ve fabrika resmi:

 

 Merhaba, ürünlerimizi arıyorsanız, lütfenIletişim tedarikçisi veya iletişim

 

 

 

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>

Diğer kategorilerdeki benzer ürünler:

Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.