notice Not: Koronavirüsün (COVID-19) siparişlerinizi etkileyip etkilemeyeceğini öğrenmek için mutlaka tedarikçinizle iletişime geçin. close

5G Singlemode 12 çekirdek Fiber MPO LGX kaset modülü ile 0.9mm çap 0.4m uzunluk LC-MPO renkli yama kordon

$25,00 / Adet | 5 Adet (Min. Sipariş)
Miktar:
- + Adet mevcut
0 parça seçildi, toplam ABD doları
Detayları Gör
Kargo ücreti:
Lütfen ürünlerin miktarını teyit edin.
Tedarik Süresi:
15 ödeme alındıktan şu kadar gün sonra
rapor Şüpheli Etkinlik
Genel Bakış
Hızlı Detaylar
Menşe Yeri:
Guangdong, China
Marka adı:
ZG teknoloji
Model Numarası:
MPO LGX Caseet
Tipi:
FTTx çözümleri
No. Fiber:
12.
Kullanımı:
FTTX
Ürün adı:
12 Cores Singlemode LGX kaset
LGX malzeme:
Demir, alüminyum
Fiber çapı:
0.9mm
Fiber uzunluğu:
0.4m veya özelleştirilmiş
Konnektör:
MPO LC
Fiber tipi:
G.657A
Fiber renkli:
12 tipi
MPO konektörü:
Sarı, kadın
LC konektörü:
LC/UPC
Uygulama:
ODF, veri merkezi, telekomünikasyon

Paketleme & Kargo

Satış Birimleri:
Tek ürün
Tek paket boyutu: 
20X15X5 cm
Tek brüt ağırlık:
0.300 kg
Paket Türü:
Ihracat standart ambalaj veya özelleştirilmiş
Tedarik Süresi: :
Miktar( Adet) 1 - 10 >10
Tahmini Süre (gün) 15 Belirlenecek

5G Singlemode 12 çekirdek Fiber MPO LGX kaset modülü ile 0.9mm çap 0.4m uzunluk LC-MPO renkli yama kablosu 

Özellikleri:

1)IEC standart uyumlu

2)PC veya 8 derece APC

3) tek modlu ve çok modlu

4) kablo 0.9mm, 2.0mm, 2.4mmor 3.0mm

5) özel sipariş uzunluğu, renk

 

Uygulamaları

Fiber optik İletim sistemi
CATV ağları
LAN testi/ölçüm cihazları
Fiber dağıtım çerçevesi, bağlar Fiber optik duvar montaj ve raf montaj dolapları

 

 

Özellikler:

Ürün

PC

SPC

UPC

APC

Ekleme kaybı SM

MM

≤ 0.25dB

≤ 0.20dB

≤ 0.20dB

≤ 0.20dB

≤ 0.30dB

≤ 0.20dB

≤ 0.20dB

≤ 0.30dB

Geri dönüş kaybı SM

MM

≥ 45dB

≥ 50dB

≥ 55dB

≥ 65dB

≥ 35dB

≥ 35dB

≥ 35dB

≥ 35dB

Tekrarlama Test

Ek Loss≤ 0.1dB, dönüş kaybı değişkenliği <5dB

Sıcaklık kararlılığı (-40°C ~85°C)

Ek Loss≤ 0.2dB, dönüş kaybı değişkenliği <5dB

Çalışma sıcaklığı

-40°C ~+ 75°C

Depolama sıcaklığı

-40°C ~+ 85°C

-CableDiameters:0.9mm,2mm,3mm ve diğerleri

Tip: simplex, dubleks

Malzeme tipi: PVC, HYTREL, LSZH,OFNP,OFNR

 

 

 

Şirket bilgileri

 

ZG Tech, bir ISO9001-2008 sertifikalı şirket, are üretiminde uzmanlaşmış optik elyaf telekomünikasyon.

 

Nedeniyle profesyonel R & D ekibi,Biz tasarlanmış ve geliştirilmiş birinci sınıf ürünler yurtiçi ve yurtdışı.

 

Nowdays fabrikamız hatları ile donatılmış gelişmiş tesisler ve yetenekli personel, ayrıca ZG Tech deneyin en iyi tasarruf maliyeti sipariş karşılamak müşteri memnuniyeti ile bile aşan kendi beklenti.

 

 

 

Sertifikaları

 

 

 

Kargo

 

Biz yıllardır deneyimli nakliye ileticileri ile işbirliği var, onlar sevkiyat düzenlemek. Ne olursa olsun ekspres, hava veya deniz yoluyla, biz izlemek kursu mal tüm yol, emin olun ürünler varmak size zaman ve iyi durumda.

 

Sss

 

Q1. Mı fabrika veya ticaret şirketi?

A: biz bir ISO 9001-2015 sertifikalı fabrika Shenzhen, çin, edildi fiber optik fiber hattı 14 yıl. Sen fabrikamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz varsa şans Shenzhen.

 

Q2. Kurşun zamanı ne olacak?

A: lider bağlıdır miktar ihtiyacınız var, genellikle konuşma, örnek ihtiyaçları 1-2 gün, seri üretim süresi ihtiyacı 1-2 hafta

 

Q3. Nasıl başlangıç sipariş?

A: edebilirsiniz tıklayın çalıştırma düğmesi takip alibaba talimatları veya bize ulaşın, bir kez biz her iki kat üzerinde anlaşma, biz taslak bir Alibaba sigorta siparişi Alibaba, sadece gerekir takip Alibaba ödeme talimatları veya biz göndermeden PI PDF ile şirket mühür size, Sadece gerekir transferi bizim banka/PayPal/Western union hesabı sonra biz aldı ödeme, biz düzenlemek üretimi.

 

Q4: var diğer fiber optik ürünler?

A: evet, biz de üretim yama kablosu, WDM, zayıflatıcı, konnektör, vb. Lütfen bize ulaşın veya tıklamalı takip bağlantı ziyaret etmek için alibaba web sitesi:

Optical-solution.en.alibaba.com

Beğeneceğiniz
Tam olarak istediğiniz gibi değil mi? 1 talep, birden çok teklif Teklifleri Şimdi Al >>
Bu Ürünler veya Tedarikçiler Sonuçları, dil çeviri aracıyla size kolaylık olması için otomatik olarak çevrilmiştir. Çeviri sonuçları ile ilgili herhangi bir sorunla karşılaşırsanız önerilerinizi bekliyoruz.
İngilizce dışında, bu sayfada gösterilen dillerdeki tüm ürün ve tedarikçi bilgileri, dil çeviri aracıyla otomatik olarak çevrilenwww.alibaba.com bilgileridir. Otomatik çevirinin kalitesiyle ilgili sorunuz veya öneriniz varsa lütfen english.trans@service.alibaba.com adresinden bize e-posta gönderin. Çeviri, teknik araçlar vasıtasıyla tamamlanan tamamen otomatik bir işlemdir. Alibaba.com çeviriye müdahale etmemektedir ve çeviri ve ürün listelerin içeriği hakkında bilgisi veya kontrolü yoktur. Alibaba.com ve bağlı kuruluşları, otomatik olarak çevrilmiş herhangi bir bilgi nedeniyle herhangi bir şekilde ortaya çıkan veya bu bilgilere dayanan ya da dil çeviri aracının herhangi bir teknik hatasından kaynaklanan herhangi bir kayıp için açık veya zımni herhangi bir garanti ve yükümlülüğü açıkça reddeder.